Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,933 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 521 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο (Extreme) - Σχόλια και ιδέες

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 19:56, 25-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis497
όντως δεν το χα σκεφτεί... μου κάνει εντύπωση τότε εφόσον κάθε μέρα μοιραζόταν η κάρτα γιατί παίχτηκε μόνο μια φορά
έλα ντε
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 14:52, 28-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από dannaros
Φίλε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.... Έχω βάλει να ισχύει "λίγο" έτσι ώστε να την ενεργοποιούν πολλοί. Και όμως μόνο μία φορά ενεργοποιήθηκε σε όλο το παιχνίδι. Οπότε το πρόβλημα είναι στο ότι δεν την ενεργοποιούσαν. Δεν θέλω να διαρκεί περισσότερο αλλιώς δεν έχει νόημα το όποιος πρόλαβε πρόλαβε, και θα ψήφιζαν καθημερινά όλοι οι παίκτες. Οπότε για επόμενα παιχνίδια απλά συμβουλεύω να την παίζετε την κάρτα αυτή κοντά μόλις την παίρνετε
Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ό,τι πεις αφεντικό!
Αρχική Δημοσίευση από vassilis497
όντως δεν το χα σκεφτεί... μου κάνει εντύπωση τότε εφόσον κάθε μέρα μοιραζόταν η κάρτα γιατί παίχτηκε μόνο μια φορά
Οντως ειναι αποριας αξιον πως μια τοσο καλη καρτα δεν παιχτηκε συχνα!!!

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 20:15, 03-11-11:

Ποτε θα γινει το νεο topic; Για το νεο Παλερμο extreme;
1

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 20:26, 03-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Ποτε θα γινει το νεο topic; Για το νεο Παλερμο extreme;
την άλλη βδομάδα...

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 22:28, 03-11-11:

την άλλη βδομάδα...
ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ.. ποσο μ ειχε λειψειι...

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,810 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:31, 03-11-11:

Μάθατε καλά τους κανόνες; Βασικά μην τους μάθετε γιατί στο επόμενο παιχνίδι μαλλον θα είμαι παίκτρια, αν παίξει κι ο Ντάνιελ σαν παίκτης, αν θέλει εκείνος ΣΕ, θα είμαι κι εγώ ΣΕ.

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 18:39, 04-11-11:

Μάθατε καλά τους κανόνες; Βασικά μην τους μάθετε γιατί στο επόμενο παιχνίδι μαλλον θα είμαι παίκτρια, αν παίξει κι ο Ντάνιελ σαν παίκτης, αν θέλει εκείνος ΣΕ, θα είμαι κι εγώ ΣΕ.
άσχετο αλλά συζητάμε μήπως είμαι κι εγώ με τη Ριρί ΣΕ..

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 22:16, 04-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
άσχετο αλλά συζητάμε μήπως είμαι κι εγώ με τη Ριρί ΣΕ..
Αν και ηθελα να μουνα ΣΕ στην αρχη τωτα γουσταρω Himela&Τασο&Ριρι για ΣΕ

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 18:01, 06-11-11:

Ελααα απο αυριοο να ανοιγειι topicc

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 18:09, 06-11-11:

Ελααα απο αυριοο να ανοιγειι topicc
Πρέπει να διορθωθούν κάποιοι κανόνες. Ετοιμάζουμε και site
με classic και extreme μe το ένα να παίζει μετά το άλλο, μέχρι να βαρεθείτε

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 20:46, 06-11-11:

Πρέπει να διορθωθούν κάποιοι κανόνες. Ετοιμάζουμε και site
με classic και extreme μe το ένα να παίζει μετά το άλλο, μέχρι να βαρεθείτε
Αχχχχχ φτιαχτηκααα :$$$ Και θα ειναι μεσα στην βδομαδα ετοιμα; :$$

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 20:58, 06-11-11:

Αχχχχχ φτιαχτηκααα :$$$ Και θα ειναι μεσα στην βδομαδα ετοιμα; :$$
Το θέμα εδώ το ελπίζω.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 21:47, 06-11-11:

Το θέμα εδώ το ελπίζω.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 17:05, 10-11-11:

Κανενα νεο;

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,810 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:09, 10-11-11:

Θα σας κρατάμε ενήμερους.

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 22:13, 10-11-11:

Θα σας κρατάμε ενήμερους.
Aν το πάτε για Χ-mas edition πάντως, ψήνομαι και εγώ.

Άντε να ανοίξει θέμα και βλέπουμε.
1

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 23:02, 10-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Aν το πάτε για Χ-mas edition πάντως, ψήνομαι και εγώ.

Άντε να ανοίξει θέμα και βλέπουμε.
Χρειάζομαι να έχει χρόνο η κυρία Himela να κάνουμε κάποιες αλλαγές αν όλα πάνε καλά...
1

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 23:42, 10-11-11:

Χρειάζομαι να έχει χρόνο η κυρία Himela να κάνουμε κάποιες αλλαγές αν όλα πάνε καλά...
Πωπωωω δεν μπορω να περιμενωω:$$ Καθε μερααα περιμενωω πως και πως να δω topic

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 00:27, 11-11-11:

Πωπωωω δεν μπορω να περιμενωω:$$ Καθε μερααα περιμενωω πως και πως να δω topic
να ανοίξει το τόπικ και να γίνουν οι αλλαγές πιο ύστερα?
1

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:24, 30-06-13:

Δεν ξέρω αν είναι αυτό το κατάλληλο μέρος για να το γράψω αυτό, αν όχι μπορείτε να το μεταφέρετε.

Εγώ κι ο Δημήτρης που κάναμε ΣΕ στο Παλέρμο #40 και κατόπιν πολλών αιτημάτων και από παίκτες έχουμε να εισηγηθούμε μια προσθήκη στους κανονισμούς που να αφορά σε παίκτες που έφυγαν από το παιχνίδι από απουσίες. Έχει παρατηρηθεί οτι παίκτες που είναι πολίτες συνήθως βαριούνται και δεν ασχολούνται με το παιχνίδι με αποτέλεσμα πρώτον χρήσιμες κάρτες που πιθανόν έχουν στα χέρια τους να πηγαίνουν χαμένες και δεύτερον γενικά να ζημιώνεται η ομάδα των πολιτών. Φυσικά δεν μπορούμε να εξαναγκάζουμε τους παίκτες να ασχολούνται και να συνεισφέρουν στο παιχνίδι, προσπαθώντας όμως να μειώσουμε τον αριθμό των παικτών που φεύγουν από απουσίες, προτείνουμε από δω και στο εξής οι παίκτες που φεύγουν από απουσίες να μην μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο επόμενο παιχνίδι. Ζητάμε μάλιστα αυτός ο κανονισμός να έχει ισχύ ήδη στο επόμενο παιχνίδι για αυτούς που έφυγαν από απουσίες στο Νο40, και αυτοί φαίνονται από την τελική λίστα.

Νομίζω οτι εκφράζω την άποψη των περισσοτέρων παικτών και αυτό που ζητάμε είναι να γίνεται ένα πολύ καλύτερο παιχνίδι.

11

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια