Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 325 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 08:42, 22-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Εγώ ζηλεύω; Εσύ ζηλεύεις. Ντεμάκοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Έλα αφού ξερεις πως σ'αγαπώ Μπορεί κάποιος να βγάλει μια λίστα με το πόσα μηνύματα έχει γράψει ο καθένας μας;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 09:20, 22-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Έλα αφού ξερεις πως σ'αγαπώ Μπορεί κάποιος να βγάλει μια λίστα με το πόσα μηνύματα έχει γράψει ο καθένας μας;;
Και εγω σ' αγαπαω Ειναι πολυ ευκολο να δεις τη λιστα με τα μηνυματα, θα πας στη λιστα με τα παιχνιδια του παλερμο και θα πατησεις πανω στα μηνυματα που λεει πως εχει αυτο το θεμα και θα τα δεις.

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 09:57, 22-10-11:

Σπυρακος (^^) 163
Tsiyo 140
Τάσος97 138
Himela 109
blue_butterfly 58
Χαρουλιτα 52
dannaros 45
Demlogic
40
Johnnaousa 38
Drama Prinzessin 38
Ούρσακ
37
intifada 33
Kwstac 28
maria775m
24
emily 6 19
fantasmenos 10
z0itCa 6
vassilis497
4
2

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 13:29, 22-10-11:

τι ειναι αυτο και εχω 19??? σχολια??

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 14:34, 22-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από emily 6
τι ειναι αυτο και εχω 19??? σχολια??
ναι... άμα έχεις όρεξη για παιχνίδι, βρες τον κωδικό !!!

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 14:45, 22-10-11:

ΕΕ νταξειι τι να λεμε τωρααα 163 μηνυματαααα
1

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 15:29, 22-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
ΕΕ νταξειι τι να λεμε τωρααα 163 μηνυματαααα
τώρα κατάλαβα γιατί έκανες τις μαλ@κίες με τις προφυλακίσεις. για να μιλάς πιο πολύ

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,838 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:43, 22-10-11:

Λοιπόν παιδάκια το θέμα αυτό έκλεισε τον κύκλο του. Το πρώτο παιχνίδι του Palermo Extreme πέρασε στην ιστορία. Αρχές του άλλου μηνός θα ανοίξουν οι συμμετοχές για το επόμενο παιχνίδι. Προς το παρόν θέλω να διαβάσετε ξανά τους κανόνες και την άλλη φορά να μάθετε οτι με την κάρτα όνειρο ο παίκτης που μαθαίνει για άλλο παίκτη μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει στους συμπαίκτες του, όπως έξυπνα έκανε ο Κώστας.

Θα τα ξαναπούμε!
4

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 17:32, 22-10-11:

Εγώ όμως μπορώ να γράφω, νια νια νια.
1

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια