Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,852 μέλη και 2,473,616 μηνύματα σε 78,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 449 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 19:32, 28-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dracula82
Έχεις δίκιο αλλά εγώ τα θέλω για single. Πρώτον δεν έχω πολύ γρήγορο Adsl που απαιτείται, δεύτερον έπαιζα παλιότερα σε Ίντερνετ καφέ κάποια παιχνίδια αλλά τώρα δεν με τραβάει το ίδιο χώρια τα λεφτά.

- Α ξέχασα το Bioshock. Έπρεπε να χει βγεί αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. Ξέρει κανείς κάτι?
σε νετ καφέ παιζω εγώ αλλα είναι κολητού οπότε δεν πληρώνω τπτ
όσο για το Bioshock δεν εχω ακούσει κάτι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 21:10, 01-09-07:

Πήρα το Halo 2 αλλά λόγω κάποιων προβλημάτων το αντάλλαξα με το Tomb Raider Anniversary. Ίδια μηχανή γραφικών με το Legend απότι ξέρω και είναι το πρώτο παιχνίδι της σειράς, μόνο που είναι ανανεωμένο από αποψη γραφικών. Κυκλοφόρησε για τα 10 χρόνια που υπάρχει η πολύ καλή αυτή σειρά.

http://www.tombraider.com/anniversary/

Άντε καλό λιώσιμο.
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:29, 01-09-07:

f1 2002(η τελευταία που είχε βγει για pc) αλλά με ένα ειδικό mod που έχει βγει έχει γίνει πλέον 2007 (περάστηκαν οδηγοί και μονοθέσια,και πίστες)

Έχω φάει τρελό κόλλημα!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:59, 01-09-07:

Travian........
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 22:05, 02-09-07:

Τελικά πολύ καλό το Anniversary και αρκετά ελαφρύ. Σήμερα έλιωσα.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 22:55, 02-09-07:

Τελικά πολύ καλό το Anniversary και αρκετά ελαφρύ. Σήμερα έλιωσα.
Όντως ήταν πολύ καλό.. σε μια πίστα όμως είχα φάει τρελό κόλλημα να την περάσω (με τους κένταυρους..)

Εγώ, αφού έπαιξα επιτέλους το "Sanitarium" και το "Day of the tentacle", είπα να κάνω ένα διάλλειμα κι επέστρεψα στα Sims2...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:58, 02-09-07:

Αχου τι μου θύμισες!!!

Day of the tentacle: από τα πρώτα μου παιχνίδια τύπου puzzle-games.
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

O Dracula82 έγραψε: στις 22:59, 02-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
Όντως ήταν πολύ καλό.. σε μια πίστα όμως είχα φάει τρελό κόλλημα να την περάσω (με τους κένταυρους..)

Εγώ, αφού έπαιξα επιτέλους το "Sanitarium" και το "Day of the tentacle", είπα να κάνω ένα διάλλειμα κι επέστρεψα στα Sims2...
Εγώ είμαι ακόμα στο Croft-manor. Δεν έχω μπεί στο κυρίως πιάτο ακόμα.
- Για πισι είναι η έκδοσή σου?? Επειδή ακούγονται κάποια σχόλια για προβλήματα στη συγκεκριμένη έκδοση. (Καθαρά τεχνικά)
Αντιμετώπισα πρόβλημα αρχικά στο Saving, αλλά άλλαξα το profile από default και λύθηκαν. Τώρα όλα μια χαρά. Είχες προβλήματα καθόλου??
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 23:12, 02-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αχου τι μου θύμισες!!!

Day of the tentacle: από τα πρώτα μου παιχνίδια τύπου puzzle-games.
Κι εγώ είχα προσπαθήσει πριν πολλάάάά χρόνια να το παίξω (στην ιταλική όμως έκδοση..) και είχα κολλήσει σ'ένα σημείο τρελά.. κι από τότε τώρα δέησα να ξανασχοληθώ..

Εγώ είμαι ακόμα στο Croft-manor. Δεν έχω μπεί στο κυρίως πιάτο ακόμα.
- Για πισι είναι η έκδοσή σου?? Επειδή ακούγονται κάποια σχόλια για προβλήματα στη συγκεκριμένη έκδοση. (Καθαρά τεχνικά)
Αντιμετώπισα πρόβλημα αρχικά στο Saving, αλλά άλλαξα το profile από default και λύθηκαν. Τώρα όλα μια χαρά. Είχες προβλήματα καθόλου??
Ναι,για πισι ήταν.. πέρα από κάποια καθαρά bugs του παιχνιδιού, όλα ήταν οκ!
άντε.. καλό κόλλημα..! ειδικά σε μία πίστα που τα σπάει κυριολεκτικά..!!

Ααααα.. ξέχασα ν'αναφέρω το "Fahrenheit" και έχω κολλήσει απίστευτα στο πώς λέγανε το άλλο.. ααααχ.. θα θυμηθώ και θα επανέλθω..!
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 738 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:29, 02-09-07:

Είμαι σε απεξάρτηση

Γιαυτό παίζω μόνο Still Life, Age of Mythology και λίγο Tribal wars όταν περιμένω να φορτώσει το στέκι Α ναι και κατεβάζω το Μyst )
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:07, 03-09-07:

Με αυτό: http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=17513
Αν και έχω αρχίσει να το βαριέμαι.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:26, 04-09-07:

Τερμάτησα και το κλαντιέιτορ, τι παιχνίδι νν βρώ τώρα δεν ξέρω σε playstation; ξέρει κανείς κανένα σε στίλ god of ware; ράκετ εντ γκλάντ; λάρα κρόφτ; τζέιμς μπόντ; αυτά ταέχω τερματήσει όλα:(
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 19:31, 10-09-07:

κάτι άλλο που μαρέσει να παίζω είναι πως θα κάνς το παιχνίδι που παίζω να παίζει μονο του
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:18, 13-09-07:

Jedi academy - star wars, το τερμάτισα εχθές! may the force be with me...
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 22:21, 04-11-07:

football manager 2008 (αλλά ελάχιστα. .Πλέον εχω πολύ λίγο ελευθερο χρόνο.)
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:24, 04-11-07:

Lineage
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 00:14, 05-11-07:

TF2
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 13:01, 02-12-07:

Αυτή τη στιγμή με κανένα.Περιμένω να κάνω αναβάθμιση και να παίξω το Crysis,Soldier of Fortune 3,Kane & Lynch Dead Men και Need for Speed Pro Street.Αυτά
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 13:53, 02-12-07:

Ξεκινάω από Δευτέρα με πολλές προσδοκίες και απαιτήσεις το world in conflict
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 14:04, 02-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εγώ παίζω φανατικά ένα γεωγραφίας σε ένα site που μπαίνω, αλλα, αν και υποτίθεται είμαι άνω του μέσου ορου, δεν φτάνω με τίποτα τους πολύ καλους.
Αυτό μου αρέσει κι εμένα, μπορείς μόνο να μου θυνμίσεις το site? Εχω καιρό να μπω.

Από online games τρελαίνομαι για όλα τα arcanoid και κάποια πινγκ πονγκ και τένις παιχνίδια.

Στο σπίτι παίζω Football Manager και Medieval στο PC και που και που κανένα Pro και NHL στο Playstation, το οποίο βρέθηκε κατά τύχη στα χέρια μου αλλά το έχω τιμήσει δεόντως
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένη Εποχή - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-12 στις 15:27.
    • Ασχολείστε με βίντεο; - Από billkolok
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-12 στις 15:00.
    • Ασχολείστε με το τραγούδι; - Από piou*
      Το θέμα έχει λάβει 144 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-11 στις 01:01.
    • Μέχρι πότε θέλετε να ασχολείστε με τον αθλητισμό; - Από fanis_ts
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-09 στις 01:26.
    • Η μετά-ΟΤΕ εποχή! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-04-08 στις 02:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα