Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,157 μηνύματα σε 78,966 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 477 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοηθητικό θέμα - Διαγωνισμός Καλύτερου Avatar

lucky sunray

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H lucky sunray έγραψε: στις 23:53, 25-02-11:

Γινεται να βγουν καποια μηνυματα απο τον δευτερο διαγωνισμο που ειναι οφ-τοπικ;;
ευχαριστω!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:40, 27-02-11:

Λογικά θα τα σβήσουν όπου να' ναι, απλά να πάτε να ψηφίσετε τώρα, επειδή έφτιαξε το σύστημα, και να δηλώσετε συμμετοχή, προλαβαίνετε. ;D
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:13, 27-02-11:

Done. Ψηφίστε κι αν κολλήσει πάλι το σύστημα, πράγμα που απεύχομαι, δείτε εδώ πώς θα ψηφίσετε.
1
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 19:16, 27-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Βρέθηκε λύση! Δώστε προσοχή στα ακόλουθα βήματα, για να μπορείτε να ψηφίζετε μέχρι να αποκατασταθούν τα προβλήματα.

Βήμα 1: ΟΥΑΟΥ! Τι πόζααα! Μου αρέσει!

Βήμα 2: Παίρνουμε το βελάκι του υπολογιστή μας και το μετακινούμε επάνω στον αριθμό του ποστ πάνω δεξιά.

Βήμα 3: Κάνουμε αριστερό κλικ και ανοίγει ένα νέο παράθυρο στο οποίο βλέπουμε ένα μοναδικό ποστ.

Βήμα 4: Χρησιμοποιούμε το σύστημα αξιολόγησης όπως έχουμε συνηθίσει να κάνουμε.

Η ψήφος σας θα καταχωρηθεί με τον ίδιο τρόπο σε όποιο άλλο θέμα δε μπορείτε να ψηφίσετε. Αν δεν καταλάβατε κάτι, παρακαλώ ρωτήστε, για να σας εξηγήσω.
Για οσους δεν εχουν λογαργιασμο στο MyCat
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:24, 27-02-11:

Επίσης CiNeFiL, το ποστ σου αυτό μεταφέρθηκε στα εκτός μιας που εικόνα δε φαινόταν και οι ψήφοι που είχε πάρει δόθηκαν από αυτούς που σε ψήφισαν σε νέο ποστ που έκανες και η εικόνα φαίνεται.

Καλή συνέχεια στο διαγωνισμό.
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 21:44, 02-03-11:

Μπορειτε να ψηφισετε μεχρι το βραδυ στις 12
Στις 12 θα ανακοινωθουν και οι νικητες του διαγωνισμου
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 18:33, 07-04-11:

Νεο θέμα διαγωνισμού:
3ος Διαγωνισμός Καλύτερου Avatar
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 00:09, 08-04-11:

βιιιιιιιιιιιιιιιιιικ!!!!! Είσαι αδιόρθωτη ρε!!!!

Στην ίδια σειρά είναι και η φωτογραφία του παιδιού σου και μια εικόνα που είχα βάλει εγώ κάποτε στο thread με τις κατσαρίδες!

Παίξε δίκαια όμως!
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια