Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,839 μέλη και 2,473,180 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #31

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 02:55, 04-02-11:

Αυτή τη Δευτέρα λέτε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 03:39, 04-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Αυτή τη Δευτέρα λέτε;
Ναι. Αυτήν την εβδομάδα που μας έρχεται γενικά, εκτός κι αν όντως δεν μπορούν κάποια άτομα.
2

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 10:17, 04-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ρε Τσαφ, 10 λεπτά τη μέρα δεν θα 'χεις να πηγαίνεις μέχρι την Βεργίνα;
Τα 10 λεπτα για να παω Βεργινα ρε συ ειναι περιπου μια ωρα που δεν θα κανω δουλεια, αλλα τεσπα...

Ξεκινηστε το και θα τα βολεψω... Απλα μην περιμενετε και καμια τρελη συμμετοχη μου...

Την Δευτερα τελικα??

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 13:25, 04-02-11:

Λοιπον, λοιπον...
Την Τριτη δινω το δυσκολοτερο μαθημα του εξαμηνου και μαλιστα προφορικα!!!
Τη Δευτερα δινω μια χαζομαρουλα, αλλα οσο να 'ναι, θελει και αυτο διαβασμα...
Μπορω να παιξω και απο τη Δευτερα αν ειναι αναγκη, αλλα ΛΟΓΙΚΑ τις πρωτες μερες δε θα ειμαι τοσο ενεργος!!

Υ.Γ: Γιατι τα μισα τουλαχιστον απο τα παιχνιδια που εχω παιξει πεφτουν πανω στις εξεταστικες??

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:11, 04-02-11:

Ε,ωραία.
Άμα είναι,ανοίγει αύριο και ψηφίζουμε μέχρι τη Δευτέρα.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:12, 04-02-11:

Τελικα Δευτερα θα αρχισει?
Αληθεια γιατι δεν βαζουμε δημοσκοπηση για να ψηφισουμε ποτε θελουμε να αρχισει?

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 17:17, 04-02-11:

Γιατί δεν έχουμε δημοκρατία. Σε πειράζω. Το θέμα δεν είναι πότε θέλουν οι πολλοί, αλλά πότε μπορούν μερικά άτομα στην προκειμένη. Από εκείνους εξαρτάται περισσότερο.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:32, 04-02-11:

Αλλα ειναι καλη ιδεα για να δουμε ποτε μπορουν οι περισσοτεροι ή ολοι...

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 17:37, 04-02-11:

Δε νομίζω πως χρειάζεται Μαρία μου. Όσοι είχαν περιορισμούς το έχουν δηλώσει. Από τη στιγμή που συμφώνησαν να παίξουν κι ενημερώθηκαν για το πότε περίπου θα αρχίσει, σημαίνει πως μπορούν. Η ημέρα δεν παίζει κάποιο ρόλο.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 17:38, 04-02-11:

Οκ Τελικα την Δευτερα θα αρχισουμε?

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 17:41, 04-02-11:

Θα σας πει ο Γιώργος.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:36, 04-02-11:

Λοιπόν, όσον αφορά το Παλέρμο #31 έχουμε τα εξής:

• Οι Συμμετοχές θα κρατήσουν μέχρι την Κυριακή 06 Φεβρουαρίου
  • Δευτέρα 07 Φεβρουαρίου θα ανοίξει το θέμα και θα μοιραστούν οι ιδιότητες! Θα μπορείτε να γράφετε κανονικά, χωρίς όμως να έχετε ρόλους. Ο λόγος για να σπάσει λίγο ο "πάγος" του 1ου γύρου. Θα μπορείτε δηλαδή να γράφετε ελεύθερα ποιον υποψιάζετε χωρίς να ξέρετε τον ρόλο σας. Πώς θα το κάνετε αυτό; Στην τύχη - όπως είναι κάθε πρώτος γύρος. Απλά δεν θα ξέρετε τους ρόλους σας για να μην έχετε το άγχος του "ρίσκου".
  • Τρίτη 08 Φεβρουαρίου (μέσα στη μέρα) θα σας μοιραστούν οι ρόλοι και θα αρχίσει επισήμως η καταγραφή των ψήφων.
  • Τετάρτη 09 Φεβρουαρίου 20:00 θα γίνει ο πρώτος γύρος και η πρώτη ψηφοφορία.
Απορίες εντός!

Το παιχνίδι ξεκινάει και νωρίτερα απ' τον 1ο γύρο για να μπορεί να παίξει λίγο παραπάνω αυτός που θα βγει στην 1η ψηφοφορία. It sucks να βγαίνεις έξω απ' τον πρώτο γύρο.
8

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 18:53, 04-02-11:

Το παιχνίδι ξεκινάει και νωρίτερα απ' τον 1ο γύρο για να μπορεί να παίξει λίγο παραπάνω αυτός που θα βγει στην 1η ψηφοφορία. It sucks να βγαίνεις έξω απ' τον πρώτο γύρο.
Και ειναι ακομα χειροτερο να την πατας ετσι στο πρωτο σου Παλερμο...

Αν θυμαμαι καλα στο πρωτο του Παλερμο την πληρωσε(αδικως ως συνηθως) ο jj!..

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 18:58, 04-02-11:

Ναι ο καημένος. Το θυμάμαι που παραπονιόταν που έφυγε τόσο νωρίς.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:58, 04-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Και ειναι ακομα χειροτερο να την πατας ετσι στο πρωτο σου Παλερμο...

Αν θυμαμαι καλα στο πρωτο του Παλερμο την πληρωσε(αδικως ως συνηθως) ο jj!..
True, γι' αυτό αποφάσισα να δώσω επιπλέον πιλοτικές ημέρες χωρίς ψηφοφορία έτσι ώστε:
  • Να μπορείτε να γράψετε ό,τι θέλετε και να "κόψετε κίνηση" χωρίς τον φόβο να κατηγορηθείτε, εφόσον δεν θα έχετε ρόλους. Επιπλέον, αφού μοιραστούν οι ρόλοι θα έχετε άλλη μία επιπλέον μέρα για να "ξανακόψετε κίνηση". Γενικά ο πρώτος γύρος sucks, όλοι το ξέρουμε και εφαρμόζω αυτό το πιλοτικό πρόγραμμα να δω πώς θα κυλίσει. Αν σας αρέσει, μπορεί να το καθιερώσουμε.
  • Αυτοί που θα βγουν νωρίς να παίξουν λίγο παραπάνω.
  • Να έχετε αρκετό χρόνο για να καταλάβετε τον ρόλο και την ιδιότητα (αν έχετε) που θα σας ανατεθεί. Κοινώς, για να απαντήσουμε στις απορίες που θα μας στέλνετε με pm.
  • Να μπορείτε όσοι έχετε εξεταστική να ψηφίσετε στον 1ο γύρο.
Γενικά, στο #31 έχω βάλει πολλές αλλαγές για να κάνουμε το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον. Φυσικά όλα είναι πιλοτικά, από την εξέλιξη του παιχνιδιού θα κριθεί αν είναι χρήσιμα ή όχι.
5

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 20:09, 04-02-11:

Να αρχίσει λίγο αργότερα..Έχουμε εξεταστική...........................................

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:21, 04-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Κατερίνα ***
Να αρχίσει λίγο αργότερα..Έχουμε εξεταστική...........................................
Βλέπεις ότι κι άλλοι έχουν, αλλά βρήκαν λύση:

Αρχική Δημοσίευση από elenaki_arnea08
Γιώργο με επεισες. Ας ξεκινήσει και τη Δευτέρα. Αλλά τον τσαφ σκέφτομαι που δε θα μπορεί! Και το δηλώνω από τώρα, για να μη με παρεξηγήσουν οι αγαπητοί μου συμπαίκτες και παλιές καραβάνες του Παλέρμο, θα μπαίνω μόνο για να ψηφίσω εκτός κι αν έχει τελειώσει η εξεταστική μου οπότε θα ποστάρω όσο περισσότερο μπορώ!!
(πάλι λογοδιάρροια με έπιασε! )
Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Τα 10 λεπτα για να παω Βεργινα ρε συ ειναι περιπου μια ωρα που δεν θα κανω δουλεια, αλλα τεσπα...

Ξεκινηστε το και θα τα βολεψω... Απλα μην περιμενετε και καμια τρελη συμμετοχη μου...

Την Δευτερα τελικα??
Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Λοιπον, λοιπον...
Την Τριτη δινω το δυσκολοτερο μαθημα του εξαμηνου και μαλιστα προφορικα!!!
Τη Δευτερα δινω μια χαζομαρουλα, αλλα οσο να 'ναι, θελει και αυτο διαβασμα...
Μπορω να παιξω και απο τη Δευτερα αν ειναι αναγκη, αλλα ΛΟΓΙΚΑ τις πρωτες μερες δε θα ειμαι τοσο ενεργος!!

Υ.Γ: Γιατι τα μισα τουλαχιστον απο τα παιχνιδια που εχω παιξει πεφτουν πανω στις εξεταστικες??

Εγώ μάλιστα δεν έχω ΚΑΝ ξεκινήσει. Σε λίγες μέρες αρχίζω.
3
1

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 21:47, 04-02-11:

True, γι' αυτό αποφάσισα να δώσω επιπλέον πιλοτικές ημέρες χωρίς ψηφοφορία έτσι ώστε:
  • Να μπορείτε να γράψετε ό,τι θέλετε και να "κόψετε κίνηση" χωρίς τον φόβο να κατηγορηθείτε, εφόσον δεν θα έχετε ρόλους. Επιπλέον, αφού μοιραστούν οι ρόλοι θα έχετε άλλη μία επιπλέον μέρα για να "ξανακόψετε κίνηση". Γενικά ο πρώτος γύρος sucks, όλοι το ξέρουμε και εφαρμόζω αυτό το πιλοτικό πρόγραμμα να δω πώς θα κυλίσει. Αν σας αρέσει, μπορεί να το καθιερώσουμε.
  • Αυτοί που θα βγουν νωρίς να παίξουν λίγο παραπάνω.
  • Να έχετε αρκετό χρόνο για να καταλάβετε τον ρόλο και την ιδιότητα (αν έχετε) που θα σας ανατεθεί. Κοινώς, για να απαντήσουμε στις απορίες που θα μας στέλνετε με pm.
  • Να μπορείτε όσοι έχετε εξεταστική να ψηφίσετε στον 1ο γύρο.
Γενικά, στο #31 έχω βάλει πολλές αλλαγές για να κάνουμε το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον. Φυσικά όλα είναι πιλοτικά, από την εξέλιξη του παιχνιδιού θα κριθεί αν είναι χρήσιμα ή όχι.
Ειμαστε δηλαδη beta testers του Παλερμο 2.0 δηλαδης???? Καλη φαση...

Οντως θα χει αρκετη πλακα πιστευω...
3

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,247 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 22:53, 04-02-11:

Γιατί μου θυμίσατε το πρώτο μου Παλέρμο;

Φτου σας. Με είχατε ψηφίσει και μετά λέγατε συγγνώμη

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:01, 04-02-11:

Θέλω να παίξω αλλά θέλω ειδικά μαθήματα καθώς δεν το κατέχω.
1

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #38 - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 314 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 21:57.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #30 - Από elenaki92
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-10 στις 20:09.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #29 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 228 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-10 στις 22:47.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #26 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 243 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-10 στις 19:06.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #23 - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-10 στις 20:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα