Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,818 μέλη και 2,471,912 μηνύματα σε 78,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #28

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:27, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Εγώ αποσύρω την συμμετοχή μου.
Σε αυτό το γύρο απλά θα παρακολουθώ!

Καλή σας διασκέδαση παιδιά!
Γιατί Ζωή;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 17:40, 03-09-10:

Οταν εγω απεσυρα συμμετοχη στο προηγουμενο,διαφωνησες και ειπες πως ηθελες να μεινω.Το εκανα για να μη χαλασω διαθεσεις,δεν ηταν σωστο.Και νταξει στο ροδιτικο καλα περασαμε.Και τωρα αποσυρεις η ιδια.Αν δεν προκειται για προσωπικους λογους,το θεωρω λαθος.
3

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 17:49, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται....
Φίλε μου απαγορεύεται να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους, σε όσα παιχνίδια έχω παίξει το μήνυμα που σου λέει ποιος είναι ο ρόλος σου σου λέει και αυτό: ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πεις τι ρόλο έχεις (ειδικά στα παρασκήνια). Καλό θα ήταν να το αποτρέπεις και όχι να το επικροτείς. Στο Παλέρμο επιτρέπονται τα πάντα εντός του παιχνιδιού, όχι παρασκηνιακά τεχνάσματα του τύπου αποκαλύπτουμε τους ρόλους μας για να γελάσουμε χαχαχα χαχαχου...
5

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:53, 03-09-10:

και αμα οι αλλοι ανταλαζουν πμ ποιος θα το μαθει?

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,140 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 17:56, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Οταν εγω απεσυρα συμμετοχη στο προηγουμενο,διαφωνησες και ειπες πως ηθελες να μεινω.Το εκανα για να μη χαλασω διαθεσεις,δεν ηταν σωστο.Και νταξει στο ροδιτικο καλα περασαμε.Και τωρα αποσυρεις η ιδια.Αν δεν προκειται για προσωπικους λογους,το θεωρω λαθος.
Έχεις δίκιο...

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Φίλε μου απαγορεύεται να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους, σε όσα παιχνίδια έχω παίξει το μήνυμα που σου λέει ποιος είναι ο ρόλος σου σου λέει και αυτό: ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πεις τι ρόλο έχεις (ειδικά στα παρασκήνια). Καλό θα ήταν να το αποτρέπεις και όχι να το επικροτείς. Στο Παλέρμο επιτρέπονται τα πάντα εντός του παιχνιδιού, όχι παρασκηνιακά τεχνάσματα του τύπου αποκαλύπτουμε τους ρόλους μας για να γελάσουμε χαχαχα χαχαχου...
Και εσύ δίκιο!

Θα με υποστείτε και εμένα λοιπόν......
1

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:58, 03-09-10:

Αν κάποιος αποκαλύπτει την ιδιότητά του σε άλλους παίκτες, δικό του θέλημα και πρόβλημα...δεν μπορούμε να απαγορεύσουμε τα πμ, αλλά πρέπει να ξέρουν ότι δεν τηρούν τους κανόνες και χαλάει το παιχνίδι διαδίδοντας τις ιδιότητες τους..

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:58, 03-09-10:

εχετε καταστρεψει το παιχνιδι. δεν αποκαλυπτουμε σε κανεναν την διοτητα μας. αν πληροφορηθω κατι τετοιο το παιχνιδι θα διακοπει στη μεση και θα γινετε και ξευτιλα. επισης φοκο λεω να καταργησουμε τις ιστοριες. να το παιξουμε οπως το παιζαμε παλια στο στεκι.
2
1

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 371 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:59, 03-09-10:

Έχεις δίκιο...

Και εσύ δίκιο!

Ευχαριστώ ζωούλα μου!!Παίζω κι εγώ!
2

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 17:59, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από marialuluf1
και αμα οι αλλοι ανταλαζουν πμ ποιος θα το μαθει?
Δυστυχώς δεν βρίσκεσαι στη δίωξη να ελέγχεις τα πμ και τα μσν. Αυτό προϋποθέτει καλή πίστη στους συμπαίχτες σου και σεβασμό των υπολοίπων που δεν παίζουν με αυτό το τρόπο. Μερικοί σέβονται, μερικοί μπορεί να μην σέβονται τους υπόλοιπους και να νομίζουν ότι είναι αυτοί και κανένας άλλος. Δεν γίνεται όμως να τους βάλεις μυαλό οπότε παίζεις και ότι γίνει ας γίνει

for fun you know
2

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:59, 03-09-10:

Ωραίαα!!
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,117 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:45, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Αυτό είναι το ιδανικό αλλά δυστυχώς είναι μη εφαρμόσιμο καθώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να παρακολουθείται ο κάθε χρήστης το τι κάνει... και για να μην υπάρχουν γκρίνιες αργότερα καλό ίσως είναι να επιτρέπονται για να μην κυνηγάμε φαντάσματα στο τέλος.

Δεν ξέρω τώρα που το σκέφτομαι έχεις δίκαιο αλλά έχω βαρεθεί να ακούω γκρίνιες γι αυτό το λόγο ... Το καλύτερο είναι όλες οι συμφωνίες και όλες οι διαπραγματεύσεις να γίνονται στο thread του παιχνιδιού για να μπορούνε να βάλουνε τα συμπερασμά τα τους όλοι οι παίχτες. Το τελευταίο είναι παράκληση δεν μπορώ να το επιβάλω γιατί δεν μπορούμε να το ελέγξουμε αν ισχύει
2

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 02:47, 04-09-10:

τα 28 θα ειναι το καλυτερο!

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:18, 04-09-10:

ποτέ θα ξεκινήσουμε;;

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 17:46, 04-09-10:

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:29, 04-09-10:

1.Κλεοπάτρα
2.z0itCa
3.fantasmenos
4. marialuluf1
5. tsarachaf
6. elenaki_arnea08
7.Wild_Boy
8.Chemwizard
9.Rewial

εσυ?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 05-09-10 στις 13:24. Αιτία: έγινε split σε off-topic
1
1

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,242 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 20:06, 04-09-10:

Δηλαδή τα άτομα 13 και 14 χρόνων είναι αμόρφωτα;

Τέλος πάντων, θα σας κάνω το χατίρι και θα παίξω κι εγώ, έπειτα από ώριμη σκέψη

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:27, 04-09-10:

1.Κλεοπάτρα
2.z0itCa
3.fantasmenos
4. marialuluf1
5. tsarachaf
6. elenaki_arnea08
7.Wild_Boy
8.jj!

εσυ?

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,723 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:10, 04-09-10:

βρηκα ευκαιρια...δεν θα φυγω και ετσι θα μπορω να παιζω οποτε ειμαι κι εγω μεσα!!! βαλτε με και μενα στη λιστα...

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:17, 04-09-10:

1.Κλεοπάτρα
2.z0itCa
3.fantasmenos
4. marialuluf1
5. tsarachaf
6. elenaki_arnea08
7.Wild_Boy
8.jj!
9.CiNeFiL

εσυ?

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 22:23, 04-09-10:

Ναι, εγώ!

Δεν το'χα σκοπό, αλλά βλέπω τεταμένες καταστάσεις, ίντριγκες, βλέπω και 2 αγαπημένους στεκίτες μέσα και δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό!
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #38 - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 314 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 21:57.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #30 - Από elenaki92
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-10 στις 20:09.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #29 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 228 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-10 στις 22:47.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #26 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 243 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-10 στις 19:06.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #23 - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-10 στις 20:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα