Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,941 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:34, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από gianniskeeper
εσενα πρεπει να σε δολοφονισω καπως σπεσιαλ.Τι λες να σε πεταξω απο την Παναγια την Τσαμπικα?
(απο το συγκεκριμενο μοναστηρι προερχεται και το ροδιτικο ονομα Τσαμπικος-Τσαμπικα)

Δεν εχω κανενα προβλημα αρκει το πακετο να μην περιλαμβανει το γειτονα απο κατω που δοκιμαζε τη μηχανη του αυτοκινητου πρωινιατικαΕιδικα τα σκυλια-γατια κτλ ειναι η λατρεια μου
Όχι καλέ.. Θα του πάρω το δικό του σπίτι και θα μείνω εκεί!!!
Έχει τουλάχιστον μεγάλο μπαλκόνι ή κλεισμένη στους 4 τοίχους θα' μαι??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 18:40, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Όχι καλέ.. Θα του πάρω το δικό του σπίτι και θα μείνω εκεί!!!
Έχει τουλάχιστον μεγάλο μπαλκόνι ή κλεισμένη στους 4 τοίχους θα' μαι??
Το πατρικο μου νταξει ενα διαμερισμα ειναι μια χαρα βολικο,με μπαλκονι μεγαλο.Τωρα για τεσσερα σκυλια δεν ξερω αν κανει,καπου θα τα βολεψουμε

edit: απεναντι μας εχει ενα χωραφακι,εκει θα τα βαλουμε.αν και δεν ξερω σε ποιους ανηκει.και δεν ξερω και που μενει αυτος ακριβως.

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:42, 02-08-10:

Το πατρικο μου νταξει ενα διαμερισμα ειναι μια χαρα βολικο,με μπαλκονι μεγαλο.Τωρα για τεσσερα σκυλια δεν ξερω αν κανει,καπου θα τα βολεψουμε

edit: απεναντι μας εχει ενα χωραφακι,εκει θα τα βαλουμε.αν και δεν ξερω σε ποιους ανηκει.και δεν ξερω και που μενει αυτος ακριβως.
Ντάξει δικό μας είναι!!!
1

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 18:54, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από roseberry
καλα ετσι και μου βαλετε τα δυο αδερφια μαζι για δολοφονους θα γινει της τρελης στα διαλα
μαρη ειπαμε θα τους δολοφονησω και τους δυο σπεσιαλ.Ο ενας θα κανει τροχια βολης απο την Τσαμπικα κι η αλλη να διαλεξει τροπο η ιδια

κι εσενα μην ξεχνας,απο το skate του waterpark τσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοφ
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,150 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:42, 02-08-10:

Αυτό ειναι το waterpark;

Θέλω και εγω
2

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 19:44, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Αυτό ειναι το waterpark;

Εγώ αν δεν είμαι δολοφόνος γίνεται να με δολοφονήσουν στην πισίνα????

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 19:47, 02-08-10:

Η επιθυμια σας διαταγη!!!

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 20:01, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Αυτό ειναι το waterpark;

Θέλω και εγω
αυτο ειναι,οποτε κατεβεις θα το τιμησουμε.τσεκαρε στο 3:20 και μετα στο βιντεο.εκει τα χρειαστικα,απο τη μεσα μερια στα δυο μετρα ειναι ο γκρεμος.απο κει θα πεθανει η μαιρη στα διαλα.

χμμμ κι εσυ στο waterpark,χανεται η ποικιλια ετσι.θελεις να πας στην παλια πολη() για ξεφρενο κλαμπινκ και να σε πεταξουμε απο το ρολοι?
χμμμ ετσι το παρακανουμε με τις πτωσεις ομως.Το βρηκα...εσυ θα πας απο δηλητηριασμενο κοριαντολινο!(κοριαντολινο:ποτο που αποτελειται απο ουζο,ζαχαρη,αρωματα,και ενα κλαδι ενος βοτανου (το βλεπετε στο μπουκαλι) που φυτρωνει μονο στη Ροδο.Ειναι αυτο που πρεπει να πιεις οταν ερθεις στο νησι,και μια καλη ιδεα για σουβενιρ )

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:04, 02-08-10:

(κοριαντολινο:ποτο που αποτελειται απο ουζο,ζαχαρη,αρωματα,και ενα κλαδι ενος βοτανου (το βλεπετε στο μπουκαλι) που φυτρωνει μονο στη Ροδο.Ειναι αυτο που πρεπει να πιεις οταν ερθεις στο νησι,και μια καλη ιδεα για σουβενιρ )
Αυτο πρεπει να ναι πολυ μπαρουτι!!
1

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 20:04, 02-08-10:

αυτο ειναι,οποτε κατεβεις θα το τιμησουμε.τσεκαρε στο 3:20 και μετα στο βιντεο.εκει τα χρειαστικα,απο τη μεσα μερια στα δυο μετρα ειναι ο γκρεμος.απο κει θα πεθανει η μαιρη στα διαλα.

χμμμ κι εσυ στο waterpark,χανεται η ποικιλια ετσι.θελεις να πας στην παλια πολη() για ξεφρενο κλαμπινκ και να σε πεταξουμε απο το ρολοι?
χμμμ ετσι το παρακανουμε με τις πτωσεις ομως.Το βρηκα...εσυ θα πας απο δηλητηριασμενο κοριαντολινο!(κοριαντολινο:ποτο που αποτελειται απο ουζο,ζαχαρη,αρωματα,και ενα κλαδι ενος βοτανου (το βλεπετε στο μπουκαλι) που φυτρωνει μονο στη Ροδο.Ειναι αυτο που πρεπει να πιεις οταν ερθεις στο νησι,και μια καλη ιδεα για σουβενιρ )
E, ok αφού είναι αλκόολ θα πουν ότι πήγα και ευχαριστημένη!!!
Το βάζετε και σε φαγητά ή μπα??

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 20:05, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ναι.. Ειδικά για σένα που είσαι και άμαθος είναι θάνατος.. Άσε μακρυά..

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:06, 02-08-10:

Ναι.. Ειδικά για σένα που είσαι και άμαθος είναι θάνατος.. Άσε μακρυά..
χαχαχαχαχαχαχαχαχα..... Καλο... Θες να βγουμε καμια μερα να πιουμε μηπως???

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 20:07, 02-08-10:

E, ok αφού είναι αλκόολ θα πουν ότι πήγα και ευχαριστημένη!!!
Το βάζετε και σε φαγητά ή μπα??
μπα ποτο ειναι,κυριως επισκεπτες το παιρνουν,μια φορα δηλαδη.δεν ειναι κατι που λεε οπως η μπυρα ή το κρασι.
1

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 20:08, 02-08-10:

Ε για να γελάσεις το είπα..
Εγώ δεν πίνω....

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 20:09, 02-08-10:

ειναι ειναικαλα οι συγκεκριμενοι κανουν προιοντα ουζου με ο,τι φανταζεσαι.μεχρι και σε λικερ με καφε

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 20:10, 02-08-10:

Εγώ δεν πίνω....
Θες να βγειτε καμια μερα για ενα παγωτο βρε αδερφε?

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 20:11, 02-08-10:

Θες να βγειτε καμια μερα για ενα παγωτο βρε αδερφε?
τς τς... Όποτε βγαίνω μαζί του βρέχει!!

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 20:13, 02-08-10:

Επισης αναρωτιεμαι γιατι στο Ηρακλειο στις 6 μερες που βρεχει οι 5 ειναι Σαββατο

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,150 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:13, 02-08-10:

πάρε ομπρέλα
2

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:14, 02-08-10:

Εγώ δεν πίνω....
Απο ποτε??????

ειναι ειναικαλα οι συγκεκριμενοι κανουν προιοντα ουζου με ο,τι φανταζεσαι.μεχρι και σε λικερ με καφε
Εγω ειμαι φαν του τσιπουρου... Το ουζο δεν μου κατεβαινει...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια