Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,034 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #25 - The Game

Cherie

Δραστήριο Μέλος

H Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 240 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 12:38, 27-07-10:

Σιντ παίξε και συ σε κάποιο Παλέρμο.. Θα κάνεις θραύση...
Aφού καταβάθος το θες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 12:49, 27-07-10:

φοβάμαι την yuki και την ηρώ

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 13:57, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
φοβάμαι την yuki και την ηρώ

Καλά κάνεις τα παλερμικά φαντάσματα τους κυκλοφορούν ακόμη εδώ...

Άσχετο δεν έχεις τι να κάνεις και διαβάζεις παλιά παλέρμο; Αφού ρε χαμέμηλε σπαμμάρεις που σπαμμάρεις γιατί δεν δήλωνες συμμετοχή για να σε ψηφίσω;

Και για να ανάψουμε τα αίματα, ψηφίζω την Κλεοπάτρα γιατί έτσι μου αρέσει... Εάν δεν είναι δολοφόνος θα συνεχίσω το σερί να ψηφίζω πάντα πολίτη την πρώτη μέρα στο παλέρμο.
2

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,157 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:26, 27-07-10:

Λίστα για Τρίτη 27/07/2010
  1. elenaki_arnea08
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial
  12. roseberry
  13. zOitCa

Ψήφοι:
1 Kλεοπάτρα

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Αχ και εσείς ε??
Και εγώ... Μα καλά τι κίνηση είναι αυτή σήμερα στο Παλέρμο?? Δεν μπορώ να παρκάρω...
Σαντρορίνη είμαστε δεν βλεπεις την θάλασσα και τα άσπρα σπιτάκια με τις μπλε στέγες.
1

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 14:40, 27-07-10:

helloooooooooooooooooooooooooo Σαντορίνη!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω αρκετές μέρες να μπω και γι' αυτό και δε μπόρεσα να επιβεβαιώσω τη συμμετοχή μου!!!!!!!!!! αλλά όταν γυρνάς στο σπίτι 8.30 το πρωί και ξυπνας στις 7.30 το απόγευμα για να ξαναβγείς το βράδυ πού χρόνος για ιντερνετ;;;;; τί κάνετε αγαπητοί μου συμπολίτες;;;
1

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 14:46, 27-07-10:

μεχρι τι ωρα ψηφιζουμε?
1

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 14:49, 27-07-10:

αστυνομος Μπεκας εδω......
λοιπον μετα απο πολυ σκεψη ..επιτελους κατασταλλαξα στην Zoitca
με συγχωρεις αγαπητη μου αλλα μου φανηκες απο την αρχη(λεμε τωρα) υποπτη

αυτα

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 14:56, 27-07-10:

ψηφιζω Κλεοπάτρα γιατι ετσι μου ηρθε ! αμα δω κατι υποπτο σιγουρα θα αλλαξω γνωμη!αλλα κανενας δεν εχει μιλησει μεχρι τωρα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria_lulu : 27-07-10 στις 15:10. Αιτία: λαθος απαντηση
1

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 15:02, 27-07-10:

δεν ξερω ποιο να ψηφησω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria_lulu : 27-07-10 στις 15:04. Αιτία: λαθος απαντηση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 15:04, 27-07-10:

εγω θα ψηφίσω......... θα ψηφίσω......... θα ψηφίσω..... την Noulou94 δε ξέρω γιατί, αλλά έτσι μου κόλλησε... φυσικά και θα αλλάξω την ψήφο μου αν δω κάτι ύποπτο... το λέω για να μη με καταδικάσετε πάλι όπως στο προηγούμενο παλέρμο, επειδή άλλαξα την ψήφο μου... ψόφησα!! σειρά σας τώρα!!

mariza_93

Δραστήριο Μέλος

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 15:06, 27-07-10:

άλλοι δεν ξέρουν ποιο να ψηφίσουν εγώ προσπαθώ ακόμα να καταλάβω το τρόπο σκέψης του παιχνιδιού και πως παίζουν.....όποτε θα κάνω μια βόλτα από το παλερμο 24 μπας και βγάλω άκρη και θα ρθω μεχρι το απογευμα να ψηφισω......

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 15:07, 27-07-10:

Ψηφίζω Κλεοπάτρα!

Και θα το δικαιολογήσω εδώ και τώρα:Δεν γίνεται να υπάρχουμε 2 θεές στο παιχνίδι ,αφου ήδη βρίσκομαι εγώ εδώ η άλλη πρέπει να φύγει.

Ευχαριστώ
8

mariza_93

Δραστήριο Μέλος

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 15:12, 27-07-10:

το παλερμο24 έχει 49 σελίδες θέλω ένα τρίωρο για να το διαβάσω............

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 15:17, 27-07-10:

λεω να ψηφισω κι εγω τη ZoitCa γιατι εμπιστευομαι την ερευνα της roseberry και ημουν σε δυσκολη θεση για το ποιο παιδακι θα ψηφισω

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 15:42, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gianniskeeper
λεω να ψηφισω κι εγω τη ZoitCa γιατι εμπιστευομαι την ερευνα της roseberry και ημουν σε δυσκολη θεση για το ποιο παιδακι θα ψηφισω
Να όχι μόνο ένα, αλλά δύο τρομακτικά επιχειρήματα τα οποία δε μπορώ σε καμία περίπτωση να αντικρούσω!
Καταλαβαίνω ότι στο πρώτο γύρο, κανένας δεν μπορεί να είναι απολύτως σίγουρος για το που θα δώσει την ψήφο του, αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία φαντάζομαι.
Ενώ δεν είσαι σε καθόλου δύσκολη θέση ψηφίζοντας εμένα, έτσι?? Τι μας λέει αυτό??
Εγώ δίνω την ψήφο μου στην Κλεοπάτρα χωρίς να είμαι σίγουρη, όπως όλοι μας άλλωστε. Αλλά δεν θα διστάσω σε καμία περίπτωση να αλλάξω την ψήφο μου αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο...

Υ.Γ: Θέλω να σας πω, ειδικά στην kleop που με είχε παρεξηγήσει στο προηγούμενο Παλέρμο, ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν από εσάς και όλες μου οι κινήσεις και οι λόγοι, έχουν στόχο την ασφάλεια στην αγαπημένη μας Σαντορίνη...
Γι αυτό μην με παρεξηγείτε... Είναι όλα στα πλαίσια του παιχνιδιού...
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,157 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:44, 27-07-10:

Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)
  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα

Ψήφοι:
3 Kλεοπάτρα
2 zOitCa
1 Noulou94

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 27-07-10 στις 17:51. Αιτία: προσθήκη ψήφοu zOitiCa
2

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 15:46, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Να όχι μόνο ένα, αλλά δύο τρομακτικά επιχειρήματα τα οποία δε μπορώ σε καμία περίπτωση να αντικρούσω!
Καταλαβαίνω ότι στο πρώτο γύρο, κανένας δεν μπορεί να είναι απολύτως σίγουρος για το που θα δώσει την ψήφο του, αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία φαντάζομαι.
Ενώ δεν είσαι σε καθόλου δύσκολη θέση ψηφίζοντας εμένα, έτσι?? Τι μας λέει αυτό??
Εγώ δίνω την ψήφο μου στην Κλεοπάτρα χωρίς να είμαι σίγουρη, όπως όλοι μας άλλωστε. Αλλά δεν θα διστάσω σε καμία περίπτωση να αλλάξω την ψήφο μου αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο...

Υ.Γ: Θέλω να σας πω, ειδικά στην kleop που με είχε παρεξηγήσει στο προηγούμενο Παλέρμο, ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν από εσάς και όλες μου οι κινήσεις και οι λόγοι, έχουν στόχο την ασφάλεια στην αγαπημένη μας Σαντορίνη...
Γι αυτό μην με παρεξηγείτε... Είναι όλα στα πλαίσια του παιχνιδιού...
ελα μωρε μην παρεξηγεις,δεν ηξερα ποιον να ψηφισω και ειπαμε να γελασουμε με τη μαιρη
2

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 15:50, 27-07-10:

Το ξέρω καλέ μου, αφού στον πρώτο γύρο κανείς μας δεν είναι για σίγουρος παρά μόνο για τον εαυτό του...
1

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 15:54, 27-07-10:

αστυνομος Μπεκας παλι εδω....
καλη μου ZoitCa με μπερδευεις....αλλα αυτο δεν παυει να σημαινει οτι δεν εισαι υποπτη κατι περιεργο παιζει εδω περα
και ειδικα το τελευταο Υ.Γ. με μπερδεψε ακομα πιο πολυ (για δικους μου λογους)...αρα κραταω την ψηφο μου αλλα μπορει και να αλλαξω αμα αντιληφθω περιεργες κινησεις

ολοι εισται υποπτοι

1

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 16:00, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από roseberry
αστυνομος Μπεκας παλι εδω....
καλη μου ZoitCa με μπερδευεις....αλλα αυτο δεν παυει να σημαινει οτι δεν εισαι υποπτη κατι περιεργο παιζει εδω περα
και ειδικα το τελευταο Υ.Γ. με μπερδεψε ακομα πιο πολυ (για δικους μου λογους)...αρα κραταω την ψηφο μου αλλα μπορει και να αλλαξω αμα αντιληφθω περιεργες κινησεις

ολοι εισται υποπτοι

μαρη,να σου πω...τωρα τελευταια εσυ αρχιζεις και μου φαινεσαι υποπτη.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παλέρμο #32 - The Game - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 907 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-11 στις 23:41.
    • Παλέρμο #28-The Game - Από love_angel
      Το θέμα έχει λάβει 416 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-10 στις 23:15.
    • Παλέρμο #22 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-10 στις 14:22.
    • Παλέρμο #21 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 376 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-09 στις 00:25.
    • Παλέρμο #20 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 541 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-09 στις 21:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα