Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,002 μέλη και 2,479,993 μηνύματα σε 79,004 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 19:43, 19-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~

Αμα θες να τραβήξεις την προσοχή μου μπορείς και με άλλους τρόπους

Αλλά στο παιχνίδι θα μείνω
Χώρις να θέλω να βάλω λάδι στη φωτιά, αγαπήτη.......

Αν έχεις ρόλο που καρφώνεται, αυτό παίζεται
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:20, 19-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Χώρις να θέλω να βάλω λάδι στη φωτιά, αγαπήτη.......

Αν έχεις ρόλο που καρφώνεται, αυτό παίζεται
Ρόλο που καρφώνεται από το πρωτο βράδυ?

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 00:19, 20-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Ρόλο που καρφώνεται από το πρωτο βράδυ?
To πρώτο βράδυ είναι το βράδυ μετά την πρώτη ψηφοφορία.

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 15:44, 20-07-17:

Θα δηλώσω και εγώ συμμετοχή.
7

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 12:23, 21-07-17:

Συμπολίτες στην πόλη του Παλέρμο θέλω να ενημερώσω ότι Τρίτη-Τετάρτη η χρήση του διαδικτύου από υπολογιστή δε θα είναι επιλογή για μένα.
Θα ψηφίσω και τις 2 ημέρες, δε θα κάνω απουσία , θα παρακολουθώ το thread αλλά θα μου είναι δύσκολο να συμμετέχω με μεγάλα κείμενα ή σχολιασμούς.
Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα.
2

Emmanouilmyrgia

Νεοφερμένος

Ο Emmanouilmyrgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Emmanouilmyrgia έγραψε: στις 14:03, 21-07-17:

Καλησπέρα στη παρεα αν υπάρχει θέση θα ήθελα και εγώ να δηλώσω συμμετοχή! Θα παρακολουθήσω το θεμα ακομα και αν δεν παιζω παντως για να μάθω για την επόμενη φορά have fun

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 17:42, 21-07-17:

Μιας και πλησιάζει η ώρα για το παιχνίδι, να ενημερώσω ότι κάποια/ τα περισσότερα πρωινά θα λείπω λόγο πρακτικής.

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 18:00, 21-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Συμπολίτες στην πόλη του Παλέρμο θέλω να ενημερώσω ότι Τρίτη-Τετάρτη η χρήση του διαδικτύου από υπολογιστή δε θα είναι επιλογή για μένα.
Θα ψηφίσω και τις 2 ημέρες, δε θα κάνω απουσία , θα παρακολουθώ το thread αλλά θα μου είναι δύσκολο να συμμετέχω με μεγάλα κείμενα ή σχολιασμούς.
Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα.
Τα ίδια έλεγες και στα τελευταία παιχνίδια που ήσουν δολοφόνος. Φοβάσαι μην ξαναπάρεις κακό ρόλο και προετοιμάζεις από τώρα το άλλοθι; Πρώτη ψήφο θα σου ρίξω.
1

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 18:44, 21-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas
Τα ίδια έλεγες και στα τελευταία παιχνίδια που ήσουν δολοφόνος. Φοβάσαι μην ξαναπάρεις κακό ρόλο και προετοιμάζεις από τώρα το άλλοθι; Πρώτη ψήφο θα σου ρίξω.
Χαχα, όχι καλέ.Απλώς θα 'μαι 2 ημέρες ποσείδι.

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:49, 21-07-17:

Μόνο μην μου κάνεις κανένα τέτοιο in game. Θα ξεθάψω το τσεκούρι του πολέμου...

Χαχα, όχι καλέ.Απλώς θα 'μαι 2 ημέρες ποσείδι.
Και πέρσι ποσείδι έλεγες ότι ήσουν και ήσουν και μαφιόζα... Τυχαίο;

Αλλά μιας και τα λέμε όλοι αυτά με την διαθέσιμότητα, να ενημερώσω κι εγώ ότι τα περισσότερα απογεύματα κάνω κάποια μαθήματα οπότε κατά την ώρα της ψηφοφορίας, θα τα περνάω λίγο διαγώνια. Φυσικά ό,τι κάνω και δεν δικαιολογηθεί εκείνη την στιγμή θα δικαιολογείται σε επόμενο ποστ που θα έχω μεγαλύτερη άνεση χρόνου.
2

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 01:12, 22-07-17:

Γενικά, θεωρώ καλό του ότι ενημερώνουμε αλλά ντάξει λογικό είναι να μην μπορούμε 24/24. Κάποιος δε θα σε μπορεί πρωινά, κάποιος απογευματινά. Αυτό που χρειάζεται όμως όταν μπαίνει είναι να συνδράμει κάπως στο παιχνίδι και να μην λέει απλά "ψηφίζω τον τάδε γιατί έτσι μου σφύριξε" (πέρα από την 1η μέρα που 'ναι γενικά random). Και 1-2 post να κάνει την ημέρα κάποιος είναι πιο σημαντικά από 10 post άλλου που θα 'ναι απλά κενά σε επιχειρηματολογία ή πληροφορίες.

Καρδούλες σε όλους.Καληνύχτα
4

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 01:41, 22-07-17:

Παιδιά η εμιλουκο ειναι δολοφόνος δεν εξηγείται αλλιώς.
3

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 03:15, 22-07-17:

Μόνο μην μου κάνεις κανένα τέτοιο in game. Θα ξεθάψω το τσεκούρι του πολέμου...
Μπαα. Έχω ένα προαίσθημα ότι θα είμαστε μαζί αθώοι σ' αυτό το παιχνίδι.

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 03:29, 22-07-17:

Κανείς δεν είναι αθώος στο Παλέρμο... Τουλάχιστον όχι μέχρι να δούμε το excelάκι...
4

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 03:40, 22-07-17:

Καρδούλες σε όλους.Καληνύχτα
Ένα standaράκι από εδώ, γιατί έχουμε και μία παράδοση.

Κανείς δεν είναι αθώος στο Παλέρμο... Τουλάχιστον όχι μέχρι να δούμε το excelάκι...
Κι άλλοι δύο εδώ, προσαρμόζονται ήδη σε ώρες μαφίας

Άντε, θα σας βρούμε και τους υπόλοιπους εν καιρώ 8)

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 03:47, 22-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Κι άλλοι δύο εδώ, προσαρμόζονται ήδη σε ώρες μαφίας

Άντε, θα σας βρούμε και τους υπόλοιπους εν καιρώ 8)
Θα μπορούσες βέβαια πριν μας ξεσκεπάσεις όλους να περιμένεις να γίνει η κλήρωση για να μάθουμε κι εμείς τι είμαστε

Επίσης, αν είχες κάνει όσα ύπουλα σχέδια έχω κάνει ως μαφία, δεν θα κοιμόσουν πριν τις 3 ό,τι ρόλο και να είχες
4

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 12:23, 22-07-17:

Ακριβούλη, κομμένα τα ξενύχτια φέτος, υποσχέθηκες ένα vlog (προλαβαίνετε ακόμη να φύγετε όσοι δε θέλετε να το υποστείτε αυτό), πρέπει να φαίνεσαι ωραίος κι αναζωογονημένος για να μπορέσουμε να σε παντρέψουμε...

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:34, 22-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Ακριβούλη, κομμένα τα ξενύχτια φέτος, υποσχέθηκες ένα vlog (προλαβαίνετε ακόμη να φύγετε όσοι δε θέλετε να το υποστείτε αυτό), πρέπει να φαίνεσαι ωραίος κι αναζωογονημένος για να μπορέσουμε να σε παντρέψουμε...
Δεν υποσχέθηκα κανένα vlog φέτος, αγαπητέ. Ακριβώς γιατί αν είναι να κάνω φέτος vlog θα είναι scripted, για να είναι πιο εύκολο στην παρακολούθηση(γιατί στο editting είμαι ελαφρώς άμπαλος ).

Επίσης, δεν παντρεύομαι ρε!! Άσε με να χαρώ την ζωή μου και την nerdoσύνη μου

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
3

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 13:19, 22-07-17:

Δεν υποσχέθηκα κανένα vlog φέτος, αγαπητέ. Ακριβώς γιατί αν είναι να κάνω φέτος vlog θα είναι scripted, για να είναι πιο εύκολο στην παρακολούθηση(γιατί στο editting είμαι ελαφρώς άμπαλος ).

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
2

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 13:21, 22-07-17:

ΙΔΕΑΡΑ, ΨΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ!!.
ΜΕΣΑ
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια