Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 215 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 21:50, 15-07-17:

Με 15 άτομα από την πρώτη μέρα, θα παίζουμε κανένα μήνα!
6
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Soukouu

Νεοφερμένος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Soukouu έγραψε: στις 22:02, 15-07-17:

Για να δω πως το πάτε εδώ. Για χώστε με και μένα παρακαλώ.
3

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 23:24, 15-07-17:

Μέσα κι εγώ, αν και τέλος του μήνα, αρχές του επόμενου θα πάω διακοπές και δεν ξέρω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώνω.
Δεν πιστεύω να υπάρξει πρόβλημα, αν όχι τη 2η μέρα, 3η θα βγω σίγουρα.
5

pedrunk

Νεοφερμένος

Ο pedrunk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O pedrunk έγραψε: στις 00:10, 16-07-17:

Μην ξεχασετε να μετρησετε και εμενα παιδια
3

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 08:51, 16-07-17:

Κι εγώ μέσα.
5

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,917 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 10:38, 16-07-17:

@ΣΕ
Στα πόσα άτομα θα κλείσουν οι συμμετοχές?Έχετε βάλει κάποιο όριο?
1

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 11:27, 16-07-17:

Ναι και από μένα
5

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:35, 16-07-17:

Καλά έχει γίνει χαμός εδώ απ' ότι βλέπω... Λέτε να αναβιώσουμε εποχές που παίζαμε 30 άτομα;;

Για να γίνω και λίγο κακός τώρα που το θυμήθηκα, παιδιά εσείς που παίζετε πρώτη φορά, εκτός από τους κανόνες που πρέπει να διαβάσετε οπωσδήποτε, ρίξτε και μια ματιά σε κανένα παλιό παιχνίδι να δείτε περί τίνος πρόκειται και αν μπορείτε να ανταπεξέλετε, μην έχουμε πάλι παρατράγουδα με αποχωρήσεις από απουσίες κλπ και χαλάμε το game.
4

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:08, 16-07-17:

ΔΗΛΩΝΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
8

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 13:17, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
@ΣΕ
Στα πόσα άτομα θα κλείσουν οι συμμετοχές?Έχετε βάλει κάποιο όριο?
Προς το παρόν όχι. Αν δούμε ότι ξεφεύγουμε και χρειάζεται τότε θα σας ενημερώσουμε. Όσοι έχετε δηλώσει πάντως μέχρι στιγμής τη θέση σας δεν τη χάνετε.
3

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 13:21, 16-07-17:

Δηλώνω συμμετοχή κ εγώ αλλά επίσης δηλώνω ότι ο χρόνος μου είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ περιορισμένος
7

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 13:22, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Δηλώνω συμμετοχή κ εγώ αλλά επίσης δηλώνω ότι ο χρόνος μου είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ περιορισμένος
ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΣΟ
3

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 13:24, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Τα έγγραφα που το αποδεικνύουν μην ξεχάσεις, Τασούλη

Καλώς τον
5

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 13:50, 16-07-17:

Τώρα το θυμήθηκα αυτό!

Έμιλι για ΔΑ
2

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 13:54, 16-07-17:

Τώρα που η Ζωή μου θύμισε την Έμιλυ και τον Ακριβό, εγώ θα ήθελα να τα διαψεύσω όλα! Συμβόλαια με Μαφία και με ρόλους Πολιτών εννοείται υπάρχουν. Για τον τιμοκατάλογό τους παρακαλώ να στείλετε προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ. Με το κατάλληλο δωράκι όλα είναι δυνατά.
2

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:26, 16-07-17:

Μέσα!!!!
5

aggelogiannos (Άγγελος)

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O aggelogiannos έγραψε: στις 15:13, 16-07-17:

Lets go
3

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 17:15, 16-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Τώρα που η Ζωή μου θύμισε την Έμιλυ και τον Ακριβό, εγώ θα ήθελα να τα διαψεύσω όλα! Συμβόλαια με Μαφία και με ρόλους Πολιτών εννοείται υπάρχουν. Για τον τιμοκατάλογό τους παρακαλώ να στείλετε προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ. Με το κατάλληλο δωράκι όλα είναι δυνατά.

Silver97

Νεοφερμένος

H Silver97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Silver97 έγραψε: στις 17:35, 16-07-17:

μέσα και εγώ
3

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 17:46, 16-07-17:

Μπαίνω κι εγώ κι ο Θεός βοηθός.
3

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια