Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,314 μηνύματα σε 78,973 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #44 - Extreme

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 20:20, 29-07-16:

I'm in.
8
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 20:32, 29-07-16:

Κλαίω με τον αγαπημένο Wild_Boy!!! Ψυχούλα!

Μέσα κι εγώ!
9

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:54, 29-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Μέσα.

Edit: άκυρο παίδες, παίζει να μην έχω ιντερνετ 3-4 μερες next week :/
In or out μαν μου;;

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 21:04, 29-07-16:

Να σας πω από τώρα πως θα λείπω ολόκληρη τη Δευτέρα έως το απόγευμα της Τρίτης λόγω κοινωνικής υποχρέωσης που με θέλει σε άλλη πόλη. Τη δε Τρίτη θα είμαι στο σπίτι μου το αργότερο ως τις επτά, επομένως θα έχω μια ώρα να μελετήσω τα γραφόμενά σας.

Θεωρώ πως δεν είναι κρίσιμο το πρώτο εικοσιτετράωρο για το παιχνίδι εφόσον όλοι ψηφίζουμε στα χαμένα γι' αυτό και δεν διστάζω να δηλώσω συμμετοχή. Αν υπάρχει σοβαρή διαφωνία από οποιονδήποτε, παρακαλώ να μου το πείτε ώστε να αποσύρω τη συμμετοχή. Χωρίς καμία παρεξήγηση.

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,815 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:11, 29-07-16:

Αννούλα πολύ χάρηκα! Μην τυχόν κι ακυρώσεις τη συμμετοχή!
1

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 21:15, 29-07-16:

Out

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 21:19, 29-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Αννούλα πολύ χάρηκα! Μην τυχόν κι ακυρώσεις τη συμμετοχή!
Κι εγώ χαίρομαι πολύ που θα ξαναπαίξω με τόσα γνώριμα πρόσωπα μετά από καιρό!
3

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 21:22, 29-07-16:

Κρίμα . Μην ανησυχείς, θα κάνουμε κι άλλο παιχνίδι, δεν ξέρω πότε, αλλά σίγουρα θα γίνει
1

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 21:47, 29-07-16:

Εγώ θα λείπω.
Καλό παιχνίδι να έχετε και είθε να κερδίσουν οι πολίτες!

Ελπίζω να κανονίσουμε ξανά στις επόμενες διακοπές!^^
2

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 21:52, 29-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Εγώ θα λείπω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη i_lie_us : 29-07-16 στις 21:56.
5

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:55, 29-07-16:

Κι εγώ δυστυχώς δεν θα έχω αρκετό χρόνο για να συμμετέχω ενεργά. :\
Όσο μπορώ θα μπαίνω, να σας διαβάζω.
Καλό παιχνίδι να έχετε και ίσως ξανακανονιστεί το επόμενο παιχνίδι από Οκτώβριο που η καθημερινότητα των περισσότερων θα έχει μπει σε μια ροή. (μετά από εξεταστικές κτλ)
2

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:15, 29-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Εγώ θα λείπω.

Προδώτρα . Τόσο εύκολα μας ξέχασες; Τόσο εύκολα μας πούλησες;

Μόνο μαφία έχεις παίξει εν τω μεταξύ, ακούγεται αστείο αυτό
1

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:50, 29-07-16:

Κι άλλη ανακοίνωση, μη με μαλώνετε να βοηθήσω θέλω.

Δείτε εδώ, το θέμα των κανόνων. Έχει ανανεωθεί με τους κανόνες που θα παίξουμε σε αυτό το παιχνίδι. Για να μην μπερδευτούμε με το τι συζητιέται στο απόψεις και ιδέες, σας το λέω από τώρα: ισχύει μόνο ότι γράφει στο επίσημο θέμα των κανόνων. Ότιδήποτε άλλο αποφασιστεί μέσα από την συζήτηση που γίνεται στο άλλο θέμα θα ισχύσει στα επόμενα παιχνίδια, διότι είναι πολύ αργά για να τα συζητήσουμε όλα μέχρι την Κυριακή.

Οι αλλαγές εν συντομία:
  • Ο Αντίπαλος Μαφιόζος δεν είναι σε κανένα σημείο του παιχνιδιού συνασπισμένος με τους πολίτες, παίζει πάντα μόνος του.
  • Προστέθηκε το κάρφωμα - Βεντέτα.
  • Αφαιρέθηκε η δυνατότητα οικειωθελούς αποχώρησης για οποιονδήποτε παίκτη ή ομάδα.

Υγ. Παρακαλώ για οποιοδήποτε θέμα επ' αυτού του ποστ να σχολιαστεί σε αυτό το θέμα και όχι έδω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsarachaf : 29-07-16 στις 23:22. Αιτία: διόρθωση
5

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 12:40, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
[...]και ίσως ξανακανονιστεί το επόμενο παιχνίδι από Οκτώβριο που η καθημερινότητα των περισσότερων θα έχει μπει σε μια ροή. (μετά από εξεταστικές κτλ)

1

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 12:57, 30-07-16:

Καλημέρα Παλέρμο!!

Πολλή ησυχία έπεσε!

Dr. Who
Πρέπει να συνεχίσω τις season!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 30-07-16 στις 13:01. Αιτία: θα μας κάψουν, Ζωή, ακόμη δεν άρχισε το παιχνίδι
2

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,085 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 16:36, 30-07-16:

Το σκέφτηκα πάρα πολύ, επειδή δεν γνωρίζω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώσω. Τελικά, όμως, δελεάστηκα από τις συμμετοχές και δεν μπορώ να αντισταθώ άλλο, οπότε θα παίξω.
8

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 17:07, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Το σκέφτηκα πάρα πολύ, επειδή δεν γνωρίζω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώσω. Τελικά, όμως, δελεάστηκα από τις συμμετοχές και δεν μπορώ να αντισταθώ άλλο, οπότε θα παίξω.
1

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:40, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Δε θα το μετανιώσεις, θα σε προσέχουμε ^^
1

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,815 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:00, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Δε θα το μετανιώσεις, θα σε προσέχουμε ^^
Γιατί; Εμείς δεν τον προσέξαμε; Τι του έλειπε; Αν του έλειπε κάτι από μας να το πει!

4

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 19:08, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Γιατί; Εμείς δεν τον προσέξαμε; Τι του έλειπε; Αν του έλειπε κάτι από μας να το πει!

Ήταν ένας γλυκούλικος τρόπος να πω "αν δούμε ότι το παρακάνεις θα σε διώχνουμε να πας να διαβάζεις"
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια