Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,071 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 296 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 17:57, 25-06-16:

Είμαι έτοιμος να καώ διαβάζοντας σεντόνια επιχειρηματολογιών (και μπουρδολογιών) και να πεθάνω ή να σκοτώσω ανά πάσα στιγμή
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,764 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 18:09, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Tzoum
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι hit me with your best shot
im in babye
Βρε δες τον νικολή που μας έκανε και την τιμή να γραφτεί στην μικρή μας κοινότητα.
Τι κάνεις αγορίνα?
1

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 19:47, 25-06-16:

Παλερμο χωρις εμενα να καταστρεφω και λιγο το παιχνιδι δε λεει!!
ΜΕΣΑ
5

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,857 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 19:49, 25-06-16:

im in 8)
5

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,857 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 19:50, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Tzoum
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι hit me with your best shot
im in babye
tzoum όπως λέμε koum?

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:56, 25-06-16:

ευχαριστώ τον Λιμπέρτους για την πρόσκληση

8)
4

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 21:59, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

ευχαριστώ τον Λιμπέρτους για την πρόσκληση

8)
Υποθέτω αυτό σημαίνει ταυτόχρονα και δήλωση συμμετοχής;
2

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:01, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Υποθέτω αυτό σημαίνει ταυτόχρονα και δήλωση συμμετοχής;
Klar 8)
Φυσικά! Ευχάριστο πάουζε θα είναι για τον Ιούλιο των φροντιστηρίων!
2

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 22:02, 25-06-16:

Klar 8)
Φυσικά! Ευχάριστο πάουζε θα είναι για τον Ιούλιο των φροντιστηρίων!
Ok, προστέθηκες κι εσύ!
Επόμενος;
1

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 22:08, 25-06-16:

Μέσα κι εγώ!

Περιμένω να βρεθώ στους δρόμους του Παλέρμο 8)
3

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 23:26, 25-06-16:

Πφφφ τι στο καλό, έχω πολλά χρόνια να παίξω κάποιο παιχνίδι και κάποτε έπαιζα και Παλέρμο με τον άντρα μου. Μέσα κι εγώ, το πολύ πολύ να γίνω ρεζίλι...
4

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:34, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Πφφφ τι στο καλό, έχω πολλά χρόνια να παίξω κάποιο παιχνίδι και κάποτε έπαιζα και Παλέρμο με τον άντρα μου. Μέσα κι εγώ, το πολύ πολύ να γίνω ρεζίλι...
1

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 23:39, 25-06-16:

Tι θέμα θα έχει το Παλέρμο? xD
2

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,775 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:55, 25-06-16:

Έκπληξη...(αν σας αρέσει, το σκέφτηκα εγώ, αν όχι, ο Δημήτρης).
1

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:59, 26-06-16:

Θέλω να ευχαριστήσω όποιον μου έστειλε την πρόσκληση!
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in.
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα.
2
5

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:07, 26-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in.
Θα φύγουμε παρεά από απουσίες τις ώρες που θα λύνουμε άγνωστο

1

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:11, 26-06-16:

Θα φύγουμε παρεά από απουσίες τις ώρες που θα λύνουμε άγνωστο

Χαχαχαχα πες το ψέματα! Πιστεύω πως θα είναι δύσκολο να είμαι τόσο ενεργή όσο άλλες φορές φέτος, και όσο θα είμαι μέσα θα παίζουν και το άγνωστο με την ιστορίτσα μαζί μου.
1

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,775 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:31, 26-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre

Count me in.
Καθώς καταλαβαίνεις δεν είναι σωστό να παίξεις ξέροντας οτι δεν έχεις χρόνο κι ίσως μείνεις από απουσίες. Αν προκύψει κάτι απροσδόκητο στην πορεία καταλαβαίνω κάποιος να μείνει από απουσίες αλλά το να το δηλώνεις εξαρχής είναι λίγο αλλόκοτο. Σε παρακαλώ να δείξεις σεβασμό στους υπόλοιπους που διατίθενται να ξοδέψουν το χρόνο τους για να περάσουν καλά και οι ίδιοι και οι υπόλοιποι. Και γενικότερα αν κάποιος θεωρεί οτι δεν έχει αρκετό χρόνο να διαθέσει, είναι καλύτερα να το πει από τώρα ώστε να μην καταστραφεί το παιχνίδι εξατίας του/της. Κρίμα είναι να χαθούν πιθανοί καλοί ρόλοι τη στιγμή που μπορούμε να το αποφύγουμε. Συγγνώμη που γίνομαι λίγο κακιά (οι παλιοί με ξέρουν ) αλλά μου αρέσει να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.
4

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:54, 26-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Καθώς καταλαβαίνεις δεν είναι σωστό να παίξεις ξέροντας οτι δεν έχεις χρόνο κι ίσως μείνεις από απουσίες. Αν προκύψει κάτι απροσδόκητο στην πορεία καταλαβαίνω κάποιος να μείνει από απουσίες αλλά το να το δηλώνεις εξαρχής είναι λίγο αλλόκοτο. Σε παρακαλώ να δείξεις σεβασμό στους υπόλοιπους που διατίθενται να ξοδέψουν το χρόνο τους για να περάσουν καλά και οι ίδιοι και οι υπόλοιποι. Και γενικότερα αν κάποιος θεωρεί οτι δεν έχει αρκετό χρόνο να διαθέσει, είναι καλύτερα να το πει από τώρα ώστε να μην καταστραφεί το παιχνίδι εξατίας του/της. Κρίμα είναι να χαθούν πιθανοί καλοί ρόλοι τη στιγμή που μπορούμε να το αποφύγουμε. Συγγνώμη που γίνομαι λίγο κακιά (οι παλιοί με ξέρουν ) αλλά μου αρέσει να εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.
Μπορεί απλά μην μπορεί να κάνει πόστ το πρωί ( ούτε εγώ θα μπορώ λόγω μαθημάτων) αλλά από το μεσημέρι και μετά να διαβάσει τι έχει ειπωθεί και να γράψει τι έχει να γράψει... Πιστεύω δεν χρειάζεται να είναι όλη μέρα στο στέκι για να συμμετέχει...
Αλλά αν δεν έχει ούτε αυτόν τον χρόνο τότε ναι, θα συμφωνήσω.

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:06, 26-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Πιστεύω πως αφού θέλω να παίξω, λίγο χρόνο να μπω να παρακολουθήσω και να παίξω θα τον βρω.
Απλά δηλώνω πως φέτος έχω και περισσότερες υποχρεώσεις απο άλλες χρονιές, και το πιο πιθανό είναι να φύγω απο απουσίες. Δεν είπα έχω σκοπό να παίξω μια μέρα και μετά να εξαφανιστώ.

Αν πάλι πιστεύετε εσείς κάτι τέτοιο, μην με μετράτε. Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα, γιατί προτίθεμαι να διαθέσω όσο χρόνο μου περισσεύει για να κάτσω να παίξω. Και δε θυμάμαι να αθέτησα καμία φορά υπόσχεση που έδωσα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Αν δεν έχω χρόνο, το δηλώνω εξαρχής. Αν προτίθεμαι να βρω, επίσης. Θα μπορούσα κάλλιστα να μη δηλώσω συμμετοχή αν δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το παιχνίδι.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια