Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 180 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 11:30, 25-06-16:

Ένα σχεδόν χρόνο μετά την τελευταία δολοφονία, η φημισμένη πόλη του Palermo ετοιμάζεται ξανά να υποδεχθεί νέο "αίμα".
Είσαι στο σπίτι σου αγκαλιά με τον ανεμιστήρα και βαριέσαι τη ζωή σου; Είσαι στις παραλίες και ψήνεσαι κάτω από τον ήλιο; Είσαι στη δουλειά και ψάχνεις τρόπους να σκοτώσεις το αφεντικό; Διαβάζεις για εξετάσεις και θες να κάψεις όλα τα βιβλία; Μη στεναχωριέσαι και μην απελπίζεσαι! Η πόλη του Palermo είναι εδώ, έτοιμη να σου δώσει μια ανάσα περιπέτειας και ίντριγκας! Δήλωσε τώρα συμμετοχή στο νέο μας παιχνίδι, γίνε εσύ ο πολίτης που θα σώσει την πόλη από τη μαφία ή ο μαφιόζος που με την κίνηση–ματ θα κυριαρχήσει στην πόλη και κέρδισε για την ομάδα σου διασκεδάζοντας!

Το παιχνίδι αρχίζει τη Δευτέρα 4 Ιουλίου.
Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές μέχρι την Κυριακή 3 Ιουλίου κι ώρα 13:00.
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim

Παρατηρήσεις:
  1. Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ. Παρακαλώ να τους διαβάσετε και κατανοήσετε εν τω βάθει!
  2. Για τυχόν απορίες μπορείτε να γράψετε στο αντίστοιχο θέμα εδώ.
  3. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki, iSchool, MyCat, εκτός από αυτά που αποκλείστηκαν στο Palermo #42 λόγω απουσιών.

Σημειώνεται ότι η πόλη κλιματίζεται, μια δωρεάν παροχή από τη ΣΕ.

Σας περιμένω!

Stooooooooop!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #43:
  1. aegloswen
  2. Claire Rentfield
  3. Cupid
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. spy-ak
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97
  27. Εσύ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimijim : 03-07-16 στις 11:21. Αιτία: Προσθήκη συμμετοχών
11
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,770 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 11:32, 25-06-16:

1η συμμετοχή? Γουστάρω!
3

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:37, 25-06-16:

Ουφ προσγειώθηκα! Τι ήταν κι αυτό; Στο Παλέρμο βρίσκομαι; Σαν να άλλαξε λίγο από την προηγούμενη φορά που ήμουν εδώ. Πού είναι κι αυτός ο Δημήτρης; Θα έχει πιάσει ψιλοκουβεντούλα με κάνα μαφιόζο. Μα τι αγάπη που τους έχει πια. Στάνταρ και φέτος αυτούς θα υποστηρίζει ο αιμοδιψής! Α νάτο ήρθε το καμάρι μου. Μα τι κούκλος που είναι; Έχω ακούσει οτι θα έρθουν παίκτες με πούλμαν. Άντε τι περιμένετε; Δηλώστε συμμετοχή!
6

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 12:48, 25-06-16:

Να και η 2η συμμετοχη εδω μπροστα σας.Λεω να παιξω και εγω και να μην ειμαι οπως περυσι γιατι πολλα ακουστηκαν.
Αντε να υπαρξει καμια ιντριγκα καλοκαιριατικα να γουσταρουμε.
4

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O mintin97 έγραψε: στις 12:48, 25-06-16:

Ψηνομαι για αιματακι! Μεσα!
3

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 13:48, 25-06-16:

Count me in 8) Άντε παιδάκια δηλώστε συμμετοχές!
6

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 13:59, 25-06-16:

Εννοείται ότι είμαι μέσα Άντε , επιτέλους!!
4

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 14:15, 25-06-16:

Ειμαι κ εγω μεσα αν και δεν εχω ξανα παιξει. Οποτε αν τελειωσει συντομα το παιχνιδι θα ναι επειδη θα χω κανει καμια λαθος κινηση.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  image.gif
Εμφανίσεις:  65
Μέγεθος:  1,08 MB  
7

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 14:22, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ειμαι κ εγω μεσα αν και δεν εχω ξανα παιξει. Οποτε αν τελειωσει συντομα το παιχνιδι θα ναι επειδη θα χω κανει καμια λαθος κινηση.
Welcome λοιπόν!
Διάβασε τους κανόνες και κάποιο παλιότερο παιχνίδι (προτείνουμε αυτό ή/κι αυτό) και θα είσαι έτοιμη να κερδίσεις κι εσύ! Για όλους υπήρξε άλλωστε η πρώτη φορά!
4

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,100 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 14:23, 25-06-16:

Μέσα κι εγώ.

ΥΓ: Θέλουμε νέο αίμα. Μην ντρέπεστε, παίξτε και δοκιμάστε!
Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Welcome λοιπόν!
Διάβασε τους κανόνες και κάποιο παλιότερο παιχνίδι (προτείνουμε αυτό ή/κι αυτό) και θα είσαι έτοιμη να κερδίσεις κι εσύ! Για όλους υπήρξε άλλωστε η πρώτη φορά!
Εντάξει, μην τους τρομοκρατούμε κιόλας με το να κάτσουν να διαβάζουν σελίδες επί σελίδων. Όσοι καινούργιοι θέλετε να παίξετε, θα πάρετε έναν ρόλο, θα δείτε στους κανόνες τι κάνει ο ρόλος σας και θα είναι εύκολο να προσανατολιστείτε μετά!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 25-06-16 στις 14:37.
5

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 14:25, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Μέσα κι εγώ.

ΥΓ: Θέλουμε νέο αίμα. Μην ντρέπεστε, παίξτε και δοκιμάστε!
Παλιέ μου φίλε μαφιόζε, πάμε φέτος να κερδίσουμε με τους πολίτες;
2

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 14:27, 25-06-16:

Kαλημέρα στους υπέροχους παίκτες του Παλέρμο! Τι χαρά ένιωσα όταν με ενημέρωσαν ότι ξεκίνησε παιχνίδι! Πετάχτηκα αμέσως από τον ενθουσιασμό!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ως παλιά, πολύ παλιά παίκτρια να έχετε ένα υπέροχο παιχνίδι και να μαζευτείτε πολλά πολλά άτομα! Ξέρω ότι το παιχνίδι ενώνει, μπορεί να γίνει πάρα πολύ διασκεδαστικό και μπορεί και να σου σπάσει άπειρα τα νεύρα Ξέρουν πολύ καλά η Σύλβια και ο Δημήτρης

Δυστυχώς η Μελανία, λόγω υποχρεώσεων της σχολής δεν θα μπορέσει να ταξιδέψει στο Παλέρμο... Δευτέρα 4 Ιουλίου ξεκινάω στρατιωτική εκπαίδευση στο Ποσείδι, από όπου και θα γυρίσω τέλη Ιουλίου. Εκεί όχι μόνο δεν θα έχω ίντερνετ, αλλά πραγματικά δεν θα έχω χρόνο ούτε να κοιμηθώ Eίναι πραγματικά ο μόνος μήνας μέσα στον χρόνο που δεν μπορώ να συμμετέχω

Θα σας στέλνω την αγάπη και όλη την θετική μου ενέργεια! Καλές σφαγές
9

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,100 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 14:28, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Παλιέ μου φίλε μαφιόζε, πάμε φέτος να κερδίσουμε με τους πολίτες;
Δεν ξέρω με ποιους θα είμαστε...αλλά μαζί θα κερδίσουμε!
2

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 14:59, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ελα ρε και ηθελα να σου στειλω αν θα παιξεις και νομιζα θα ελεγες οχι.Δεν θα κανεις καμια λαθος κινηση θα εχεις την τυχη της πρωταρας.

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 15:06, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από kleop
Ελα ρε και ηθελα να σου στειλω αν θα παιξεις και νομιζα θα ελεγες οχι.Δεν θα κανεις καμια λαθος κινηση θα εχεις την τυχη της πρωταρας.
kleop , δεν σε είδα χαχα. Και μαζί θα κερδίσουμε.
2

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 16:49, 25-06-16:

I'm in babies. ^^
4

Tzoum (Νικος)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Tzoum . έγραψε: στις 17:11, 25-06-16:

καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι hit me with your best shot
im in babye
3

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 17:13, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Tzoum
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι hit me with your best shot
im in babye
Γεια σου Νίκο. Είμαι η Έμιλυ. Ξέχασες να πεις ότι είμαι η καλύτερη αλλά θα σε δεχθούμε.

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 17:17, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από kleop
η αληθεια ειναι πως το σκεφτηκα για λιγο αλλα λεω ελα μωρε τι εχω να χασω, αλλωστε δεν εχω και κατι καλυτερο να κανω οποτε γτ οχι; χαχα μακαρι
1

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop έγραψε: στις 17:32, 25-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
kleop , δεν σε είδα χαχα. Και μαζί θα κερδίσουμε.
Λεω και εγω με ξεχασε;Ενοειται αν ειμαστε μαζι ευχαριστως!Ο Sommerfeld λειπει.
Καλα εκανες Μαιρα να περασει ευχαριστα η ωρα.
1

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια