Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 199 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
thomas l.
4
36,36%
Σπυρακος (^^)
6
54,55%
Είμαι ΣΕ
1
9,09%

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 23:59, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Εννοείς ακόμα και αν είναι μαφιόζος; Μα τότε δε θα βγει άδικα.
Ακομα και αν ειναι ΠΟΛΙΤΗΣ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Go_for_it!

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Go_for_it! ἐφλεγόμην καὶ οὐκέτ' ἐν ἐμαυτοῦ ἦν έγραψε: στις 00:00, 29-07-13:

Χαίρετε!
1

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 00:01, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Τα δεδομένα που έχει ο καθένας είναι δεδομένα δικά του . Εσύ θεωρείς ότι πρέπει να αποδείξεις ότι είσαι αθώος αν πραγματικά εισαι και το να μην το κάνεις σημαίνει ότι είσαι ένοχος. Δε βρίσκω λογική, mi scusi.

κάπως έτσι βλέπω την παρένθεση--> (blah, blah, blah)
Μην προσπαθείς να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου, δεν έχω πει κάτι τέτοιο. Ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις αυτά που έχω πει.

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Ακομα και αν ειναι ΠΟΛΙΤΗΣ!!
Άρα το ίδιο πράγμα λέμε από την αρχή.

Γεια σου.

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 00:02, 29-07-13:

και θα λυσάξω κι αλλο.
Εννοείς ακόμα και αν είναι μαφιόζος; Μα τότε δε θα βγει άδικα.
Ναι αλλά δεν είμαι οπότε who cares?
Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εννοείται. Πάγος είναι η δολοφονία και χτύπημα η αποτυχία ξέρωγω
Εγώ ένα έχω να πω: Τα σιγανά ποταμάκια..
Κάτι προσπαθεί να κρύψει.. Τον βλέπεις να το πετυχαίνει;
ναι σίγουρα πάντα αποτελώ σιγανό ποταμάκι
και βέβαια προσπαθώ κάτι να κρύψω, το πετυχαίνω καλά ε;
καλως τονα

Μην προσπαθείς να διαστρεβλώσεις τα λεγόμενά μου, δεν έχω πει κάτι τέτοιο. Ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις αυτά που έχω πει.
δε διαστρεβλώνω ποτέ τα λεγόμενα ΚΑΝΕΝΟΣ. Σου εξηγώ απλά ότι κάτι που αποτελεί δεδομένο για σενα για τους άλλους μπορεί να μην είναι

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 00:03, 29-07-13:

Άρχισαν οι παλιές καραβάνες τις αντιπαραθέσεις από νωρίς. Έχετε αβαντάζ όσοι γνωρίζεστε από άλλα παιχνίδια, εγώ λίγο σας έχω διαβάσει.

Περίεργες οι έμμεσες επιθέσεις που γίνονται πάντως. Κυρίως γιατί κανείς δεν ξέρει τίποτα. Η επίθεση είναι η καλύτερη άμυνα λένε.

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 00:03, 29-07-13:

Ναι αλλά δεν είμαι οπότε who cares?
Και επειδή το λες ισχύει;

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,100 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 00:04, 29-07-13:

Τώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι, σας υπενθυμίζουμε ότι δεν επιτρέπεται να αξιολογείτε θετικά/αρνητικά τις δημοσιεύσεις.

Έλα να ανάβουν τα αίματα.
1

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 00:04, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Totaled
Άρχισαν οι παλιές καραβάνες τις αντιπαραθέσεις από νωρίς. Έχετε αβαντάζ όσοι γνωρίζεστε από άλλα παιχνίδια, εγώ λίγο σας έχω διαβάσει.

Περίεργες οι έμμεσες επιθέσεις που γίνονται πάντως. Κυρίως γιατί κανείς δεν ξέρει τίποτα. Η επίθεση είναι η καλύτερη άμυνα λένε.
Καλωστην!!
Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Τώρα που ξεκίνησε το παιχνίδι, σας υπενθυμίζουμε ότι δεν επιτρέπεται να αξιολογείτε τις δημοσιεύσεις.

Έλα να ανάβουν τα αίματα.
Ξεχαστηκαμε!! :$

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 00:10, 29-07-13:

Και επειδή το λες ισχύει;
καλά από το γεγονός ότι δε θα κάτσω να πείσω ότι είμαι και αθώος το γενικότερο νόημα το πιασες ή όχι;

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 00:13, 29-07-13:

Πολύ ησυχία ξαφνικά

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 00:14, 29-07-13:

Πάω εξω εγώ θα επιστρέψω σε μερικές ώρες.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 00:19, 29-07-13:

Παω για ύπνο!

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 00:19, 29-07-13:

Πάντως από αυτά που έχουμε δει συνήθως αυτοί που αρχίζουν να κονταροχτυπιούνται στην αρχή του παιχνιδιού χωρίς ουσιαστικό λόγο είναι πολίτες που προσπαθούν να ρίξουν άδεια για να πιάσουν γεμάτα οπότε για να μην μπερδευτώ δε θα μπω σε αυτό το παιχνιδάκι από τώρα. Θα αξιολογήσω αυτά που λέτε (όσοι τα λέτε) και ακόμα πιο πολύ θα λάβω υπόψη μου αυτούς που δε λένε τίποτα. Δίνω τώρα εγώ τροφή για σκέψη.

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 00:20, 29-07-13:

Good luck, murderers

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 00:30, 29-07-13:

καλά από το γεγονός ότι δε θα κάτσω να πείσω ότι είμαι και αθώος το γενικότερο νόημα το πιασες ή όχι;
Φυσικά και το κατάλαβα, δεν είμαι χαζή. Το πού θα σε οδηγήσει όμως όλο αυτό είναι το θέμα καθώς αν ήσουν πολίτης θα προτιμούσες να έδινες στους άλλους να καταλάβουν ότι είσαι με το μέρος τους και αν είσαι μαφιόζος βέβαια το ίδιο αλλά τότε έχεις και τη βοήθεια των συνεργατών ενώ όταν είσαι πολίτης μία κάποια παραπάνω στήριξη τη χρειάζεσαι οποιαδήποτε δύναμη και αν έχει ο ρόλος σου. Καλά να περάσεις.
Καλώς τον.

Σας φιλώ. Έχω να φύγω γιατί με περιμένουν.

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 00:56, 29-07-13:

Καληνυχτώ εγώ,σαν το κουρασμένο και άρρωστο του Παλέρμο
Τάσο ηρέμησε ακόμα δεν αρχίσαμε παιδί μου .
Φιλάκια σε όλους τα λέμε αύριο καλύτερα

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 01:04, 29-07-13:

Μια ταινία έβαλα να δω και γέμισαν πόσες σελίδες

Η Πεταλούδα, ο Τάσος κι ο Σπυράκος κατηγορούν ο ένας τον άλλο, χωρίς ουσιαστικό λόγο. Μπορεί και να υπάρχει λόγος. Βλέπουμε.

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 03:03, 29-07-13:

Μπα Σπυριδούλα, δεν κατηγόρησα κανέναν.

Καληνύχτα. ^^

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:26, 29-07-13:

Καλημέρα στο παλέρμο. Βλέπω πολλή ησυχία και κάποιες ηχηρές απουσίες όπως του Πέτρου και της Μελανίας. Παράλληλα με ενοχλούν και οι λιγομίλητοι. Σας θυμίζω οτι έχουμε μια ψηφοφορία απόψε. Ας αφήσουμε λοιπόν τις κουβέντες χωρίς νόημα και ας προσπαθήσουμε να στριμώξουμε αυτούς που μας φαίνονται ύποπτοι.

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 11:19, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Καλημέρα στο παλέρμο. Βλέπω πολλή ησυχία και κάποιες ηχηρές απουσίες όπως του Πέτρου και της Μελανίας. Παράλληλα με ενοχλούν και οι λιγομίλητοι. Σας θυμίζω οτι έχουμε μια ψηφοφορία απόψε. Ας αφήσουμε λοιπόν τις κουβέντες χωρίς νόημα και ας προσπαθήσουμε να στριμώξουμε αυτούς που μας φαίνονται ύποπτοι.
Δε μας λες όμως, ποιος/-α σου φαίνεται εσένα ύποπτος/-η.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος