Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,928 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
thomas l.
4
36,36%
Σπυρακος (^^)
6
54,55%
Είμαι ΣΕ
1
9,09%

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 21:05, 28-07-13:

Πολύ ωραίο θέμα Άντε καλό μας παιχνίδι!!Η αγαπητή ΣΕ να παραθέτει σε κάθε σελίδα την κατάσταση των παιχτών γιατί βαριόμαστε να ψαχνόμαστε .. Φιλικά
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:15, 28-07-13:

Πετροοο που εισαι;;

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 21:29, 28-07-13:

θες να μας ψυχολογίσει όλους;

θέλω να δω τι θα πει για μένα που παίζω πρώτη φορά

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:42, 28-07-13:

Ωω καλό παιχνίδι και από εμένα.

Καλέ ο Σπυράκος-Φάντασμα παίζει!
1

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:43, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
θες να μας ψυχολογίσει όλους;

θέλω να δω τι θα πει για μένα που παίζω πρώτη φορά
Θα πει οτι δεν σε ξερει ΑΠΛΟ?

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 21:51, 28-07-13:

Καλή αρχή παίδες και ωραίο το θέμα με τα πόκεμον
2

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 22:08, 28-07-13:

Πάντως, με την τροπή που είχαν τα πράγματα, ο πιο αδικημένος είναι ο αντίπαλος μαφιόζος, που τώρα δεν μπορεί να παίξει όπως θα μπορούσε να παίξει.

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,810 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:14, 28-07-13:

Ας κρατήσουμε το καλό από αυτό το γεγονός: το 1/5 των μαφιόζων είναι ήδη έξω. Είναι μια μικρή νίκη για τους πολίτες. Ας αρκεστούμε σε αυτό κι ας επικεντρωθούμε στο να εξαλείψουμε τους κακούς.
2

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:14, 28-07-13:

Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Καλό παιχνίδι να έχουμε .

Ουάου, παίζει να έχουμε την πιο γρήγορη αποχώρηση δολοφόνου από ποτέ . Περίεργη αρχή. Περιμένω το τέλος να δούμε τι έγινε, αλλά μάλλον καλώς συνέβη. Απλώς έλεος.

Όπως είπα και στο θέμα των συμμετοχών, λόγω δουλειάς θα έχω μια σχετικά λάιτ παρουσία, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσω όσο περισσότερο μπορώ.

Περιμένω να πάρει λίγο μπρος το παιχνίδι να ζεσταθούμε λίγο.
2

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 22:16, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Καλό παιχνίδι να έχουμε .

Ουάου, παίζει να έχουμε την πιο γρήγορη αποχώρηση δολοφόνου από ποτέ . Περίεργη αρχή. Περιμένω το τέλος να δούμε τι έγινε, αλλά μάλλον καλώς συνέβη. Απλώς έλεος.

Όπως είπα και στο θέμα των συμμετοχών, λόγω δουλειάς θα έχω μια σχετικά λάιτ παρουσία, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσω όσο περισσότερο μπορώ.

Περιμένω να πάρει λίγο μπρος το παιχνίδι να ζεσταθούμε λίγο.
Ο αγαπητός tsarachaf μου
Και εμείς το ίδιο περιμένουμε.

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 22:19, 28-07-13:

Αν δε μπει ο Πέτρος το παλέρμο δεν ξεκινάει επίσημα.

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:28, 28-07-13:

Αλόχες
Σας στέλνω φιλάκια με άμμο και γεύση αλμύρας καθώς μόλις γύρισα απο την παραλία και μόλις το είδα αυτό απογοητεύτηκα.
Έχουμε ήδη δύο αποχωρήσεις και αυτό με στεναχώρησε λίγο αλλά.. Καλό μας παιχνίδι.

Παρεπιπτόντως πολύ ωραίο το θέμα-έχω και αδυναμία στα πόκεμον - αλλά επιμένω οτι το επόμενο παλέρμο πρέπει να έχει κακούς του Ντέξτερ
2

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 22:45, 28-07-13:

Γειααααααααααα. Καλό μας παιχνίδι.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 22:53, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Ωω καλό παιχνίδι και από εμένα.

Καλέ ο Σπυράκος-Φάντασμα παίζει!
Για ανάλυσέ το λίγο αυτό
Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ας κρατήσουμε το καλό από αυτό το γεγονός: το 1/5 των μαφιόζων είναι ήδη έξω. Είναι μια μικρή νίκη για τους πολίτες. Ας αρκεστούμε σε αυτό κι ας επικεντρωθούμε στο να εξαλείψουμε τους κακούς.
Μακάρι να μην μπλοφάρεις και θα τα πάμε καλά αγαπητή Πωπω μου λείψατε όλοι!! Μπορεί αυτή η αποχώρηση να ωφελεί τους πολίτες,ωστόσο δεν πάυει να με ξενερώνει,λόγω του τρόπου αποχώρησης.Θα ήταν καλύτερα να παίρναμε το παιχνίδι στηριζόμενοι απόλυτα στις δυνάμεις μας από την αρχή μέχρι το τέλος!!

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 22:59, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Γειααααααααααα. Καλό μας παιχνίδι.
ελπίζω να σε δούμε σε αυτό το Παλέρμο...
1

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 23:02, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
ελπίζω να σε δούμε σε αυτό το Παλέρμο...
Yeah!

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 23:05, 28-07-13:

Μου έλειψες μανάρι

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:14, 28-07-13:

Καλό παιχνίδι να έχουμε κι από μένα.
Βρε καλώς τη μου. Πού σαι εσύ μωρέεεε;
Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Πολλή ησυχία...
Τραγουδάκι κανείς;
*.*
Ε αν δεν μπει ο Πέτρος να κάνει το ψυχογράφημα των παικτών πώς θα πάρουμε μπρος;
Φοβάσαι κάτι και δεν κάνεις την πρώτη κίνηση;

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 23:20, 28-07-13:

Ωχ, η ζέστη θα μας κάνει πολύ νωθρούς το βλέπω. Ακόμη δεν βρίζεστε ρε; Τι φλωριές είναι αυτές;;;

Ούτε μία κατηγορία μεχρί τώρα;

Αλλά ναι, ο Σπυράκος, μάλλον μεγάλωσε επιτέλους, πολύ ήσυχος μου φαίνεται . Αναρωτιέμαι ποιο ρολάκι καταστρέφει σ'αυτό το παιχνίδι...

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:21, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ωχ, η ζέστη θα μας κάνει πολύ νωθρούς το βλέπω. Ακόμη δεν βρίζεστε ρε; Τι φλωριές είναι αυτές;;;

Ούτε μία κατηγορία μεχρί τώρα;

Αλλά ναι, ο Σπυράκος, μάλλον μεγάλωσε επιτέλους, πολύ ήσυχος μου φαίνεται . Αναρωτιέμαι ποιο ρολάκι καταστρέφει σ'αυτό το παιχνίδι...
μπορει επισης να ξερεις ήδη το ρολακι του (οπως λες), ή κανω λάθος;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος