Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,565 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 423 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 15:07, 07-01-12:

ναιιιιιιιιιιιι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 15:42, 07-01-12:

Περιμένουμε και το ημερολόγιο της Άννας και το ημερολόγιο της πόρνης
Ειδικά αυτός ο πόρνος δεν έχει μιλήσει καθόλου τώρα στο τέλος
Πρέπει να έχει σκάψει μια τρύπα μερικά χιλιάδες χιλιόμετρα κάτω απ τη γη και να έχει κρυφτεί εκεί...

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,822 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:43, 07-01-12:

Μπα ο Πέτρος μας σνομπάρει. Θα τον κάνω ρεζίλι αύριο στη συνάντηση (θα τον κυνηγάω και θα τον φωνάζω πόρνη) και θα στρώσει.
1

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 18:24, 07-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Μπα ο Πέτρος μας σνομπάρει. Θα τον κάνω ρεζίλι αύριο στη συνάντηση (θα τον κυνηγάω και θα τον φωνάζω πόρνη) και θα στρώσει.
ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑ
1

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 17:15, 08-01-12:

Ελπίζω να μην έχει κάποιος πρόβλημα που θα παραθέσω το προσωπικό του μήνυμα. Ωστόσο, αν κάποιος επιθυμεί να αφαιρεθεί, ας μου το πει με πιμι, να το σβήσω.

Στέλνω ρόλους λοιπόν κι αρχίζουν τα πιμι με απορίες κι ευχαριστίες...

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
είμαι πολυ ενθουσιασμενος με τον ρολο μου ευχαριστω την θεα τυχη...φυσικα οι πληροφοριες μου θα ειναι πικαντικες και οι δολοφονοι ηδη τρεμουνννννν..γατακιααααα
Αυτό το γατάκιαααα με τρέλανε εκείνο το βράδυ.

Κάποιοι δεν πήραν τις κάρτες τους μαζί με το ρόλο, γιατί τα πιμιζ τους ήταν μαζικά. Ο τίτλος του μηνύματος για τις κάρτες ήταν «Εδώ οι καλές οι κάρτες» (έμπνευση της στιγμής ) Ο Σπυράκος λοιπόν μου απαντάει...
Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Ελααα σ λεωω babeee Μια χαρα μαναβισα εισαι για Παλερμο ;P
Ως συνήθως ένας πολίτης που τον πνίγει το δίκιο (κι ας μην είχε δίκιο ) άρχισε να μαντεύει και μοιραζόταν τις σκέψεις του μαζί μας!
λοιπον αν η χιμελα δεν ειναι δολοφονος κερναω την συντονιστικη μας επιτροπη ενα
http://www.absolutdrinks.com/en/drinks/palermo/
παλερμο κοκταιλλλλ
1.χιμελα
2.πατρευς
3.φορεβερ
4.σινεφιλ
να το θυμασαι να δω ποσα θα πιασω..
Πρώτη μέρα έρευνας για τη Myrtle και κάνει μια ιδιαίτερη εμφάνιση!

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Αρχική Δημοσίευση από Myrtle

Πρόβλημα, πρόβλημα, πρόβλημα, πρόβλημα... αστυνόμος Σαΐνης!

Εγώ δηλαδή... Για πείτε μου αγαπητή μου ΣΕ, είναι ο Τάσος97 μαφιόζος;
Πρόβλημα, πρόβλημα, πρόβλημα...
Όταν προτιμάτε τις πόρνες απ εμάς τότε δεν μπορούμε να σας πούμε τίποτε...
Ιιιιιιι την κακούργα την πόρνη... Με μένα βρήκε να κοιμηθεί; Εντάξει, ξέρω ότι είμαι ομορφάντρας, αλλά όχι κι έτσι βρε αδελφέ... Φτου, να πάρει! Κι είχα προαίσθημα...

Τα λέμε αύριο αγαπημένη ΣΕ!
Επόμενη ημέρα και το θέμα του μηνύματος είναι το εξής : Ἔλα νὰ μάθῃς στὴν πλατεία Βάθης... κλπ
Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Μιᾶς καὶ βλέπω ὅτι ἔχουμε κι αὔριο ψηφοφορία (νόμιζα ὅτι Σαββατοκύριακο δὲν ἔχουμε ψηφοφορίες), ἂς ἀσκήσω καὶ γιὰ σήμερα τὸ ἀρχαιότερο ἐπάγγελμα

Λοιπόν, ἀπόψε θὰ κοιμηθῶ μὲ τὴ Χιμέλα

Καληνύχτα!
Κι εδώ ξαναχτυπά.
Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Καλησπέρα στὴν ἀξιότιμη ΣΕ. Ὡς μιὰ τίμια τροτέζα ποὺ εἶμα (), ἀπόψε ἀποφάσισα νὰ ἀποπλανήσω τὴ Phoebe.. Καλὸ βράδυ!
Για πες χρυσό μου τώρα που το θυμήθηκα, πώς θες να σε λέμε;
Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Αν δεν καρφωσουν το βραδυ τη myrtle εμενα να μη με λενε Δημητρη
Σε λιγο θα βγει η Μαρια και θα φωναξει "ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΤΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ"
Παμε εμεις τωρα να διαβασουμε τους κανονες περι καρφωματος γιατι υποψιαζομαι πως θα μας χρειαστουν αμεσα...
Αυτά πάνω κάτω ήταν τα highlights των backstage.
3

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 18:34, 08-01-12:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ!!!
3

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:13, 08-01-12:

Pregame Show
20 παράξενοι ταξιδιώτες από το πουθενά ξεκίνησαν το ταξίδι τους για την πιο επικίνδυνη πόλη όλων των εποχών. Το Παλέρμο. Κανείς δεν ήξερε ποιος είναι τι, ούτε καν οι άνθρωποι που ανέλαβαν να τους πάνε εκεί. Κάπου εδώ ξεκίνησε κι η κλήρωση…

Υπήρχαν πολλές ενδιαφέρουσες παρουσίες σε αυτό το παιχνίδι. Ξαφνιαστήκαμε πολύ ευχάριστα βλέποντάς τους να παίρνουν μεγάλους ρόλους ήδη από πολύ νωρίς. Μέσα στους πρώτους ρόλους που δόθηκαν ήταν αυτοί του αρχιμαφιόζου και του πληροφοριοδότη. Αμέσως μετά η πόρνη που όμως δεν ήταν κοριτσάκι…

Στη συνέχεια ξεκίνησε η διανομή των καρτών, η οποία είχε ένα μοναδικό ευτράπελο. Σε κάποια στιγμή προς το τέλος συνειδητοποιώ πως δεν έχω τραβήξει ούτε μια φορά τη Phoebe κι αρχίζω να αναρωτιέμαι, αν έχασα το χαρτάκι της! Δεν το είχα χάσει, αλλά έμεινε τελευταίο χωρίς να έχει τραβηχτεί ούτε μία φορά σε 38 προσπάθειες!

Περνάμε τώρα στο δύσκολο part που ήταν τα προσωπικά σας μηνύματα. Είχα προετοιμάσει αρκετά από αυτά, γιατί ήξερα πως θα έπαιρνε χρόνο, αλλά χρειάζονταν μορφοποίηση. Πέρα από τις ώρες που ξόδεψα λοιπόν, ψάχνοντας τους χαρακτήρες, για τη δημιουργία και αποστολή των μηνυμάτων σας έκλεισα περί τις 2:30 ώρες γράφοντας με το Δημήτρη στο msn να κάνει paste την ίδια φράση συνέχεια: ΑΚΟΜΑ; =P

Day #1

Day #2

Day #3

Day #4

Day #5

Day #6

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος