Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,975 μέλη και 2,478,729 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #30

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:54, 20-10-10:

Κι εμείς γράφουμε απρόοπτα!!!Χεχε..3 και 4 νοεμβρη γραφουμε γεωγραφια και βιολογια.

3η φορά που συμφωνούμε!Θα γίνουμε τελικά καλοί φίλοι!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:57, 20-10-10:

εμεις ολο το νοεμβρη γραφουμε! σημερα γραψαμε μαθηματικα! σας ειπα να αρχισουμε με λιγα ατομα! το πολυ μια βδομαδα θα κρατησει! και ας περιμενουμε 2 μηνες γτ θα γραφουμε!

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:58, 20-10-10:

Λουλού, ο ενθουσιασμός σου έχει πάρει τα μυαλά!
Ξανα σκέψου το, είναι αρκετά δύσκολο και κουραστικό να είναι ένα άτομο στην ΣΕ. Το πρωί έχεις σχολείο, ενώ στις 13.00 πρέπει να ανακοινώνεις ποιος δολοφονήθηκε. Πρέπει να είσαι συνέχεια μέσα για να μετράς ψήφους, να λες ποιος αποχωρεί κ.τ.λ...είναι ολόκληρη ιστορία..
Εγώ θα ήθελα να βοηθήσω ως ΣΕ, αλλά δεν θα μπορώ να μπαίνω συχνά, αφού έχω σχολείο, φροντιστήρια, διάβασμα..

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 18:02, 20-10-10:

ειπα οτι οποιος ψηφιζει θα πρεπει να βαζει και την λιστα απο κατω! πχ: οπως στον ναρκαλιευτη! αλλα η ανακοινωση σε αυτο θα γινετε 2-3 αν θελετε, πειτε για να σας μοιρασω τους ρολους! 8 ειμαι μεσα. το προβλημα ειναι η δολοφονια αλλα κατι θα γινει και με αυτη!

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 18:03, 20-10-10:

Το θέμα με τις αποχωρήσεις και τις λίστες είναι εύκολο..Το δύσκολο είναι η δολοφονία!Θα πρέπει να γίνεται πιο αργά και έτσι,ουσιαστικά,αλλάζει το παιχνίδι
Σκέψου το..

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 18:13, 20-10-10:

για ενα γυρω δεν πειραζει...

να αρχισω το παιχνιδι?

το παιχνιδι αρχιζει σημερα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria_lulu : 20-10-10 στις 19:05.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 19:31, 20-10-10:

elenaki_arnea08
CiNeFiL
Wild_Boy
Κλεοπάτρα
vaios13
lacky
bill13
jj!
Phoebe
JaneWin

αυτη ειναι η λιστα!

το παιχνιδι αρχιζει σημερα! Σε λιγο μοιραζω ρολους!

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,806 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:34, 20-10-10:

Μπα εγώ δεν παίζω, προτιμώ να είναι κάποιος πιο έμπειρος ΣΕ. Count me out.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 19:37, 20-10-10:

θελει κανεις αλλο να βγει ή να γινει ΣΕ?

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 20:09, 20-10-10:

το θεμα συμμετοχων μπορει να κλεισει!

αρχισε το παλερμο #30!!!>>>>>>>>> http://cnf.e-steki.gr/showthread.php...94#post2451494

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια