[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Περασε μου τα στοιχεια αυτης της δουλευταρους αποτριχωτζους σε παρακαλω πολυ :P
(σε σπιτι ειναι η σε αποτριχωτζιδικο?)

(Οταν λεω ποδια εννοω κατω ακρα. Legs. Ποδαργια, πως το λενε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Περασε μου τα στοιχεια αυτης της δουλευταρους αποτριχωτζους σε παρακαλω πολυ :P
(σε σπιτι ειναι η σε αποτριχωτζιδικο?)

(Οταν λεω ποδια εννοω κατω ακρα. Legs. Ποδαργια, πως το λενε :P)

είναι αισθητικός και δουλεύει μονάχη της στο μαγαζάκι της που είναι διαμέρισμα διαμορφωμένο για αποτριχωτζίδικο (δλδ δεν δουλεύει στο σπίτι της) καθώς κι άλλες δουλίτσες όπως καθαρισμό προσώπου μασάζ κλπ :D
δεν είναι lux ο χώρος... δεν είναι όπως θα πήγαινες σε ένα μεγάλο στούντιο αισθητικής... είναι Γ κατηγορίας αλλά είναι καλή στη δουλειά της και είναι και ξαδέρφη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραιοτατα, να αρχιζουμε να γνωριζουμε το σοι:P (να της αφησω το ισιωτηρι?:P)
Δε μ'ενδιαφερει να παω στο king george για να βγαλω τις τριχες μου ρε :D Αρκει να μη φωναζει η θεια οτι εγιναν τα μπιφτεκια. Γι'αυτο ρωτησα. Αντε, στειλε στοιχεια λεμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωραιοτατα, να αρχιζουμε να γνωριζουμε το σοι:P (να της αφησω το ισιωτηρι?:P)
Δε μ'ενδιαφερει να παω στο king george για να βγαλω τις τριχες μου ρε :D Αρκει να μη φωναζει η θεια οτι εγιναν τα μπιφτεκια. Γι'αυτο ρωτησα. Αντε, στειλε στοιχεια λεμε :D


μου πήρε τελικά δώρο ο αντρούλης μου ένα ισιωτήρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ισιωτηρι σε single wannabeισιομαλλικο μελος :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα μας πεις κι εμας τι παιζει με το μαλλι σου και μιλατε ολο γι'αυτο σημερα? Αιντε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα μας πεις κι εμας τι παιζει με το μαλλι σου και μιλατε ολο γι'αυτο σημερα? Αιντε :pfff:

σου πω εγώ
έχει μια μπούκλα σχεδόν αράπικη :D πολύ γαμάτο είναι αν και φαντάζομαι ότι αυτού του σπαν τα νεύρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καταλαβα.. Τουλαχιστον περυσι με την Ταμτα, ηταν η χρονια του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
σου πω εγώ
έχει μια μπούκλα σχεδόν αράπικη :D πολύ γαμάτο είναι αν και φαντάζομαι ότι αυτού του σπαν τα νεύρα :P

Μπα, και μένα μ'αρέσουν, αν εξαιρέσεις ότι τώρα με τη ζέστη αφυδατώνονται γρήγορα και φουντώνουν.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να παρεις ενα προιον antifreeze :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και μιας που λέμε για προϊόντα μαλλιών....
ποιό είναι το προϊόν που ψεκάζεις τα μαλλιά σου ή τα πασαλίβεις δεν ξέρω :P και τα κάνει μετά να λαμποκοπάνε όπως όταν είναι φρεσκοβαμμένα?
πείτε καλέεεε θέλω λαμπερά μαλλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
και μιας που λέμε για προϊόντα μαλλιών....
ποιό είναι το προϊόν που ψεκάζεις τα μαλλιά σου ή τα πασαλίβεις δεν ξέρω :P και τα κάνει μετά να λαμποκοπάνε όπως όταν είναι φρεσκοβαμμένα?
πείτε καλέεεε θέλω λαμπερά μαλλιά :P

Δεν νομίζω ότι τα βάφω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω ξερω ενα πραμα που τα κανει να λαμπυριζουν εξαιρετικα πολυ, και δεν ειναι για μερα με τιποτα..ουτε για βραδυ αν δεν πας πεγκουλα μη σου πω :X Δεν ξερω μαρκα/ονομα κτλ, δεν εχω παρει ποτε, αλλα αν ρωτηξεις σ'εναν χοντο σιγουρα θα σου πουνε διαφορα.

Η φυσικη λαμψη που ναι και εμορφη δεν ξερω πως πετυχαινεται, φανταζομαι με πολλες μασκες και γαματο ισιωμα στο κομμωτηριο(εμενα μονο ετσι βγαινουν γυαλιστερα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμένα το 3ο μ' αρέσει περισσότερο, αλλά ναι το πρώτο έχει κάτι το ξεχωριστό :):P

:D:D......με τα νουμερα καμμια βοηθεια?!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν βρεις ακρη νεραιδα για τα νουμερα με τις πολλες κατηγοριες (3/5 μαγιω σου εχουν ιδια νουμερολογια μ'αυτο που ψαχνω:P..αυτα που εχουν 80 για small, αλλα τοσα για medium ktl ktl) πες με κι εμενα, γιατι αλλ'αντ'αλλα απ'οτι παιρνω κανονικα μου τα βγαζει, κι αυτο το ερωτευτηκα καπως παραφορα.

Michelle.. Single, S I N G L E . Θα κανονισουμε τα φαγια, θα μου χεις φτιαξει το σουσι σε ταπερακια, και θα πεταχτει ο Exposed να σου παρει ενα, το ξερω το στορι. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κορπς...βρηκα και αυτο https://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/sizecharts/, που ισως σε βοηθησει στα νουμερα....:)
Παντως εγω κατεληξα σε Μ για πανω και S κατω, αφου τλχ ξερω οτι φοραω στα αμερικανικα εσωρουχα 34C στο bra..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Merciii:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top