Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η Καλύτερη ΣΕ είναι η ΣΕ με Himela. Τέλος :pfff:
:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:

Κοίτα πώς προσπαθεί να με καλοπιάσει...:whistle:
Κοίτα που βρήκα το πρώτο θύμα μου σε περίπτωση που έχω ρόλο ή κάρτα που μπορεί να βγάλει έξω κάποιον...
Άσε που με τέτοια λόγια σιγά μην του δοθεί καλός ρόλος απ την τωρινή ΣΕ!
Δεν έχουμε πει ότι τη ΣΕ πρέπει κάθε φορά να την καλοπιάνουμε;
Γι αυτό κι εγώ έχω ένα μικρό δωράκι για την γλυκήτατη Αννούλα μας: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Συγκεκριμένες όχι. Οι "κρίσιμες" ώρες βρίσκονται στους κανόνες και είναι αυτές τις δολοφονίας και της αποχώρησης ωστόσο χρειάζεται συνεχής παρακολούθηση του παιχνιδιού από τους παίκτες γιατί έχουμε πολλές ανατροπές στην εκδοχή αυτή. Αν έχεις άλλες απορίες καλύτερα να τις εκφράσεις εδώ. :)

Να σε βάλουμε;

Οχι, οχι :/:
Θα σας παρακολουθησω τωρα να δω τι γινεται και αλλη φορα θα μπω.
Καλη σας διασκεδαση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ θέλω "καλό" (--> διττή σημασία) ρολάκι!!
Κάτι σαν το προηγούμενο ας πούμε... και υπόσχομαι ότι δε θα βαράω στο γάμο του καραγκιόζη αυτή τη φορά! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί πάντα μόνο εγώ θέλω δολοφόνος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πρόλαβα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιάννη δεν έρχομαι!! :eek:
χαχαχαχαχαχααχχαχαχααχχαχαχ εντάξει έλιωσαααα
όχι απλά προτιμώ τον ρόλο του δολοφόνου, με βολεύει περισσότερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατί πάντα μόνο εγώ θέλω δολοφόνος? :P
Γκουχου γκουχου
Υπάρχουν κι άλλοι μελλοντικοί δολοφόνοι εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αχαχα Σύλβια! :hug:

Ελπίζω και αυτό το παλέρμο να μείνει αξέχαστο. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και το ρωτάς, Κλεό; :jumpy:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. aegloswen
  2. blue_butterfly
  3. bluestas95
  4. Catalyst
  5. chemysterious
  6. dimijim
  7. Drama_Prinzessin
  8. Ἔρις
  9. foreverfreak
  10. Himela
  11. jj!
  12. Johnnaousa
  13. ~~~Melania~~~
  14. Noisette
  15. Πατρεύς
  16. SparklingGrey
  17. Τάσος97
  18. Εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλά μέσα σε 2 μέρες έχουμε 17 συμμετοχές και 113 posts εδώ;
Καλά θα σπάσουμε κάθε ρεκόρ σε αυτό το game!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι μηπως τα κανω θαλασσα (:redface:) ΄ή μηπως παλι δε μπορω (αυτη την περιοδο θα εοχυμε προβες μεχρι και τη νυχτα :( ) αλλα παρολα αυτα βαλτε με με ενα ερωτηματικο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και το ρωτάς, Κλεό; :jumpy:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. aegloswen
  2. blue_butterfly
  3. bluestas95
  4. Catalyst
  5. chemysterious
  6. dimijim
  7. Drama_Prinzessin
  8. Ἔρις
  9. foreverfreak
  10. Himela
  11. jj!
  12. Johnnaousa
  13. ~~~Melania~~~
  14. Noisette
  15. Πατρεύς
  16. SparklingGrey
  17. Τάσος97
  18. Εσύ; :D
Πόσοι καλοί παίκτες!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τζιτζικο με αγχωνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πόσοι καλοί παίκτες!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D
Η παρουσία μου επισκιάζει όλους τους υπόλοιπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Και εγώ και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι μηπως τα κανω θαλασσα (:redface:) ΄ή μηπως παλι δε μπορω (αυτη την περιοδο θα εοχυμε προβες μεχρι και τη νυχτα :( ) αλλα παρολα αυτα βαλτε με με ενα ερωτηματικο :redface:

Έλενα, 26 δεν είναι η παράσταση; 25 θα αρχίσουμε, το γράφω στην αρχή. :) Λογικά προλαβαίνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έλενα, 26 δεν είναι η παράσταση; 25 θα αρχίσουμε, το γράφω στην αρχή. :) Λογικά προλαβαίνεις...

Χμμ ...ναι αυτη ηταν μια μικρη μικρη ασημαντη λεπτομερεια που δε προσεξα :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι μηπως τα κανω θαλασσα (:redface:) ΄ή μηπως παλι δε μπορω (αυτη την περιοδο θα εοχυμε προβες μεχρι και τη νυχτα :( ) αλλα παρολα αυτα βαλτε με με ενα ερωτηματικο :redface:
Έλενα, θα παίξω κι εγώ! Πάντα θα υπάρχει κάποιος χειρότερος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top