Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 30/12


  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> foreverfreak
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. love_angel
  12. maria....
  13. maria775m
  14. Myrtle
  15. Πατρεύς
  16. Phoebe
  17. Πουλάκι
  18. soter
  19. Σπυράκος (^^) --> Himela
  20. Τάσος97

Ψηφοι
2 Himela
1 foreverfreak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλημέραα στην όμορφη, αλλά και μυστήρια πόλη του Παλέρμου! :D

Δεν ξέρω γιατί, αλλά εσύ μου έχεις κάτσει για κακό ρόλο, έτσι από ένστικτο. Θα σε έχω από κοντά...:whistle:
Καλά κι εσύ βρωμάς από μακριά για κακό ρόλο. Για κάποιο λόγο εσύ κι η Ντράμα είστε κακοί για μένα.:confused:
Himelaκι! Έτσι στην τύχη λες ότι και καλά έχω κακό ρόλο ή μήπως χρησιμοποιείς την ίδια τακτική με αυτή του προηγούμενου παλέρμου; :whistle:

λοιπον δεν εχω αποφασισει αλλα η himela σημερα αρχισε παλι να επιβεβαιωνει την χθεσινη μου υποψια...εκτος απο μερικους που ειπε λογο (π.χ. Δεν συμπεριφερονται οπως στα αλλα παλερμο) για τους υπολοιπους για την ντραμα και την λοβ...απο απλο ενστικτο;:hmm:
Δηλαδή την θεωρείς αθώα ή ύποπτη; (Δεν τα πιάνω με την πρώτη εγώ.:redface:)

Και ο Johnaousa μου φαινεται υποπτος για τον λογο που ειπαν και οι αλλοι..συνεχεια υποστηριζει πως ειναι πολιτης...γιατι να τον πιστεψουμε;
Θα συμφωνήσω σε αυτό. Σε κάθε του ποστ το αναφέρει, λες και θέλει οπωσδήποτε να το χωνέψουμε.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλά κι εσύ βρωμάς από μακριά για κακό ρόλο. Για κάποιο λόγο εσύ κι η Ντράμα είστε κακοί για μένα.:confused:

Χιμελα την παλεύεις καθόλου? Που το είδες ότι βρωμάει ο κακός μου ρόλος? Πραγματικά ή είσαι πάλι δολοφόνος και κατηγορείς όποιον να ναι ψάχνοντας κάπου να πιαστείς ή είσαι άθλια παίκτρια! Διάλλεξε! :P
Αυτό για τον φαντασμενο το είπα για ΠΛΑΚΑ επειδή στο προηγούμενο παλέρμο τον ψήφιζα συνέχεια. :|

Σκεφτόμουν να ψηφίσω τον Tasos97 επειδή μπήκε πολύ επιθετικά στο παιχνίδι και φαίνεται σαν κάτι να προσπαθεί να κρύψει αλλα τώρα σκέφτομαι και εσένα.

Anyway, καλημέρες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
off
Ντροπή μου πάντως ;P Έχει αρχίσει από χτες το Παλερμο,έχει ανοιξει το topic και 2 posts έχω κανειι:P:P

Τι ωραιοο https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C-p5vvkNGK4

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Δηλαδή την θεωρείς αθώα ή ύποπτη; (Δεν τα πιάνω με την πρώτη εγώ.:redface:)

υποπτη ειπα απο χθες...δεν καταλαβαινω τους λογους που υποπτευεται μερικους ειναι καπως ακυροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
υποπτη ειπα απο χθες...δεν καταλαβαινω τους λογους που υποπτευεται μερικους ειναι καπως ακυροι
Αυτη ειναι η στρατηγικη της οταν ειναι δολοφονος!Την μαθαμε καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλημέραα στο όμορφο Παλέρμο!!;)Ζητώ συγνώμη που δεν μπήκα χτες γιατί είχα έξοδο:redface: Αλλά από σήμερα αποφάσισα να γίνω καλύτερος πολίτης και να ξεσκεπάσω ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ:hmm::worry:
Μουχαχαχαχαχα:PΟ Τασουλης και η Ριρικα μου μου φαινονται με το μερος μου παλι πολιτες;P Ελπιζω ο Τασος να ειναι παλι medium:D Η Himela κλασική συμπεριφορά από το προηγούμενο Παλέρμο..κατηγορεί,κατηγορεί χωρίς λόγο!!! Ψηφιζει πρωτη foreverfreak ετσι για την πλακα.Ή έχουν συννενοηθεί να ψηφίσει ο ένας τον άλλον ή αυτή είναι δολοφονάκι και είπε να έχει ψήφο ένας αθώος!!Γι αυτό ψηφιζω HIMELA!!!

Τελειαα εχουμε και τραγουδακιαα..αλλα βαλε κατι που να ειναι σχετικο με το movie project :P

Αχ βρε Σπύρο... σόρρυ κιόλας αλλά και εσύ δεν μας τα λες και πολύ καλά!!
Ώστε αποφάσισες να γίνεις καλύτερος παίκτης και να ξεσκεπάσεις τα κακά τα δολοφονάκια εεε;;
Και ελπίζεις ο Τάσος να είναι μέντιουμ;;

Και όσο για αυτό με την himela και τον φορέβερ... ακούς τι λες;; ή καλύτερα διαβάζεις τι γράφεις;
Όταν εδώ και καιρό (ούτε καν ρόλους είχαμε πάρει)...έλεγαν ότι θα ψηφίζουν ο ένας τον άλλον... εσύ που ακριβώς ήσουν;
Μήπως εσύ προσπαθείς να δώσεις άκυρες και άστοχες κατηγορίες στους άλλους;
Κάτι δεν πάει καλά και με σένα... επιφυλάσσομαι για το μέλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αχ βρε Σπύρο... σόρρυ κιόλας αλλά και εσύ δεν μας τα λες και πολύ καλά!!
Ώστε αποφάσισες να γίνεις καλύτερος παίκτης και να ξεσκεπάσεις τα κακά τα δολοφονάκια εεε;;
Και ελπίζεις ο Τάσος να είναι μέντιουμ;;

Και όσο για αυτό με την himela και τον φορέβερ... ακούς τι λες;; ή καλύτερα διαβάζεις τι γράφεις;
Όταν εδώ και καιρό (ούτε καν ρόλους είχαμε πάρει)...έλεγαν ότι θα ψηφίζουν ο ένας τον άλλον... εσύ που ακριβώς ήσουν;
Μήπως εσύ προσπαθείς να δώσεις άκυρες και άστοχες κατηγορίες στους άλλους;
Κάτι δεν πάει καλά και με σένα... επιφυλάσσομαι για το μέλλον...

Το ειχα δει αλλα το θεωρω χαζο αυτο να γινεται στην πραγματικοτητα τι να σου πω.Αμα πας να βγαλεις λαβρακι απο εμενα ατυχησες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το ειχα δει αλλα το θεωρω χαζο αυτο να γινεται στην πραγματικοτητα τι να σου πω.Αμα πας να βγαλεις λαβρακι απο εμενα ατυχησες!

Εεε άμα το συνεχίσουν... τότε δεν ξέρω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρεεεεες!!!!! :D
Είναι πολύ νωρίς για να αποφασίσω τι θα ψηφίσω (μέχρι τις 3 που θα φύγω έχω ώρα), δεν έχω κανένα προηγούμενο με κανένα και αρκετοί ακόμα δεν έχουν μιλήσει!

Ο Τάσος97 και η Himela μου φαίνεται να παίζουν όπως και στο προηγούμενο! Χμ...
Για τους άλλους δεν έχω βγάλει κανένα συμπέρασμα ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εεε άμα το συνεχίσουν... τότε δεν ξέρω!!
Είδες; Γι αυτό μην πας αμέσως να κατηγορήσεις από το πρώτο post μου!!Εγω κάθε μέρα πάντα αλλάζω 120498928928 φορές γνώμες και ψήφους αν και σου είπα η Himela παίζει πανομοιότυπα με το προηγούμενο..τι να κάνουμε δηλαδή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Είδες; Γι αυτό μην πας αμέσως να κατηγορήσεις από το πρώτο post μου!!Εγω κάθε μέρα πάντα αλλάζω 120498928928 φορές γνώμες και ψήφους αν και σου είπα η Himela παίζει πανομοιότυπα με το προηγούμενο..τι να κάνουμε δηλαδή;:P
Είδα; τι να δω; σου είπα θα φανεί στην συνέχεια...
Χα! ποιός σου είπε ότι αθωώθηκες στα μάτια μου; δεν κατάλαβες...ο χρόνος θα δείξει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είδα; τι να δω; σου είπα θα φανεί στην συνέχεια...
Χα! ποιός σου είπε ότι αθωώθηκες στα μάτια μου; δεν κατάλαβες...ο χρόνος θα δείξει!! :P
Ποιος σου ειπε οτι τ νομιζω και οτι ΕΣΥ αθωώθηκες στα ματια μου; Πολυ επιθετικα παιζεις!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλημέραα στο όμορφο Παλέρμο!!;)Ζητώ συγνώμη που δεν μπήκα χτες γιατί είχα έξοδο:redface: Αλλά από σήμερα αποφάσισα να γίνω καλύτερος πολίτης και να ξεσκεπάσω ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ:hmm::worry:
Μουχαχαχαχαχα:PΟ Τασουλης και η Ριρικα μου μου φαινονται με το μερος μου παλι πολιτες;P Ελπιζω ο Τασος να ειναι παλι medium:D Η Himela κλασική συμπεριφορά από το προηγούμενο Παλέρμο..κατηγορεί,κατηγορεί χωρίς λόγο!!! Ψηφιζει πρωτη foreverfreak ετσι για την πλακα.Ή έχουν συννενοηθεί να ψηφίσει ο ένας τον άλλον ή αυτή είναι δολοφονάκι και είπε να έχει ψήφο ένας αθώος!!Γι αυτό ψηφιζω HIMELA!!!

Τελειαα εχουμε και τραγουδακιαα..αλλα βαλε κατι που να ειναι σχετικο με το movie project :P

Ρε συ Σπυρακο, ειλικρινα τωρα, νομιζεις οτι μας βοηθας ετσι??? Προσεχε, γιατι θα κερδισεις για 3η συνεχομενη φορα τον τιτλο του αστυνομου Σαινη:P!! To προηγουμενο παιχνιδι δεν το ειδες?? Εχουμε ανοιξει βεντετα με τη Himela και τουλαχιστον στον πρωτο γυρο η ψηφος της σε μενα ειναι δικαιολογημενη (δεν πιστευα ποτε μου οτι θα ελεγα κατι τετοιο:P:P)...

Απο εκει και περα:
Ο Τασος παιζει με το γνωστο επιθετικο τροπο, φαινεται πως παει να μας παγιδεψει και να μας στησει στον τοιχο, οποτε για μενα μαλλον ειναι αθωος!!

Απο την αλλη ο johnaousa μας το παιζει αθωα περιστερα και αυτο δε μου αρεσει καθολου!! Δεν ξερω, αλλα δεν εχω καθολοτ καλο προαισθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε συ Σπυρακο, ειλικρινα τωρα, νομιζεις οτι μας βοηθας ετσι??? Προσεχε, γιατι θα κερδισεις για 3η συνεχομενη φορα τον τιτλο του αστυνομου Σαινη:P!! To προηγουμενο παιχνιδι δεν το ειδες?? Εχουμε ανοιξει βεντετα με τη Himela και τουλαχιστον στον πρωτο γυρο η ψηφος της σε μενα ειναι δικαιολογημενη (δεν πιστευα ποτε μου οτι θα ελεγα κατι τετοιο:P:P)...

Απο εκει και περα:
Ο Τασος παιζει με το γνωστο επιθετικο τροπο, φαινεται πως παει να μας παγιδεψει και να μας στησει στον τοιχο, οποτε για μενα μαλλον ειναι αθωος!!

Απο την αλλη ο johnaousa μας το παιζει αθωα περιστερα και αυτο δε μου αρεσει καθολου!! Δεν ξερω, αλλα δεν εχω καθολοτ καλο προαισθημα...
Ρε παιδια τι σας επιασε με τον John;
Νομιζω οτι δεν μας τα λετε καλα με την Himela!!Θελω να δω αυριο παντως τι θα ψηφισετε..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ρε παιδια τι σας επιασε με τον John;
Νομιζω οτι δεν μας τα λετε καλα με την Himela!!Θελω να δω αυριο παντως τι θα ψηφισετε..:hmm:

ο john ριχνει σε καθε του ποστ και ενα "ειμαι αθωος πολιτης" γιατι να μην προσπαθει να μας παρει με το μερος του? μπορει να προσπαθει να ειναι δολοφονος και να προσπαθει να θολωσει τα νερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ρε παιδια τι σας επιασε με τον John;
Νομιζω οτι δεν μας τα λετε καλα με την Himela!!Θελω να δω αυριο παντως τι θα ψηφισετε..:hmm:

Εσύ ας πούμε το βρίσκεις φυσιολογικό αυτό που κάνει ο john;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ξέρω οτι αν αρχίσω πάλι και μιλάω θα με διώξετε μια ώρα αρχύτερα, αλλά αυτή τη φορά δε με πειράζει. Ο σκοπός μου είναι να βρούμε τους κακούς και να τους πετάξουμε έξω από την πόλη μας. Πάμε λοιπόν σχόλια:
Φύγαμε!:)

Καλά κι εσύ βρωμάς από μακριά για κακό ρόλο. Για κάποιο λόγο εσύ κι η Ντράμα είστε κακοί για μένα.:confused:
Όπως βρωμούσαν και οι υπόλοιποι για κακό ρόλο στο προηγούμενο Παλέρμο?:whistle:

Α βρήκα και την τρίτη ύποπτη, τον κύριο Χατζηνικολάου. Παίκτης που από το πρώτο ποστ προσπαθεί να βάλει τον εαυτό του στους πολίτες, είναι ύποπτος.:whistle:
Μα καλά, Χατζηνικολάου? :cry_x: Τόση θηλυκότητα νομίζεις ότι έχω? Τέτοιο άκυρο πια, να με βγάζεις άντρα? :/:
Σύλβια μου κάτι μου λέει ότι έχεις αγχωθεί με το ρόλο σου και είσαι απρόσεκτη. Για αυτό πάλι προσπαθείς να ρίξεις υποψίες πάνω σε όλους από την πρώτη ημέρα και ενώ κάποιοι δεν έχουν γράψει καν. Δεν είναι το πρώτο ποστ μου. Μάλιστα είπα κάτι πολύ λογικό, κάτι που αν θυμάσαι, βοήθησε να χάσετε την προηγούμενη φορά! Λογική, προσοχή και συγκέντρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Xαιρετω και εγω την παρεα του Παλερμο :D
ελπιζω και αυτο το παιχνιδι να το κερδισουμε οι πολιτες οπως το προηγουμενο των διακοπων...ριρικα γιατι κατι μου βρωμαει στο ποστ σου? μηπως επιτελους σου δοθηκε η ευκαιρια να εισαι δολοφονος για να με σκοτωσεις οπως εκανα παλια?
οχι απλα ειπα να απαντησω στις δικες σου:)
αλλωστε η ψηφος την πρωτη ημερα νομιζω ειναι εντελως στην τυχη για τους περισσοτερους, δεν θα μαλωσουμε απο τωρα:P
μπορει να βρεθει και λογος απο την πρωτη μερα για να δωσω την ψηφο μου..περιμενουμε το μοιραιο λαθος ενος δολοφονου :)
Καλημερα σε ολους..το μεσημερι θα μπορεσω να μπω και ελπιζω να γραφτουν αρκετα ποστ μεχρι τωρα για να αρχισει το παιχνιδι να παιρνει ρυθμοο

Προτιμουσα τον Γιαννη οταν ηταν δολοφονος γιατι κρατουσε low profile!!!Από τα λόγια του δεν μπορώ να διακρίνω έναν αθώο πολίτη αλλά ούτε έναν δολοφόνο!!Αλλα παιζει λιγο αδεξια η αληθεια ειναι!!Ως δολοφονος παντως του βγαζω το καπελο γι αυτο περισσοτερες πιθανοτητες εχει να ειναι πολιτης!! Μήπως προσπαθουν οι δολοφονοι να πεσουνν πανω του; Οποιος εχει αυτην την Πυθεια να την κανει παρακαλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλημέρα στο Παλέρμο και καλές δολοφονίες και ξεσκεπάσματα να έχουμε! :clapup:

Καλημέραα στο όμορφο Παλέρμο!!;)Ζητώ συγνώμη που δεν μπήκα χτες γιατί είχα έξοδο:redface: Αλλά από σήμερα αποφάσισα να γίνω καλύτερος πολίτης και να ξεσκεπάσω ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ:hmm::worry:
Μουχαχαχαχαχα:PΟ Τασουλης και η Ριρικα μου μου φαινονται με το μερος μου παλι πολιτες;P Ελπιζω ο Τασος να ειναι παλι medium:D Η Himela κλασική συμπεριφορά από το προηγούμενο Παλέρμο..κατηγορεί,κατηγορεί χωρίς λόγο!!! Ψηφιζει πρωτη foreverfreak ετσι για την πλακα.Ή έχουν συννενοηθεί να ψηφίσει ο ένας τον άλλον ή αυτή είναι δολοφονάκι και είπε να έχει ψήφο ένας αθώος!!Γι αυτό ψηφιζω HIMELA!!!

Τελειαα εχουμε και τραγουδακιαα..αλλα βαλε κατι που να ειναι σχετικο με το movie project :P



Ουπς, νομίζω ότι είσαι ύποπτος για εμένα... Να ξεσκεπάσεις ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ; Από αυτή σου την φράση βγάζω συμπέρασμα οτι είσαι με τους κακούς... Λυπάμαι :(

Ψηφίζω
Σπυρακος (^^) λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top