Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Εγώ ζυγός με ωροσκόπο δίδυμο.:D
Δεν πιστεύω καθόλου σε προβλέψεις, αλλά έχω αρχίσει να πιστεύω πως άτομα που είναι το ίδιο ζώδιο έχουν ορισμένα κοινά χαρακτηριστικά.

Δεν εισαι η μονη πίστεψε με ....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ειμαι κριος

πιστευω τα γενικα χαρακτηριστικα του καθε ζωδιου γιατι τουλαχιστον σ εμενα σχεδον σε ολα πεφτουν μεσα αλλα δεν πιστευω στις προβλεψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ειμαι ζυγος μεε οροσκοπο παρθενο και σεληνη στο σκορπιο........και τολατρευωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειμαι κριος

πιστευω τα γενικα χαρακτηριστικα του καθε ζωδιου γιατι τουλαχιστον σ εμενα σχεδον σε ολα πεφτουν μεσα αλλα δεν πιστευω στις προβλεψεις.
επίσης...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ειμαι ρινοκερος με ωροσκοπο γκοτζιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ειμαι ρινοκερος με ωροσκοπο γκοτζιλα

Εύγε καμάρι μου που ξέρεις και τι είσαι στο κινέζικο. Μπράβο. Μένω άφωνη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και σεληνη στον δρακο (αυτον που εφαγε την πριγκιπισσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αιγόκερως εγώ.Το μόνο που κάνω είναι να το διαβάζω στην κυριακάτικη εφημερίδα έτσι για την πλάκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**mar**

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η **mar** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Τοξότης!!! Πιστεύω ότι επιρεάζει αρκετά και το ζώδιο τον χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ειμαι ρινοκερος με ωροσκοπο γκοτζιλα
Πολύ επιτυχημένο οφείλω να ομολογήσω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω ειμαι Κριος..

αλλα θα προτιμουσα να ειμαι γορίλας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anthoulaki

Νεοφερμένος

Η anthoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ειμαι ιχθυς, και απ ο,τι βλεπω ειμαστε και η πλειονοτητα μεχρι στιγμης :) εγω δεν πιστευω τοσο στις καθημερινες/εβδομαδιαιες/μηνιαιες προβλεψεις, απλα πιστευω στα χαρακτηριστικα του καθε ζωδιου και ακομα περισσοτερο στον προσωπικο αστρολογικο χαρτη που εχει ο καθενας μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λιονταράκια σας σκίσαμε. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ είμαι Δίδυμος:D
Δεν πιστεύω στις προβλέψεις, αλλά πιστεύω στα χαρακτηριστικά του κάθε ζώδιου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λιονταράκια σας σκίσαμε. 8)


Θα 'θελες. :pfff:
Χάρη σας κάναμε και σας αφήσαμε να πάρετε το προβάδισμα για λίγο για να πάρετε και εσείς τα κακόμοιρα λίγη χαρά! Είσαστε ευαίσθητα μωρέ και σας λυπόμαστε! :pfff:

Παρακαλούνται όλοι οι λέοντες να ψηφίσουν! :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Θα 'θελες. :pfff:
Χάρη σας κάναμε και σας αφήσαμε να πάρετε το προβάδισμα για λίγο για να πάρετε και εσείς τα κακόμοιρα λίγη χαρά! Είσαστε ευαίσθητα μωρέ και σας λυπόμαστε! :pfff:

Παρακαλούνται όλοι οι λέοντες να ψηφίσουν! :look: :P

Ωχ!!!
Τωρα μας απειλουν κι οι σκορπιοι..:worry:
:stunned: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω παλι ανηκω στη μειοψηφια:)... Γιατι δε μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση:P??
Υδροχοοι F.T.W!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ωχ!!!
Τωρα μας απειλουν κι οι σκορπιοι..:worry:
:stunned: :P

Θα αρχίσω μου φαίνεται να κοιτάζω ημερομηνίες γέννησης και να προσκαλώ άτομα να ψηφίσουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
3 από τους φιλολόγους μου είναι Σκορπιοί........ο ένας ήρεμος και μιλά με ήσυχο τόνο, η δεύτερη είναι cool και έχει πλάκα, η τρίτη απλώς δεν παλεύεται.... νευρωτική και πολύ πολύ αγχώδης τύπος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
3 από τους φιλολόγους μου είναι Σκορπιοί........ο ένας ήρεμος και μιλά με ήσυχο τόνο, η δεύτερη είναι cool και έχει πλάκα, η τρίτη απλώς δεν παλεύεται.... νευρωτική και πολύ πολύ αγχώδης τύπος...:P
Δε υπαρχει τιποτε χειροτερο απο τις γυναικες σκορπιους(ανυποφορες-δυναστες).............δεν υπαρχει τιποτε ομορφοτερο απο τους ανντρες σκορπιους..........(υπεροχοι εραστες)!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top