Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Πενταήμερη χωρίς καθόλου ύπνο (ούτε και στο λεωφορείο).
15Χ330ml Carlsberg.
12 refill Coca-Cola στα Friday's κι έχοντας φάει δύο burger.

I'm so proud of me!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
good of war το τερμάτησα σε 2 μέρες με playstation 2:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogiz

Νεοφερμένος

Ο giogiz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με τα πόδια Χολαργό-Άλιμο 3 το πρωϊ, μετά από στοίχημα γυμνός βουτιά στην πισίνα του Ντέταρι, επίσης μετά απο στοίχημα μια πίτα παππού ( 4 τυριά ) με 1 δαγκωνιά, yoyoing 3 ώρες, Αθήνα-Πήλιο, Χριστούγεννα με TDM, νύχτα και βροχή κ.α. νεανικές παρορμήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
επίσης μετά απο στοίχημα μια πίτα παππού ( 4 τυριά ) με 1 δαγκωνιά
Πως το ΄κανες αυτό άνθρωπέ μου; :worry:
Να υποθέσω ότι δεν το μάσησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
προσωπικά ρεκόρ που νομίζετε οτί αξίζει να σημειωθούν....
παρακαλώ...! αναφερθείτε σε πραγματικά γεγονότα....
κάνω την αρχή....

στα 13 μου, ξεκίνησα πολεμικές τέχνες....(Shaolin Kung Fu), είχα καταφέρει να κάνω σε 14 λεπτά, 600 κοιλιακούς.... και σταμάτησα, επειδή χρειαζόντουσαν το στρώμα για τεχνικές αυτοάμυνας....:eek::clapping::worship::boxing::strong:

έχω φάει μέσα σε λιγότερο από ένα λεπτό, 3 σούμες με τον ίδιον ακριβώς τρόπο.... είχα πιει λίγο παραπάνω(είχα γίνει ζάντα) και για κάποιο λόγο νευρίασα.... προσπάθησα να κλωτσήσω μία γλάστρα, αλλά δεν τη βρήκα.... σηκώθηκα μέχρι το ύψος της μέσης σε σχήμα τάβλας και έσκασα κάτω σαν καρπούζι.... προσπάθησα να την κλωτσήσω 3 φορές, μα το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο με την πρώτη φορά, μέχρι που βαρέθηκα και άφησα τη γλάστρα στην ησυχία της.... επί μία βδομάδα έκανα μισή ώρα να σηκωθώ απ' το κρεββάτι....:hehe::lol::laugh::rofl:

διπλό ρεκόρ μέσα σε 2,5 ώρες.... χάλασα γύρω στα 200 γιούρω(στο Κίνο) σε 2,5 ώρες, αλλά η Θεά τύχη με αντάμειψε προσφέροντάς μου 9 στα 9.... 18.010 ώιρο:thumbup::thumbsup::stunned::yes:

σε ηλικία 15 χρονών, γύρω στα 35 μέτρα μακροβούτι.... τώρα ζήτημα είναι αν κάνω 3,5 μέτρα....:worry::'(:smoke:;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Σε 4 χρόνια,
69 ban. :redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
κι εγώ νόμιζα ότι θα φτιάχναμε μπράντ μπύρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
στα 13 μου, ξεκίνησα πολεμικές τέχνες....(Shaolin Kung Fu), είχα καταφέρει να κάνω σε 14 λεπτά, 600 κοιλιακούς.... και σταμάτησα, επειδή χρειαζόντουσαν το στρώμα για τεχνικές αυτοάμυνας....:eek::clapping::worship::boxing:
Δηλαδη 1 πληρη επαναληψη σε 1.4 δευτερολεπτα...(που ηδη ειναι πολυ γρηγορο)..και χωρις να κουραστεις οσο περνουσε η ωρα καθολου ; Ρε μπας και εισαι ο Ζουπερμαν ;

Σε 4 χρόνια,
69 ban. :redface:
Τα κρυβεις, τα κρυβεις :P

Αντε να πω κι εγω ενα : 3.5 λιτρα κοκακολα (light) σε μια μερα, ετσι χωρις λογο, χωρις να επιδιωκω να πιω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μέσα σε 3 μόνο λεπτά είχα σπάσει την μπάρα που κρεμάμε την πετσέτα στο μπάνιο, το ένα πορσελάνινο στήριγμα της μπάρας που κρεμάμε την πετσέτα, το οποίο εκτοξεύτηκε μέσα στη λεκάνη της τουαλέτας, αφού πρώτα χτύπησε και έσπασε ένα γυάλινο μπουκάλι με άλατα μπάνιου, τα οποία σκορπίστηκαν στο πάτωμα του μπάνιου. Και για να το κρύψω από τη μαμά μου, κλείδωσα την πόρτα της τουαλέτας, αλλά κάτι πήγε στραβά .... μάλλον ξέρω τι πήγε στραβά, :redface: ... από την ταραχή μου κάπως άγαρμπα και βιαστικά ζόρισα το κλειδί και κλειδώθηκα, κι έτσι χρειαστήκαμε και καινούργια κλειδαριά..... :redface:

Από τότε (και από κάτι άλλα τέτοια ... όχι τόσο μεγάλης έκτασης και σε τόσο σύντομο χρόνο) με λένε "τυφώνα" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,848 μηνύματα.
Μέσα σε 3 μόνο λεπτά είχα σπάσει την μπάρα που κρεμάμε την πετσέτα στο μπάνιο, το ένα πορσελάνινο στήριγμα της μπάρας που κρεμάμε την πετσέτα, το οποίο εκτοξεύτηκε μέσα στη λεκάνη της τουαλέτας, αφού πρώτα χτύπησε και έσπασε ένα γυάλινο μπουκάλι με άλατα μπάνιου, τα οποία σκορπίστηκαν στο πάτωμα του μπάνιου. Και για να το κρύψω από τη μαμά μου, κλείδωσα την πόρτα της τουαλέτας, αλλά κάτι πήγε στραβά .... μάλλον ξέρω τι πήγε στραβά, :redface: ... από την ταραχή μου κάπως άγαρμπα και βιαστικά ζόρισα το κλειδί και κλειδώθηκα, κι έτσι χρειαστήκαμε και καινούργια κλειδαριά..... :redface:

Από τότε (και από κάτι άλλα τέτοια ... όχι τόσο μεγάλης έκτασης και σε τόσο σύντομο χρόνο) με λένε "τυφώνα" :/:

Αχ τι χαριτωμένο κοριτσάκι!:inlove:

Όσα χρόνια κι αν παραμείνουμε ακόμα φίλοι, δε θα σε βάλω ΠΟΤΕ μέσα στο σπίτι μου! Το θέλω όρθιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ τι χαριτωμένο κοριτσάκι!:inlove:

Όσα χρόνια κι αν παραμείνουμε ακόμα φίλοι, δε θα σε βάλω ΠΟΤΕ μέσα στο σπίτι μου! Το θέλω όρθιο!:P

Η αλήθεια είναι ότι είμαι ολίγον ζημιάρα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Δηλαδη 1 πληρη επαναληψη σε 1.4 δευτερολεπτα...(που ηδη ειναι πολυ γρηγορο)..και χωρις να κουραστεις οσο περνουσε η ωρα καθολου ; Ρε μπας και εισαι ο Ζουπερμαν ;

τί σου φαίνεται περίεργο....; αμφιβάλλεις μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δηλαδη 1 πληρη επαναληψη σε 1.4 δευτερολεπτα...(που ηδη ειναι πολυ γρηγορο)..και χωρις να κουραστεις οσο περνουσε η ωρα καθολου ; Ρε μπας και εισαι ο Ζουπερμαν ;

τί σου φαίνεται περίεργο....; αμφιβάλλεις μήπως;
Oτι 1.4 δευτερολεπτα για 1 επαναληψη κοιλιακων ειναι πολυ γρηγορο. Αλλα οκ ας πουμε οτι ησουν πολυ γρηγορος.
Για να γινει ομως ειτε ο ιδιος χρονος ειτε κατα μεσο ορο ο ιδιος χρονος επι 600 επαναληψεις, ναι αμφιβαλλω λιγο. Μηπως εκανες crunches (ανω κοιλιακους) ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto9487

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
33 ώρες internet
13 χρόνια στη βέροια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
9 μαθήματα σε τρεις εβδομάδες εξεταστικής.
Του ίδιου εξαμήνου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
9 μαθήματα σε τρεις εβδομάδες εξεταστικής.
Του ίδιου εξαμήνου. :hehe:

Αυτό ειναι ρεκόρ!!! Κάτι παρόμοιο πρέπει να κάνω αυτό το εξάμηνο....:worry:

Εγώ εχω καταφέρει επί ένα εξάμηνο, δεν ειναι για πολύ, να είμαι τις 4 από τις 5 μέρες στο ΤΕΙ από 9 το πρωί μέχρι 8 και κάτι το βράδυ... Πίκρα... αλλά σαν ρεκόρ δεν νομίζω οτι θα μπορέσω ποτέ να το ξαναεπαναλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
9 λεπτά χωρίς να ξύσω την μύτη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δεν κόπηκα ποτέ σε μάθημα, τόσο στις προπτυχιακές μου σπουδές, όσο και στις μεταπτυχιακές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
22 "ημίωρα" anime επισόδια απανωτά (κυριακή με υπηρεσία στο στρατό).
Περναγα βέβαια εισαγωγές / τιτλους τέλους οπότε εβγαινε ολο κανα 9μισάωρο -10ωρο. Και παλι ομως.
Και ήταν και λιγο μουφα το συγκεκριμένο στο τέλος και ξενέρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas21

Νεοφερμένος

Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
65 λεπτα σεξ χωρις διαλλειμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top