Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Όχι, το κάνει τόσο καλά, λες και είναι άντρας που κάνει τα πάντα καλύτερα. :devil:

τωρα αυτο που ειπες με αυτο που ειπα spot the differences...

anywayz οπως και να τους το λες δεν εχει σημασια, το συμπερασμα παραμενει ιδιο, οι γατες τελικα πολυ διορατικη επιλογη...
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


για τους dog people,τα χει πει η Angela απ'το Office..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αν δλδ είναι καλή στα blowjobs (αγγλικά μη φάμε κάνα Μπαν) είναι επειδή το κάνει σαν άντρας?


Εχει μια λογική. Ποιός πιο αρμόδιος για να περιποιηθεί καταλλήλως ένα τσουτσούνι, από κάποιον που έχει ένα τσουτσούνι και ξέρει τι το κάνει ευτυχισμένο.


I'd pick a shemale over a dumb barbie anyday of the year.
 

Bazinga

Νεοφερμένος

Η Bazinga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Όταν ο γάτος μου ξαπλώνει πάνω μου γίνομαι η πιο χαρούμενη μανούλα του κόσμου!!!
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Εχει μια λογική. Ποιός πιο αρμόδιος για να περιποιηθεί καταλλήλως ένα τσουτσούνι, από κάποιον που έχει ένα τσουτσούνι και ξέρει τι το κάνει ευτυχισμένο.


I'd pick a shemale over a dumb barbie anyday of the year.


truth is το ειπα ειρωνικα αλλα συμφωνω σ αυτο οπως και το αντιστοιχο με τις γυναικες
 

Bazinga

Νεοφερμένος

Η Bazinga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή είδα ότι οι γάτες έχουν σουξέ εδώ μέσα

 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.



και λιγο ασχετο με αυτο αλλα σχετικο
για ολους τους "εσυ δεν μιλας?"... πρωτον, ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΕΚΡΑ ΣΑΣ θα πρεπε να υπαρχει μια ειδικη θεση στην κολαση για σας
δευτερον, we're not really shy, to be honest απλα ειμαστε εξαντλημενοι απο ολο αυτο το ανουσιο social interraction so baaasically, ειμαστε χαμμενοι στις σκεψεις μας στις οποιες ειμαστε κλεισμενοι μονοι στο δωματιο μας μαζι με την κουβερτα μας χωρις ιχνος ανθρωπινης ψυχης
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.



και λιγο ασχετο με αυτο αλλα σχετικο
για ολους τους "εσυ δεν μιλας?"... πρωτον, ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΕΚΡΑ ΣΑΣ θα πρεπε να υπαρχει μια ειδικη θεση στην κολαση για σας
δευτερον, we're not really shy, to be honest απλα ειμαστε εξαντλημενοι απο ολο αυτο το ανουσιο social interraction so baaasically, ειμαστε χαμμενοι στις σκεψεις μας στις οποιες ειμαστε κλεισμενοι μονοι στο δωματιο μας μαζι με την κουβερτα μας χωρις ιχνος ανθρωπινης ψυχης
Θέλω να πατήσω όλα τα like του κόσμου!!
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.



και λιγο ασχετο με αυτο αλλα σχετικο
για ολους τους "εσυ δεν μιλας?"... πρωτον, ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΕΚΡΑ ΣΑΣ θα πρεπε να υπαρχει μια ειδικη θεση στην κολαση για σας
δευτερον, we're not really shy, to be honest απλα ειμαστε εξαντλημενοι απο ολο αυτο το ανουσιο social interraction so baaasically, ειμαστε χαμμενοι στις σκεψεις μας στις οποιες ειμαστε κλεισμενοι μονοι στο δωματιο μας μαζι με την κουβερτα μας χωρις ιχνος ανθρωπινης ψυχης



Ούτε εμένα μου αρέσει το small talk. Βέβαια, αν είχα δίπλα μου κάποιον που ξέρω ότι δεν του αρέσει το small talk/είναι shy, θα τον πείραζα και θα ρώταγα "γιατί δεν μιλάς, ντρέπεσαι"... χε

Παραδόξως, όποτε το έχω κάνει, μια χαρά αρχίζουν και μιλάνε. Είναι καλοπροαίρετο πείραγμα, για αυτό.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου αρέσει το small talk. Βέβαια, αν είχα δίπλα μου κάποιον που ξέρω ότι δεν του αρέσει το small talk/είναι shy, θα τον πείραζα και θα ρώταγα "γιατί δεν μιλάς, ντρέπεσαι"... χε

Παραδόξως, όποτε το έχω κάνει, μια χαρά αρχίζουν και μιλάνε. Είναι καλοπροαίρετο πείραγμα, για αυτό.
αν δεν ειισαι shy ομως και σιχαινεσαι το small talk αυτη ειναι φραση αμεσου tiltαρισματος και αιωνιου hate

(σε καποιους ισως πιανει, ή το παιζουν ευγενικοι αλλα μεσα τους βραζουν who knows :P)

@CiNeFiL έχεις γάτες; Μου κάνεις για μισανθρωπική catlady. :hehe:

νο, ειμαι doglady
επισης μι νοο μισανθρωπος, τρεφω αισθηματα αγαπης και για 5 ολοκληρα ατομα στη ζωη μου
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ε καλά ρε παιδιά, δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που τον ρωτάς "ποιο είναι το αγαπημένο σου θέμα συζήτησης" και σου λέει "η ψιλή κουβεντούλα". Απλά κάποιοι μπορούν να την κάνουν ευκολότερα ως μια εναρκτήρια συζήτηση γνωριμίας.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Απλά είναι εκνευριστικό να αρχίσει ο άλλος την ομιλία και εσύ να έχεις πονοκέφαλο. Συγγνώμη αλλά σε τέτοιες καταστάσεις, έχω βάλει όπισθεν και αποχωρώ αργά αλλά σταθερά
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.


Καλά άσχετο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κανείς δεν πιάνει το smalltalk γιατί του αρέσει. Οι άνθρωποι το κάνουν από ευγένεια ώστε ο άλλος να νιώσει άνετα και να σπάσει ο πάγος. Είναι κάτά κάποιο τρόπο ένα social skill που είτε έχεις είτε όχι (και καλό είναι να καλλιεργήσεις).

Όπως αντίστοιχα social skill είναι το να μπορείς να κρατήσεις ζωντανή μια χαλαρή κουβέντα. Καλές οι συζητήσεις περί πολιτικής και φιλοσοφίας μετά τα κρασάκια αλλά όταν δεν βρίσκεσαι σε τέτοια φάση είναι σημαντικό να μπορείς με κάποιον τρόπο να επικοινωνήσεις χωρίς να καταβάλεις μεγάλη προσπάθεια.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top