Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Story of my life
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αυτό το αλαλούμ με κάποιες κούριερ που πρέπει να τους δοξάσεις τη μάνα και τον πατέρα για να ξυπνήσουν. Μη τα ανοίγετε ρε τα μαγαζάκια αμα δεν έχετε διάθεση να τα λειτουργήσετε και να ταλαιπωρείτε τον κόσμο. Άει στο διάστημα επιτέλους. Έλληνες "επιχειρηματίες" της πλάκας. Άντε τελειώνετε έχουμε κι άλλα πράγματα να κάνουμε.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
*Δηλώνω ένοχη, αλλά δε φταίω εγώ που οι γάτες είναι σατανικές!*
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ::::


Τις φοβάμαι τις γάτες. Όταν πάω να τις χαϊδέψω νιώθω ότι θα κάνω κάποιο λάθος και θα γυρίσουν να με γρατζουνίσουν! Ίσως φταίει ότι μικρή είχα το πιο άγριο και κακό γατί του κόσμου, αλλά γενικά μόνο με τους χοντρούς αρσενικούς γάτους τα πάω καλά, τα υπόλοιπα δε με πολυσυμπαθούν. :pardon:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τις φοβάμαι τις γάτες. Όταν πάω να τις χαϊδέψω νιώθω ότι θα κάνω κάποιο λάθος και θα γυρίσουν να με γρατζουνίσουν! Ίσως φταίει ότι μικρή είχα το πιο άγριο και κακό γατί του κόσμου, αλλά γενικά μόνο με τους χοντρούς αρσενικούς γάτους τα πάω καλά, τα υπόλοιπα δε με πολυσυμπαθούν. :pardon:


Ναι οι γάτες αν δεν κοινωνιποιηθούν σωστά μικρές μπορεί να γίνουν αντικοινωνικές. Επίσης, οι περισσότερες δεν είναι οκ με τους επισκέπτες την πρώτη φορά που θα τους γνωρίσουν, αν σε μάθουν μπορεί να σου έρθουν. Αν ζήσεις όμως με γάτα για λίγο καιρό θα ερωτευτείς.

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι οι γάτες αν δεν κοινωνιποιηθούν σωστά μικρές μπορεί να γίνουν αντικοινωνικές. Επίσης, οι περισσότερες δεν είναι οκ με τους επισκέπτες την πρώτη φορά που θα τους γνωρίσουν, αν σε μάθουν μπορεί να σου έρθουν. Αν ζήσεις όμως με γάτα για λίγο καιρό θα ερωτευτείς.

Η δικιά μου γάτα πάντως όταν το σκασε χάρηκα. Ήμουν 6 χρονών βέβαια, αλλά δεν την αγαπούσα και πολύ, ενώ στο λυκόσκυλό μας είχα λατρεία μεγάλη.

Δεν ξέρω, κοινωνικοποιούνται; Εγώ ξέρω ότι είναι λίγο και η ίδια η γάτα και μάλιστα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο φιλικές είναι οι ασπρόμαυρες, ενώ οι τιγρέ (σαν αυτή που είχα) είναι πολύ άγριες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ναι οι γάτες αν δεν κοινωνιποιηθούν σωστά μικρές μπορεί να γίνουν αντικοινωνικές. Επίσης, οι περισσότερες δεν είναι οκ με τους επισκέπτες την πρώτη φορά που θα τους γνωρίσουν, αν σε μάθουν μπορεί να σου έρθουν. Αν ζήσεις όμως με γάτα για λίγο καιρό θα ερωτευτείς.



Έτσι είναι όπως τα λέει ο Θοδωρής. Τη δικιά μου γάτα την έχω από μικρή στις αγάπες και στις τρυφερότητες και είναι πολύ αγαπησιάρα και δοτική και με προσέχει πολύ. Είχα χτυπήσει κάποτε στο γόνατο (χιαστός) και μπουσούλαγα να φτάσω στο κρεβάτι και ανησύχησε και με κοίταγε από μια γωνιά τρομαγμένη. Και μετά ήρθε και μπουσούλαγε μαζί μου από κάτω μου και με γαργάλαγε, μέχρι που έφτασα και σηκώθηκα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η δικιά μου γάτα πάντως όταν το σκασε χάρηκα. Ήμουν 6 χρονών βέβαια, αλλά δεν την αγαπούσα και πολύ, ενώ στο λυκόσκυλό μας είχα λατρεία μεγάλη.

Δεν ξέρω, κοινωνικοποιούνται; Εγώ ξέρω ότι είναι λίγο και η ίδια η γάτα και μάλιστα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο φιλικές είναι οι ασπρόμαυρες, ενώ οι τιγρέ (σαν αυτή που είχα) είναι πολύ άγριες.


Κοίτα οι γάτες ζηλεύουν τα παιδιά οπότε γι' αυτό ίσως κρατούσε αυτή τη στάση. Εγώ έχω δύο τιγράκια και σε πληροφορώ ότι είναι πολύ κοινωνικά με όλους.... πέρα απ' τα παιδιά.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
let's be honest για να κανεις κοπλιμεντο για μια γατα λες οτι ειναι σαν σκυλος...
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μιας και πλησιάζουν τα οσκαρς σιγά σιγά, ώρα για μερικές ψύχραιμες κριτικές:

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δλδ είναι καλή στα blowjobs (αγγλικά μη φάμε κάνα Μπαν) είναι επειδή το κάνει σαν άντρας?
Όχι, το κάνει τόσο καλά, λες και είναι άντρας που κάνει τα πάντα καλύτερα. :devil:
@Agaphbou η καλυτερη ειναι τα παρασιτα το joker ειναι μετριο
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όχι, το κάνει τόσο καλά, λες και είναι άντρας που κάνει τα πάντα καλύτερα. :devil:

Αχα... Μια λέξη, 10 γράμματα, 4 συλλαβές. Αρχίζει από κ, κάνει ρίμα και είναι συνώνυμη με τη χαμένη Ατλαντίδα.

BUUUURN

η καλυτερη ειναι τα παρασιτα το joker ειναι μετριο

Δεν την έχω δει ακόμη αλλά θέλω.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Περιμένε να βγει σε dvd να τη δεις... στην κουζίνα!!! :devil:

Was that supposed to be a burn? Γιατί λατρεύω και να τρώω και να μαγειρεύω και να βλέπω ταινίες οπότε αν τα συνδυάσεις όλα μαζί... ain't no complaints! Χα!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top