Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,353 μέλη και 2,453,854 μηνύματα σε 77,734 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 528 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,630 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 00:21, 08-01-19:

1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,630 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 20:37, 09-01-19:

Life is very long. T.S. Elliot. Not the first person to say it, certainly not the first person to think it, but he's given credit for it because he bothered to write it down. Now if you say it, you have to say his name after it. "Life is very long." T.S. Elliot. Absolutely goddamn right.

*ηζωημουοληφακτ νο 23043289102*
θα ειχε ελπιδες η μιζερια μου να γινει αξιομνημονευτη απο την κοινη γνωμη σε ενα παραλληλο συμπαν, σε μια αλλη ζωη που δεν θα ημουν τεμπελα και θα σηκωνα το κουλο μου
1
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 11:02, 12-01-19:

Βάλε μπιπ στο "περισσότερο"
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,614 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:50, 12-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Βάλε μπιπ στο "περισσότερο"
Διαφωνώ. Πάει πρώτος αυτός που είχε τα @@ να ζητήσει να ανοίξει το ταμείο.
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 13:04, 12-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Διαφωνώ. Πάει πρώτος αυτός που είχε τα @@ να ζητήσει να ανοίξει το ταμείο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 12-01-19 στις 13:09. Αιτία: Διόρθωση link
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,103 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:36, 12-01-19:

4
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,564 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 02:25, 16-01-19:

2
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,103 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:29, 16-01-19:

2
1
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

O GFireP I never finish anyth έγραψε: στις 15:26, 17-01-19:

η ιδανική ζωή
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 19:23, 18-01-19:

Why does this end this way?
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,564 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 02:12, 19-01-19:

1
Παράθεση

Giannxa

Νεοφερμένος

Ο Giannxa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Giannxa έγραψε: στις 23:40, 22-01-19:

mmmmmmmmmm
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 10:08, 23-01-19:

2
1
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 12:13, 25-01-19:

bring me the horizon bring me the fockin metal back
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 23:09, 25-01-19:

2
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:40, 26-01-19:

1
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:26, 27-01-19:

3
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,954 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 00:57, 28-01-19:

Έχει έναν μήνα, που βγάζοντας τον σκύλο μου βόλτα στο πάρκο δίπλα στο σπίτι μου, έτυχε να δω μία γυναίκα να χτυπάει μία άλλη ηλικιωμένη. Η απόσταση ήταν μικρή, 10 μέτρα περίπου. Εγώ ήμουν στο πάρκο και όπως γύρισα το κεφάλι μου για να δω την σκυλίτσα μου, βλέπω από το ορθάνοιχτο παράθυρο του διαμερίσματός τους, δύο γυναίκες. Η μία ήταν σε βαθιά γεραματα, η μικρότερη γύρω στα 50. Η γιαγιά, καθισμένη στον καναπέ, όταν η μικρότερη την χτύπησε δυνατά - η μεγάλη σωριάστηκε. Σάστισα. Δεν ήξερα τι να κάνω. Άρχισα να κουνάω τα χέρια και να της φωνάζω μήπως και με ακούσει. Όταν σκέφτηκα να βγάλω το κινητό για να το τραβήξω είχε σταματήσει.
Κατέβηκα και πήγα να χτυπήσω το κουδούνι, αλλά κανένας δε μου άνοιξε ποτέ. Μία γειτόνισσά μου, που μένει χρόνια στη περιοχή και τους ξέρει όλους είχε το τηλέφωνο. Η γιαγιά είχε οικογένεια, αλλά έμενε μαζί με μία κυρία που την φρόντιζε. Επικοινώνησα με την οικογένεια. Μίλησα με την αστυνομία.
Δε γνωρίζω εν τέλει, τι συνέβη - ξέρω μόνο ότι η γιαγιά είναι καλά.

Σε τι κόσμο ζω;
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 11:29, 30-01-19:

2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 22:18, 30-01-19:

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια