Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,296 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

25ος Διαγωνισμός Καλύτερου Βίντεο!

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,015 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 12:04, 28-11-18:

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,771 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:36, 28-11-18:

1

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,587 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:51, 04-12-18:

Αγαπητοί φίλοι, ο 25ος διαγωνισμός καλύτερου βίντεο με θέμα "Καλύτερη σκηνή ελληνικής ταινίας" έληξε και νικήτρια είναι η @Gate4 με το βίντεο "Με θυμάσαι ρε πούστη τα τσακάλια 1981".

Συγχαρητήρια!

Μπορείς να επιλέξεις το θέμα του επόμενου διαγωνισμού μας.

Τα μέλη της Ο.Δ. είναι στη διάθεσή σου για όποια βοήθεια χρειαστείς.

Σας ευχαριστούμε για τις συμμετοχές σας.
1

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 6ος Διαγωνισμός καλύτερου Βίντεο - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-18 στις 09:22.
    • 5ος Διαγωνισμός καλύτερου Βίντεο - Από Fast
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-04-18 στις 01:00.
    • 3ος Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο - Από Anonyme
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-18 στις 01:00.
    • 2ος Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο - Από Aleksa
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-02-18 στις 01:07.
    • 1ος Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-02-18 στις 22:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα