Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,736 μέλη και 2,437,929 μηνύματα σε 76,553 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 352 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

[Σχολιασμός συμμετοχών] Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 20:28, 18-08-18:

Δημιούργησα για σχολιασμούς στους διαγωνισμούς video που πανε να γίνουν θεσμός στο στεκι.

Σημείωση συντονιστή: στο θέμα αυτό σχολιάζονται συμμετοχές και όχι χρήστες. Επιτρέπεται να σχολιάζονται οι συμμετοχές των διαγωνισμών (δηλαδή τα βίντεο) αλλά όχι οι ίδιοι χρήστες που συμμετέχουν. Επιπροσθέτως, δεν επιτρέπεται η προτροπή/αποτροπή για ψήφιση των συμμετοχών.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 19-08-18 στις 02:04. Αιτία: Προσαρμογή του μηνύματος στο νέο θέμα & σημείωση συντονιστή
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,647 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:55, 18-08-18:

Για το διαγωνισμό με τις ταινίες μου άρεσε αρκετά το τραγούδι του Lion king 2 του akiko και το Skyfall της aleska
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 19-08-18 στις 01:54. Αιτία: Προσαρμογή του μηνύματος στο νέο θέμα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,290 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 02:12, 19-08-18:

Το θέμα ανοίγει ξανά με νέο περιεχόμενο! Εδώ μπορείτε να σχολιάσετε τις συμμετοχές που σας αρέσουν ή δεν σας αρέσουν και να συζητήσετε με αφορμή αυτές. Ωστόσο, δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός των ίδιων των χρηστών που συμμετέχουν, καθώς και η προτροπή/αποτροπή να ψηφίσουν ή να μην ψηφίσουν τα μέλη μια συμμετοχή. Οι ενστάσεις δεν πρέπει να εκφράζονται εδώ αλλά μέσω της επιλογής "Αναφορά", ούτως ώστε να αναλάβει η Ομάδα Διαχείρισης.

Have fun!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 03:59, 19-08-18:

Κατ'αρχάς, συγχαρητήρια στον Δημήτρη (dimijim) για την επιλογή του θέματος του διαγωνισμού.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 01:05, 21-08-18:

Συνεχίζοντας τα σχόλιά μου, θεωρώ οτι ήταν ένας επιτυχημένος διαγωνισμός, ως επί το πλείστον τα κομάτια που αναρτήθηκαν ήταν πολύ καλά, παρότι (τουλάχιστον) 2 συγκεκριμένα λίγο άκυρα καθότι προϋπήρχαν των ταινιών.
Πάντως τα περισσότερα μου άρεσαν, ψήφισα ανάμεσά τους αυτά που μου άρεσαν λίγο πιο πολύ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 00:13, 03-09-18:

Θέλω να δώσω πληροφορίες για την υποψηφιοτητά μου:
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?...4&postcount=26

Πολύ σπάνιο κομμάτι που προέρχεται από ενα συλλεκτικό cd. Ο ζωγράφος στέφανος ρόκος είπε σε κάποιους καλλιτεχνες να γράψουν ενα cd για την έκθεση ζωγραφικής του. Οι κάτοχοι του cd είναι αυτοί που πήγαν σε ένα απομακρυσμένο μέρος της Αθήνας για να "δουν" την έκθεση. Εγώ πήγα μόνο για το cd.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ: https://www.stefanosrokos.gr/el/horror-and-romance
Ακούστε τα όλα. Έχει και άλλα διαμάντια μεσα εκτός από των Κόρε Υδρο που πόσταρα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 03-09-18 στις 00:37.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,145 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 14:27, 01-11-18:

@Aleksa
Είναι το αγαπημένο μου επεισόδιο από Τρεις Χάριτες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 21:55, 01-11-18:

@Scandal
Πιστεύω θα συμφωνήσεις, πως όλη η σειρά ήταν από τις πιο εμνευσμένες και επιτυχημένες που πέρασαν ποτέ από την ελληνική τηλεόραση.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,167 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:59, 01-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
@Scandal
Πιστεύω θα συμφωνήσεις, πως όλη η σειρά ήταν από τις πιο εμνευσμένες και επιτυχημένες που πέρασαν ποτέ από την ελληνική τηλεόραση.
Αν και φυσικά αγαπώ κι εγώ τις τρεις χάριτες (ήμουν 9 χρόνων όταν παίζονταν) δε συμφωνώ ότι είναι μια επιτυχημένη σειρά απλά ήταν κάτι το καινούριο που ο κόσμος αποδέχτηκε ελλειψει άλλων καλύτερων σειρών αλλά και που σήμερα η νοσταλγία μάς κάνει να αγαπάμε. Πιστεύω ότι αν έπαιζε σήμερα για πρώτη φορά, το πολύ πολύ να σκαγαμε ένα χαμογελο σε όλο το επεισόδιο.
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 22:46, 01-11-18:

Το αντίθετο: τις πιο επιτυχημένες ατάκες είχε, διαχρονικό χιούμορ. Μια "όαση" γέλιου, που μας αρέσει να επιστρέφουμε, κόντρα στις άνοστες κι άνευρες "κωμωδίες" που κατακλύζουν τη σημερινή ελληνική τηλεόραση.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,145 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 23:34, 01-11-18:

Εγώ βασικά θεωρώ καλύτερες ελληνικές σειρές αυτές από τέλη δεκαετίας '90 μέχρι 2005.
Πχ Κωνσταντίνου και Ελένης, Παρά πέντε, Δύο ξένοι, dolce vita > ανώτερες από Τρεις χάριτες αλλά οι Τρεις χάριτες είναι ανώτερες πχ από το Πέτα τη φριτέζα που παίζει τώρα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 12:36, 02-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Εγώ βασικά θεωρώ καλύτερες ελληνικές σειρές αυτές από τέλη δεκαετίας '90 μέχρι 2005.
Πχ Κωνσταντίνου και Ελένης, Παρά πέντε, Δύο ξένοι, dolce vita > ανώτερες από Τρεις χάριτες αλλά οι Τρεις χάριτες είναι ανώτερες πχ από το Πέτα τη φριτέζα που παίζει τώρα
Κρίνουμε τις σειρές, έχοντας ως παράμετρο, τη χρονική στιγμή που βγήκανε. Οι τρεις χάριτες βγήκαν το 89, to Dolce Vita to 1995, και το Πάρα Πέντε το 2005.

Aπό αυτές τς σειρές κατά τη γνώμη η καλύτερη είναι οι 3 χάριτες γιατί τότε έκανε τη διαφορά. Σημειώνω ότι η διαφορά 89 - 95 στη τηλεόραση ήταν πολύ μεγαλύτερη από 2005 - Σήμερα.

Σειρές του Αλέξανδρου Ρήγα και Παπαπέτρου, Αποστόλου δεν μου αρέσει γιατί φωνάξουν όλη την ώρα οι ηθοποιοί (Dolce Vilta, Δυο ξένοι, Κόκκινο Δωμάτιο κ.λπ.).

Η ελληνική τηλεόραση καταστράφηκε από τη στιγμή που μπήκε φόρο στη διαφήμιση. Περμένω πότε θα καταλάβουν ότι πρέπει καταργηθεί.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 02-11-18 στις 12:41.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 13:54, 03-11-18:

Έχοντας δει τις main stream ελληνικές σειρές, όντως μόλις έβαλα να δω Δύο ξένους, με ψηλοενόχλησε που όλη την ώρα φωνάζουν οι ηθοποιοί. Είναι στο στυλ του Αλέξανδρου Ρήγα φαίνεται, όπως και τα έντονα - αληθινά χαστούκια.

Τότε έκαναν τη διαφορά οι Τρεις χάριτες και με βάση αυτό το κριτήριο είναι όντως η καλύτερη σειρά, αλλά βάζοντάς τες ετεροχρονισμένα στο μικροσκόπιο νομίζω, δλδ συγκρίνοντας με τα πιο πρόσφατα δεδομένα και απαιτήσεις (τέλη 2018), οι σειρές τέλη '90 με '05 ήταν πράγματι καλύτερες από τις Τρεις χάριτες και από πολλές από τις πρόσφατες σειρές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fretoe, harry akritas, Scandal

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 6ος Διαγωνισμός καλύτερου Βίντεο - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-18 στις 09:22.
    • 5ος Διαγωνισμός καλύτερου Βίντεο - Από Fast
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-04-18 στις 01:00.
    • 4ος Διαγωνισμός καλύτερου Βίντεο - Από Physiognomist
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-18 στις 01:00.
    • 3ος Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο - Από Anonyme
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-18 στις 01:00.
    • 1ος Διαγωνισμός καλύτερου βίντεο - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερου Βίντεο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-02-18 στις 22:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα