Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,734 μέλη και 2,437,901 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 117 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω...

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 23:11, 22-07-18:

Να λιώνω θάλασσα όλη μέρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H NastStorm I'm a survivor..and i'm a fighter έγραψε: στις 16:18, 24-07-18:

Θελω να σβηστουν οι φωτιες στην Κινεττα και στις γυρω περιοχες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 19:03, 25-07-18:

3o χωνάκι παγωτό στην σειρά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Kiris έγραψε: στις 23:02, 27-07-18:

Θελω να σταματήσουν να χάνονται ζωές στην Ελλάδα, επειδή δεν σεβόμαστε τίποτα!
Παράθεση

νΑίφος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H νΑίφος Hell is a choice, after all. έγραψε: στις 23:09, 27-07-18:

Θέλω να κλείσει κάποιος τον διακόπτη με την ζέστη. Φτάνει..!
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 04:23, 29-07-18:

Άλλους 3 μήνες καλοκαίρι
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,292 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 10:13, 29-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Άλλους 3 μήνες καλοκαίρι

ούτε καν, να έρθει ο Σεπτέμβρης να μπούμε στην κανονική μας ροή
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 11:17, 29-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
ούτε καν, να έρθει ο Σεπτέμβρης να μπούμε στην κανονική μας ροή
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 11:13, 30-07-18:

Να πάψουν οι καθημερινές μπόρες στο λεκανοπέδιο της Αττικής.
Υγρασία που επιτείνει την αίσθηση της ζέστης, κουφόβραση...
Θέλω τα καλοκαιρινά απομεσήμερα να επιστρέψουν στην "κανονικότητά" τους.
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 00:21, 31-07-18:

ηρεμία
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 21:40, 13-08-18:

θελω ενα .....ενα......chipotle lol
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 19:01, 14-08-18:

να βάλω τα κλάματα !
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 11:27, 16-08-18:

Να παραμείνω για διακοπές εδώ που είμαι (τουλάχιστον)μέχρι τον Οκτώβρη.
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 17:55, 16-08-18:

να πω κάτι, αλλά φοβάμαι
Παράθεση

Fotini_mp

Νεοφερμένος

H Fotini_mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Fotini_mp έγραψε: στις 19:25, 29-10-18:

..να ξαναπάρω σκύλο
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 21:54, 30-10-18:

να είμαι ευτυχισμένη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fretoe, hack3r, Darknight19, Fotini_mp

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέλω κάτι να σου πω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 165 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-12 στις 01:53.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 23:04.
    • Θέλω... - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-10 στις 21:14.
    • Θέλω γνώμες.. - Από rheuli
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-09 στις 21:49.
    • Θέλω μία συμβουλή.... - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-07 στις 12:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα