Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,381 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 121 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Stoner rock/metal

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 12:53, 17-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Vassia93
Γεια σας κ απο μενα!!!! Δεν περιμενα οτι θα υπηρχε και τοπικ για τη stoner!!!! Μπορω ν πω οτι το ειδα και ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!!!! :'''')
Ειμαστε πολλοι τελικα!!!!!! ))

Εχω μια ερωτηση!
Απο οσους στοουνεραδες εχετε δει λαιβ, μπορειτε να επιλεξετε ποιοι κανουν τα καλυτερα λαιβς???
Εχω την εντυπωση πως σαν το επετειακο των NIghtstalker πριν 15 μερες δυσκολα θα ξαναυπαρξει... Οι μονοι που πιστευω οτι τους "κοντραρουν" ευθεως σε σκηνικη παρουσια αλλα και σε μουσικη ειναι οι Planet of Zeus, οι οποιοι εχω την εντυπωση πως θα γινουν καλυτεροι απο τους Nightstalker. Και μιλαω για Ελλαδα παντα μιας και ξενα δεν εχω δει live(ακομα).
Περιμενουμε τωρα καινουριες κυκλοφοριες απο 1000mods και Planet of Zeus να δουμε τι θα γινει. Αλλα εχει πολυ μελλον η ελληνικη σκηνη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vassia93

Νεοφερμένος

H Vassia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Vassia93 έγραψε: στις 00:41, 27-04-14:

Καλά οι mods ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!!!
Τώρα για τους planet απυπομονώ τοοοοοοοόσο πόλυ για το live τους τώρα! ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ απλά!!

*Επίσης! Έχει βγει καινούριο υλικό και από mods και από planet...
Και για του λόγου το αληθές :
- https://www.youtube.com/watch?v=3DT4...PdyCs6SDiG5LSe
- https://www.youtube.com/watch?v=hfDcx6pyyHA (video clip)
- https://www.youtube.com/watch?v=b7ZXGbj8C0c ( και 30/5 τα υπόλοιπα αν δεν κάνω λάθος)

*Μπορώ να πω ότι από τους planet περίμενα ένα τσακ παραπάνω... :$
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 07:52, 27-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Vassia93
Καλά οι mods ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!!!
Τώρα για τους planet απυπομονώ τοοοοοοοόσο πόλυ για το live τους τώρα! ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ απλά!!

*Επίσης! Έχει βγει καινούριο υλικό και από mods και από planet...
Και για του λόγου το αληθές :
- https://www.youtube.com/watch?v=3DT4...PdyCs6SDiG5LSe
- https://www.youtube.com/watch?v=hfDcx6pyyHA (video clip)
- https://www.youtube.com/watch?v=b7ZXGbj8C0c ( και 30/5 τα υπόλοιπα αν δεν κάνω λάθος)

*Μπορώ να πω ότι από τους planet περίμενα ένα τσακ παραπάνω... :$
Το cd των planet streamαρει ολοκληρο στο ιντερνετ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΞεφυσκωτοΤουρσι (Τζορτζ)

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ΞεφυσκωτοΤουρσι έγραψε: στις 12:47, 27-07-14:

https://www.youtube.com/watch?v=V1spU_XpnSE
Stoned Jesus , από τα αγαπημένα μου stoner συγκροτήματα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

O unπαικτable έγραψε: στις 14:03, 25-09-14:

Ωραιο stoner(και οχι μονο). Εκ Σουδιας.

Truckfighters-Universe(2014)
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:08, 28-01-16:

Δεν είμαι μεγάλος φαν του είδους αλλά οι Corrosion Of Conformity είναι

Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 01:25, 29-01-16:

Elder - Gemini.
Παράθεση

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Sandman έγραψε: στις 19:07, 29-01-16:

Παράθεση

Ace of Spades

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Ace of Spades έγραψε: στις 23:28, 14-09-16:

Αρχιζω εγω με αυτο και ακουω τα δικα σας
Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 23:41, 14-09-16:

Βαλτή είσαι παιδάκι μου;
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 23:47, 14-09-16:

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=10533 Εδώ θα βρεις αρκετά..
Παράθεση

Ace of Spades

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Ace of Spades έγραψε: στις 07:21, 15-09-16:

α ομορφα, ευτυχως που εψαξα αν υπηρχε παρομοιο πριν το ανοιξω..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,630 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 16:36, 15-09-16:

Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 02:42, 20-09-16:

Που είσαι εσύ
Μας έβαλες στην πρίζα και αποχώρησες; Γυναίκες...

Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 21:47, 18-11-16:

Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 21:40, 28-01-17:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια