Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,327 μέλη και 2,430,358 μηνύματα σε 75,864 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 302 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Καψουροτράγουδα

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 23:55, 07-09-15:

Τα καλύτερα καψουροτράγουδα είναι τα πιο ελλεεινά σκυλάδικα. Άλλωστε τι την θέλεις την ποιότητα όταν πονάς, είσαι τύφλα και δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται γύρω σου;

Δανεισμένα στα γρήγορα από το Βιετνάμ...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:03, 08-09-15:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O your_idol έγραψε: στις 18:28, 08-09-15:

Την ημέρα όμως ξεραίνομαι κανονικά!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη your_idol : 09-09-15 στις 03:44.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 15:05, 24-09-16:

Εντάξει, γι αυτό και μόνο το άσμα η Αγγελική αξίζει τον σεβασμό μας

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 24-09-16 στις 15:12.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 16:31, 24-09-16:

τι να το κανω που μου εδωσες πολλα
μια νυχτα ζορικη τα πηρες ολα πισω
εσυ ησουν παντοτε αυτη που δε τολμα
και γω αυτους που θελω ολα να τα ζησω
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 16:56, 24-09-16:

Σιγά, με...ρέγουλο!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 24-09-16 στις 17:03.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 17:20, 24-09-16:

Να μη το πιω θεε μου ετουτο το ποτηρι
μη ξημερωσει αφου πια δε μαγαπας
ποτε δε μου κανες κανενα μου χατιρι
δεν ησουν ερωτας εσυ ησουν γολγοθας
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O transcendence έγραψε: στις 17:36, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
Να μη το πιω θεε μου ετουτο το ποτηρι
Πάμε σε κάτι πιο ποιοτικό χωρίς όμως να αφήσουμε τα ποτήρια μας;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 24-09-16 στις 18:16.
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 17:43, 24-09-16:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pazuzu.

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Pazuzu. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Pazuzu. έγραψε: στις 19:26, 15-05-18:

θα μπορούσα άνετα να φανταστώ στη θέση της Angelique. την....Αλίκη
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:48, 15-05-18:

Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 00:17, 17-06-18:

https://www.youtube.com/watch?v=CGyk7p-pSc8

το αφιερώνω σε κάποιον που ναι μεν δεν μπορεί να δει ότι γράφω αυτή τη στιγμή αλλά σίγουρα με σκέφτεται όπως κι εγώ
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,228 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 09:29, 30-07-18:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 30-07-18 στις 09:35.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cookie_Monster