Συμμετοχές για το Palermo #42 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ο καραντακοβββββββ :P

επισης εαν με κανετε μεντιουμ (ξανα) κανω δωρεαν προσωπικες αστρολογικες προβλεψεις, αναλυση γενεθλιου χαρτη, ταρο, φλυτζανι, γιαουρτι, κρυσταλλομαντιες, σφαιρες και ο,τι υπαρχει
Μπράβο το έμαθες επιτέλους!! :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
θέλω κ γω
καλό ρόλο
πληρώνω καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μην με παρεξηγήσουν οι συμπαίκτες μου λόγω της συμπεριφοράς μου.
Στο κανονικό με ψηφίζουν συνέχεια γιατί επειδή είμαι ήσυχος τους φαίνομαι ύποπτος λέει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μην με παρεξηγήσουν οι συμπαίκτες μου λόγω της συμπεριφοράς μου.
Στο κανονικό με ψηφίζουν συνέχεια γιατί επειδή είμαι ήσυχος τους φαίνομαι ύποπτος λέει :(
Ok, θα σου φυλάξω ρόλο μαφιόζου έτσι ώστε να μη σε παρεξηγήσουν, να έχουν δίκαιο για σένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έτοιμο και το θέμα σας, γράφτηκαν όλα τα πμ, βρέθηκαν όλες οι εικόνες που θα τα συνοδεύσουν, υπομονή μέχρι αύριο να δείτε τι έχω ετοιμάσει. :D
Προς το παρόν περιμένουμε. Τη Ζωή να επιβεβαιώσει τη συμμετοχή της (το έχει κάνει σε πμ αλλά το θέλουμε και δημόσια) και τον Dume για να δούμε αν θα παραγραφούν οι ποινές των δύο κοριτσιών από το προηγούμενο. Θα ναι μεγάλη η νύχτα (όπως και οι υπόλοιπες απ εδώ και στο εξής). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημερα σε όλους σας!
Με συγχωρείτε για την καθυστέρηση, αλλα ημουν ... Εκδρομή :redface:
Μέσα και εγώ και επισήμως! Άντε και καλό μας παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα!
Η άλλη μισή ΣΕ δεν εμφανίστηκε ακόμη, οπότε, σε συνεννόηση με εξωτερικούς συνεργάτες, αποφασίσθηκε να ισχύσουν κανονικά οι ποινές που είχαν δοθεί στο τελευταίο παιχνίδι. Άρα τα δύο κορίτσια δε θα συμπεριληφθούν στη λίστα, αλλά θα μπορούν να παίξουν συμμετάσχουν κανονικά από το επόμενο παιχνίδι.
Η τελική λίστα συμμετοχών παρατίθεται στο τέλος του post.
Από στιγμή σε στιγμή έρχεται ο μέγας Ιορδάνης να κλειδώσει εδώ και δίπλα κι εγώ φεύγω για κλήρωση. :spasiklas: Ρόλους και κάρτες θα πάρετε το απόγευμα, ενώ το παιχνίδι θα έχει αρχίσει μέχρι νωρίς το βράδυ. Επειδή είμαι ένας άνθρωπος, με δύο χέρια κι ένα μυαλό, συγχωρέστε με για την όποια καθυστέρηση. :redface:
Θα τα ξαναπούμε το απόγευμα!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #42:
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top