Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,381 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 131 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

FF.C

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:33, 01-10-11:

ειχα μαθει οοολα τους τα τραγουδια απ'εξω...τους λατρευω πραγματικα! Ανατριχιαζω με αυτους τους στιχους...Το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη" ειναι το αγαπημενο μου (και ταιριαζει με την ημερομηνια 1/10)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 21:09, 01-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
ειχα μαθει οοολα τους τα τραγουδια απ'εξω...τους λατρευω πραγματικα! Ανατριχιαζω με αυτους τους στιχους...Το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη" ειναι το αγαπημενο μου (και ταιριαζει με την ημερομηνια 1/10)
Νεφεεελη με συγκινεις! Κι εμενα αγαπημενο μου ειναι το "Καποιου Οκτωβρη την αυγη" (και το "Η δικια μου Ιθακη" και το "Οσα μου μαθες εσυ") εμενα μου ταιριαζει και με την αυριανη ημερομηνια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 21:20, 01-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Νεφεεελη με συγκινεις! Κι εμενα αγαπημενο μου ειναι το "Καποιου Οκτωβρη την αυγη" (και το "Η δικια μου Ιθακη" και το "Οσα μου μαθες εσυ") εμενα μου ταιριαζει και με την αυριανη ημερομηνια
χαχα και εμενα μ'αρεσουν και τα αλλα 2 που ειπες αλλα σαν το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη"...ειναι το πιο υπεροχο τραγουδι που εχω ακουσει πραγματικα...και ταιριαζει με ολο το μηνα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 12:46, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
χαχα και εμενα μ'αρεσουν και τα αλλα 2 που ειπες αλλα σαν το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη"...ειναι το πιο υπεροχο τραγουδι που εχω ακουσει πραγματικα...και ταιριαζει με ολο το μηνα
σιγουρα, απλως για την κυριακη ειχα εναν λογο παραπανω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:56, 04-10-11:

Δεν ειμαι ιδιετρος fan της hip-hop γενικοτερα. Το παραμυθι ομως οταν το ειχα πρωτοακουσει στα 15 περιπου με ειχε στειλει αδιαβαστο...!
Μ'αρεσει και το 10 ποντους τακουνι παρα πολυ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 13:02, 04-10-11:

αγαπημένα από ffc και όλα όσα αναφέρθηκαν.
http://www.youtube.com/watch?v=R7BXSqUjkZA
http://www.youtube.com/watch?v=sb73I1ukA6c
http://www.youtube.com/watch?v=tQdHAAxmwbs

ωστόσο για μένα το παραμύθι είναι μακράν καλύτερο
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 15:23, 04-10-11:

εγω απο το παραμυθι τους εμαθα..μολις το ακουσα τρελαθηκα...τοτε δεν ακουγα κ πολυ χιπ χοπ μετα απο αυτο ομως εγινε το αγαπημενο μου ειδος μουσικης και οι FF.C εννοειται το αγαπημενο μου συγκροτημα..ολα τους τα τραγουδια μιλανε κατευθιαν στην καρδια σου, φαινεται οτι το εκαναν γιατι ετσι αισθανονταν οχι οπως τωρα που οι περισσοτεροι κανουν εμπορικες βλακειες για το χρημα...
Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε: στις 15:29, 04-10-11:

Δεν ήταν το πρώτο χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας..Ήταν το πρώτο ευρέως γνωστό χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας.Πολύ καλοί και πολύ καλά κάνανε που σταματήσανε.
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 18:04, 10-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άλλο Φρούτο
Δεν ήταν το πρώτο χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας..Ήταν το πρώτο ευρέως γνωστό χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας.Πολύ καλοί και πολύ καλά κάνανε που σταματήσανε.
Το wiki ότι λέει, μην με κατηγορείτε
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 10:10, 10-08-14:

Bαρέθηκα να ψάχνω ένα νόημα να βρω
με κακόγουστο αστείο να μοιάζει η ζωή που ζω
Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε: στις 04:52, 19-08-14:

Πολυαγαπημένο συγκρότημα, που είχε να πει και να δώσει πολλά...
Στο νέο δίσκο του Σκηνοθέτη, "Μη μου του ήχους τάραττε", υπάρχουν και δύο κομμάτια με το Ρυθμοδαμαστή!
Σίγουρα έδωσαν μεγάλη χαρά στους "πιστούς" ακροατές τους, ύστερα από αυτή τη "μικρή τους επιστροφή" -αν και όχι ως FF.C.- στη χιπ-χοπ σκηνή...

Σαν κάστρα στην άμμο

Σε ποια ακτή σου
Παράθεση

phanis

Δραστήριο Μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 171 μηνύματα.

O phanis lass uns tanzen oder ficken oder beides έγραψε: στις 01:10, 20-08-14:

Βύρωνας Καισαριανή FF.C
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 27-08-14 στις 14:35. Αιτία: μετατροπή από κεφαλαία σε πεζά
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:01, 26-08-14:

Αγαπημένο συγκρότημα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος