Ζήτω...οι αργίες!!!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Κι εγω θα κάτσω Αθήνα το 3ήμερο. Αύριο θα ξύνομαι όλη μέρα και το Σάββατο λεω να πάρω το μωρό μου ενα τηλεφωνάκι να πάμε καμιά βόλτα (Το γοργόν ψήσιμο και χάριν έχει:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Άρχοντα Αθήνα είσαι πουλάκι μου? Μπράβο να πας στο κορωπι υπάρχει ταβέρνα με το όνομα Άρχοντας στον δρόμο απο Αθήνα Κορωπί είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ την Παρασκευή θα κοιμαααααααααμαι...
Το Σάββατο όμως έχω φροντηστήριο σχέδιο 6 ώρες...
Πολύ πίκρα.....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το συγουρεψα, Σαββατο περνω επειτελους την κιθαρα μου! Ενα μαγαζι μου εμενε να δω και θα το δω το Σαββατο, απο εκει και περα αποφασιζω και αμα μπρολαβω (που πιστευω πως θα προλαβω) πριν κλεισουν τα μαγαζια να εχω αποφασισει θα την παρω. Θα εχω ασχολεια οχι για μια αλλα 100 αργιες! Κατα τα αλλα δεν θα κανω τπτ το ιδιετερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι θα είμαι με την λια μου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χτες συναυλία Διάφανα Κρίνα, σήμερα γυρίσματα για μια ταινία, αύριο εργασία Τεχνολογία Λογισμικού και γενέθλια του έτερου ήμισυ και μεθαύριο Αριθμητική Ανάλυση εργασία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χθες γιορτή στο σχολείο και επιστροφή στα πάτρια εδάφηηηηηηηη! Σήμερα και αύριο πολύ νετ και πολύ ξενύχτι με την παρέα στο Βόλο 8)

Κυριακή επιστροφή για δουλειά την Δευτέρα!Δεν θέλωωωωωωωωωωω! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top