Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ετς. κι αυτός με λέει "γυναίκα" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Καρδούλα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ετς. κι αυτός με λέει "γυναίκα" :hehe:


---Γυναίκα...(φτού)...που είσαι?
---Εδώ αφέντη, στην κουζίνα! Σου φτιάχνω τα 5 αγαπημένα σου φαγητά που μου ζήτησες..
---Γυναίκα...(φτού)...σούζααααααα! Πολύ μίλησες για σήμερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πλέον πρώην.

παρασύνθημα: hokis (ψυχή μου):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
---Γυναίκα...(φτού)...που είσαι?
---Εδώ αφέντη, στην κουζίνα! Σου φτιάχνω τα 5 αγαπημένα σου φαγητά που μου ζήτησες..
---Γυναίκα...(φτού)...σούζααααααα! Πολύ μίλησες για σήμερα....

καλέ??? από πού μας βλέπεις καλέ???? :bleh::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ τον λέω μπάνι ή λαγέ ή κουρκούταβλό ή γυφτάκι ή τσιγκανάκι
εκείνος μαμούνα σκουλίκι μάνια(χαιδευτικό) ζιζάνιο ή σκουλικαντέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν τον αποκαλω πια, μουχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εχω ξαναματααπαντησει αλλα τωρα εχει προστεθεί και το "ποντικέ".. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
όχι και πολύ στα σοβαρά τον λέω rockstar/rock god γιατί το 'χει μέσα του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
την λεω ''μπουμπου''....χιχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξενυχτοπούλι

Νεοφερμένος

Ο Ξενυχτοπούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση που την έχω από παλιά...
Είναι καλό να σε αποκαλούν χαϊδευτικά "σκουλήκι";:confused:
Anw ευτυχώς αυτή είναι πρώην εδώ και χρόνια:P

και για να μην είμαι εκτός τόπου θα απαντήσω (αν και είναι ευαίσθητο προσωπικό δεδομένο:P ):
"Γατούλα" + κτητική αντωνυμία συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καθε μερα ολο και κατι βγαζουμε απο παρατσουκλι... και πεθαινουμε στα γελια με αυτα που λεμε... :D :D :D
εγω συνηθως τον λεω τζουτζουκα :D :D :D και αυτος μου κολησε το φουσκιτσα :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φουσκίτσα, χαχαχαχχαχαχααχαχαχχ, πετυχημένο:D:D:D

μου θύμισε το "φουσκομαγουλίτσα" του δικού μου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Schatzilaki!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
απο εχτες την αποκαλω καρ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ε??? γουάτ χάπενεντ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καθε μερα ολο και κατι βγαζουμε απο παρατσουκλι... και πεθαινουμε στα γελια με αυτα που λεμε... :D :D :D
εγω συνηθως τον λεω τζουτζουκα :D :D :D και αυτος μου κολησε το φουσκιτσα :D :D :D

καλε κι εμενα ετσι με λεει.. :hmm: μμμχχχχχμμμμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
καλε κι εμενα ετσι με λεει.. :hmm: μμμχχχχχμμμμμ...

Ώπα εδώ υπάρχει θέμα:devil::whistle:
Για ανταλλάξτε λεπτομέρειες, όνομα,εμφάνιση, άλλες χαρακτηριστικές συνήθειες:D
Δημοσίως ε;Όχι σε πμ και τέτοια, αφήστε τις αξιοπρέπειες κατά μέρος εδώ μια παρέα είμαστε κι αν είναι να μαλλιοτραβηχτήτε να περιμένετε για το επόμενο μίτινγκ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ώπα εδώ υπάρχει θέμα:devil::whistle:
Για ανταλλάξτε λεπτομέρειες, όνομα,εμφάνιση, άλλες χαρακτηριστικές συνήθειες:D
Δημοσίως ε;Όχι σε πμ και τέτοια, αφήστε τις αξιοπρέπειες κατά μέρος εδώ μια παρέα είμαστε κι αν είναι να μαλλιοτραβηχτήτε να περιμένετε για το επόμενο μίτινγκ:P

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top