Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τελικά θα ανοίξει κανεις να έρθουμε με την dooo για τις λεπτομέριες ??? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
θα εχω δυο γραματεες.την προσωπικη με την οποια θα εχουμε πιο πολυ οικιοτητα:P και μια αλλη για να κανει και καμια δουλεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.

Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη. :redface: :P
Κερασμένα όλα. Αν δεν έχει χρεωκοπήσει από μένα το μαγαζί δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα:D
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)
:hmm:
μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εκτός από το πλυντήριο αυτοκινήτων :P θα ήθελα να είχα μια μικρή γραφική πανσιον σε κάποιο χωριουδάκι του Πηλίου, της Αρκαδίας κ.λ.π. Χωμένο μες στο δάσος, με παλιά έπιπλα της γιαγιάς, με ζεστά υφάσματα, τζάκι στα υπνοδωμάτια, λιχουδιές και γενικά μια πολύ χοχούλικη κατάσταση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν εμένα θα μου άρεσε βιβντεοκλαμπ και petshop(αυτό θα το κάνω στο μέλλον με το αγόρι μου ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:hmm:
μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!

Πες του τα να χαρει που ο γιος ου εχει επειχηριματικο μυαλο σαν τον πατερα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα φας ξυλο απο μενα...το ξερω....:) Δεν θα σε πετυχω πουθενα? αχ...να... ετσι θα σε κανω....:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Θα μου άρεσε να ανοίξω ένα club καλοκαιρινό, δίπλα στη θάλασσα:) όχι μόνο με πρόσβαση στην παραλία αλλά και με ξύλινη εξέδρα για χορό πάνω στην θάλασσα:clapup: . Με ευγενικό προσωπικό, καλή μουσική και πολύυυυ κόσμο:clapup: . Α ναι, και φυσικά να το διακοσμήσω όπως θέλω εγώ:) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πολλες ιδεες........
1. κρεπερι σε καλο κεντρικο δρομο.....
2. καφε που θα σερβιρει διαφορα ειδη σοκολατας ,φοντι γλυκα.
3. τεχ-μεχ εστ/ο γιατι λατρευω την μεξικανικη κουζινα!

μηπως εχω το μυαλο μου συνεχεια στο φαι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ένα μαγαζί που οι θαμώνες να διαλέγουν αν θα φάνε ψωμί με μερέντα ή νουτέλλα. Και να ψηφίζουν. Προεραιτικα και με αραβική πίτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Φούρνο σε Γαλλική επαρχιακή πόλη. Τα μεσημέρια θα έβγαζα κρασάκι και τυριά για τους φίλους και θα χαλαρώναμε παίζοντας κανένα ταβλάκι ή κάτι αντοίστοιχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!:P
Ρωτα αυτους που ΕΙΧΑΝ και γρηγορα θα αλλαξεις γνωμη ;)


Εγω θα ανοιγα ενα High Class καταστημα για αντρες - οποιος καταλαβε καταλαβε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα? :devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα? :devil::P
και βεβαια, αλλα θα υπαρχει και προσωπικο και για τυχον γυναικες που θα επισκευτουν το καταστημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχω όνειρο για ένα κλάμπ που δεν υπάρχει πουθενά, δική μου ιδέα άλλα θέλει πολλά λευτά (δεν λέω την ιδέα) πάρα πολλά λευτά αλλα θα έπιανε πολλύ καλά αν άνοιγε αλλιώς ένα στριπτιτζάδικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Ένα μαγαζί με αντίκες.. παλιά βιβλία.. παλιά αντικείμενα.. γενικά να μπαίνεις μεσα και να νιώθεςι ότι αλλάζεις εποχή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Κάτι σχετικό με φαγητό ή βιβλία. Είμαι μεταξύ T.G.I. Friday's και Jemma/Solaris. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top