Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπιστευτες γυναικες ο τελικος....:redface: :angel: :jumpy: :yes:
Μολδαβια...Κροατια....και κατι αλλες....τι ποδια ηταν αυτα;;;:D :clapup:

Ας περσασουμε στο τραγουδι ομως!
Lordi...απλως καταπληκτικοι!Και οι στολες του γιαολα τα λευτα, καθως και η σκηνικη παρουσια!
Με τρελανε ομως και το τραγουδι του Ρουμανου που ηταν και στα Ιταλικα!
Πιστευω πως θα ακουστει πολυ το καλοκαιρακι και σε διαφορες διασκευες!;)



Αννουλα μου....υπομονη!
Εαν πηγαινες χωρις μεικ-απ ειχες παραπανω πιθανοτητες απεναντι σοτυς Lordi...:whistle: :P
Κακια ε;;;;;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Παω να υμνήσω τους Lordi τρώγοντας ωμό (καλά ντε, μαγειρεμένο) τας κεμπάμπ με ρύζι και μετά επιστρέφω να τα πούμε και να τηλεφωνήσω στην Tina Karol (Ουκράνιε νιε νιε νιεεεεε γιεααα) το θεϊκό μωράκι μου...γούτσου γούτσου, λατρεία μου σε ζητάει όλη μου η ύπαρξη εδω και τώρα, να τα κάψω όλα για πάρτη σου!:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσε παρα πολυ το τραγουδι της Ρωσιας:clapup: :clapup: :clapup: αλλα και το τραγουδι της Αρμενιας:clapup: :clapup: :clapup: (που επαιρνε και πρωτη φορα μερος). Τωρα για τους νικητες:confused: :confused: :confused: Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα:D :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αννουλα μου....υπομονη!
Εαν πηγαινες χωρις μεικ-απ ειχες παραπανω πιθανοτητες απεναντι σοτυς Lordi...:whistle: :P


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ουτέ η Βανδή δεν θα το σκεφτόταν αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
ειδικά αυτός της γριάς με τα λίφτινγκ και την ελιά ήταν για τα μπάζα :)

lost in space εσυ δε ήσουν που σε ενα άλλο μηνυμα έλεγες οτι συμφωνείς με τον αφανισμό των Ιρακινων νομίζω?Δεν εισαι λιγό σκληρός κι κακός¨?Λιγη ευγενια δε βλαπτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Εμενα μου αρεσε παρα πολυ το τραγουδι της Ρωσιας:clapup: :clapup: :clapup: αλλα και το τραγουδι της Αρμενιας:clapup: :clapup: :clapup: (που επαιρνε και πρωτη φορα μερος). Τωρα για τους νικητες:confused: :confused: :confused: Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα:D :P ;)

Θαυμάσιοι και οι φίλοι μας οι Ρώσοι! Έξοχο τραγούδι! Πάω να φαω και έρχομαι να σας δώσω τις δικές μου προτιμήσεις! Όποιος ψήνεται ας μείνει για εκπομπή που θα ξεκινήσει στις 2 και θα παίξει ΚΑΙ τον ύμνο των Lordi. Αναμείνατε στο στέκι σας!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
lost in space εσυ δε ήσουν που σε ενα άλλο μηνυμα έλεγες οτι συμφωνείς με τον αφανισμό των Ιρακινων νομίζω?Δεν εισαι λιγό σκληρός κι κακός¨?Λιγη ευγενια δε βλαπτει

Βρε χριστινάκι μου απο όλααααα όσα γράφτηκαν εδώ μέσα αυτό σε πείραξε;:P :D
Νομίζω ότι το συγκεκριμένο ήταν και το πιο ευγενικό σχόλιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,690 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Που είναι η κυρά της ΠΑΣΚΕΔΙ ρεεεεεεεε;;;;;;;; Που είναι οι μεσαιωνικοί του Χριστόδουλου ρεεεεεεεεε! Που είστε όλοι οι αντι-μεταλλάδες;;;;;;;; Δε σας ακούωωωωωω!!!!!!! Ρε ΞΕΡΑΣΑΝ ΚΟΣΜΟΟΟΟΟ!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Άυριο πρώτη μούρη στη T.V θα τους έχουμε μην ανησυχείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Κασσι κι τα δύο τραγούδια που ειπες ειχαν κουκλους τραγουδιστες ;) :P ΄.Ο Αρμενιος ειχε κι πολυ ωραια φωνη μου αρεσε πιο πολυ απο τον Ρωσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,690 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Κασσι κι τα δύο τραγούδια που ειπες ειχαν κουκλους τραγουδιστες ;) :P ΄.Ο Αρμενιος ειχε κι πολυ ωραια φωνη μου αρεσε πιο πολυ απο τον Ρωσο.
Εμένα από την άλλη δε μου άρεσε κανένας :P :D

Οι γυναίκες ήταν πολύ πιο ευπαρουσίαστες από τους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδες παω με δυο φιλους παμε να σπασουμε τα νευρα σε ολους τους αντιlordiκους και να ξεσηκωσουμε τους lordiκους! Μια και με αφηνει ο μπαμπας να παρω και το μηχανακι! θα την καψουμε την Ροδο! Θα σπασουμε πολα νευρα! Θα καψουμε την Κορνα! Θα παμε αυτοφορο!Θα μας βαλουν η εφημεριδες! Δεν ξερω και εγω τι αλλο!
Ετσι, Φατε την!

Μονο οταν πειραμε το Euro και το Eurobasket ειχα ποροθει περισσοτερο! Τι ειναι αυτο;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
κλεφτρουλα μου ειναι λυπηρο απο ενα 16χρονο παιδι να λεει η γρια με τα λιφτινυκ πηρε οτι της αξιζε...Μην τα ισοπεδωσουμε κι ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Κασσι κι τα δύο τραγούδια που ειπες ειχαν κουκλους τραγουδιστες ;) :P ΄.Ο Αρμενιος ειχε κι πολυ ωραια φωνη μου αρεσε πιο πολυ απο τον Ρωσο.
Χριστινακι ατιμουτσικο:D κοιταζες τα σωματικα προσοντα των παιδιων κι οχι τις φωνες τους????????????Παντως αν και το τραγουδι του Ρωσου μου αρεσε περισσοτερο, ο Αρμενιος ηταν οντως ομορφος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε ο Lordi!!! Είναι ένα πολύ γοητευτικό τερατάκι!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ναι οντωσ τα τερατακια μουρλια ηταν κ μεσα στην γλυκα χρονια ειχα να ακουσω ροκ τετοιου ειδους θυμηθηκα τα νιατα μου !!!!!!!!!!!!!!!!! μηπως του χρονου να στειλουμε της τρυπες εμιεισ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε ο Lordi!!! Είναι ένα πολύ γοητευτικό τερατάκι!!! ;)
:D :D :D :D α ρε κοιτα που απεκτησε θαυμαστριες κι ο λορδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Rock n Roll Angels Bring That Hard Rock Hallelujah
Demons And Angels All In One Have Arrived

Το γουσταρω πολυ αυτο το κοματι και εννοειτε πως το ψηφισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Βασικά εμένα με είχε θαυμάστρια εδώ και ένα δίμηνο περίπου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω ειχα ακουσει ενα αλλο κοματι τους λιγο πιο παλια, νομιζω ειναι το "Would You Love A Monsterman". Οταν τους ειδα στη Eurovision εγιναν απο τις αδυναμιες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ξεκινάμε εκπομπή με πολύ κουβέντα και τραγούδι, παρέα μαζί σας για τις επόμενες 2 ώρες το λιγότερο, ο Valder στο μικρόφωνο. Για να με ακούσετε κάντε κλίκ στο λινκ που θα δείτε στο θέμα "Κουβεντούλα χωρίς θέμα VI" και σχολιάστε ότι ακούτε!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top