Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πολυ απλα burger...

beef burger= μπιφτεκι απο βοδινο
veal steak = βοδινο στεκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αυτό το βαζουν για χμπουργκερ, τσισμπεργκερ κτλ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πολυ απλα burger...

beef burger= μπιφτεκι απο βοδινο
veal steak = βοδινο στεκι

ξέχασες να πλησιάσεις το μικρόφωνο και να πεις παρακαλώ μετά

π.σ. επίσης ζήτησα και έξτρα σως:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αυτό το βαζουν για χμπουργκερ, τσισμπεργκερ κτλ:(

αν μου πεις σε τι το θες ισως μπορεσω να σε βοηθησω καλυτερα.:)

beef patty επισης μπορεις να το πεις για μπιφτεκι απο βοδινο...δεν ξερω ομως για τι πραγμα το θες και απεκλεισες το μπεργκερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θελω να μάθω πως λέγεται το μπιφτεκι το ψητο που σερβίρεται σαν μερίδα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
θελω να μάθω πως λέγεται το μπιφτεκι το ψητο που σερβίρεται σαν μερίδα:redface:


λοιπον επειδη η γαστρονομια εχει δικη της ορολογια θα σου προτεινω τα εξης
patty of ground meat
ground beef patty
minced beef patty
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θελω να μάθω πως λέγεται το μπιφτεκι το ψητο που σερβίρεται σαν μερίδα:redface:
θα κάνεις διακοπούλες στο λονδίνο και μαθαίνεις από τώρα παραγγελίες ;
πες έτσι

π.σ. θα ερχόμουνα , αλλά θα λείψω στα παιδιά στην άνω κατσικούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
π.σ. θα ερχόμουνα , αλλά θα λείψω στα παιδιά στην άνω κατσικούλα :P

Δε θα μας λείψεις.Τα παιδιά της άνω κατσικούλας σου εύχονται καλό ταξίδι.
Τα παιδιά της κάτω κατσικούλας θα πληρώσουν το εισητήριο.

:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Λοιπόν, για όσους έχουν εξεταστική και θέλουν κάτι διασκεδαστικό για διάλειμμα, δοκιμάστε αυτό το παιχνιδάκι. Βάζεις στο μυαλό σου ένα διάσημο πρόσωπο, είτε αληθινό είτε από βιβλίο/ταινία/video game κλπ, και το τζίνι το μαντεύει.

Έχω πάθει την πλάκα μου μαζί του, είναι άκρως εθιστικό και έχει βρει ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, από Sturm Brightblade μέχρι Σωκράτη Κοκκαλη μέχρι Marvin the Paranoid Android... (το έβαλα πείσμα να το νικήσω και τα κατάφερα τελικά βάζοντας το Γεβγκένι Γεφτουσένκο που δεν τον είχε στη βάση του...ευτυχώς γιατί δε θα πήγαινα για ύπνο ποτέ αν δεν τα κατάφερνα!)

Δοκιμάστε το σας λέω!!! Είναι απίστευτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πώς σου ρθε ο κόκκαλης ;

αν δεν έχει στην βάση δεδομένων τον bill , δεν παίζω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρα αγάπες :D

πού είστε καλέ;.. τι κάαανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έλα λατρεία!Διαβάζουμε!Εσύ τι κάνεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
πώς ειναι το μπιφτέκι? στα λεξικα ετσι το εχω βρει αλλα δε μου κολλαει ουτε εμένα:confused:
Πάντως μητ μπολ είναι ο κιοφτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
καλό διάβασμα!! :)
Εγώ ετοιμάζομαι να πάω στη σχολή να πάρω κάτι σημειώσεις που ζήτησα, να δώσω κάτι βιβλία που μου ζήτησαν και μετά να γυρίσω σπίτι να διαβάσω ..οικονομικά. ουφφ, είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να με βάλεις να διαβάσω :X


πς. Μποράτιε :hug:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα ντάρλινγκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν, για όσους έχουν εξεταστική και θέλουν κάτι διασκεδαστικό για διάλειμμα, δοκιμάστε αυτό το παιχνιδάκι. Βάζεις στο μυαλό σου ένα διάσημο πρόσωπο, είτε αληθινό είτε από βιβλίο/ταινία/video game κλπ, και το τζίνι το μαντεύει.

Έχω πάθει την πλάκα μου μαζί του, είναι άκρως εθιστικό και έχει βρει ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, από Sturm Brightblade μέχρι Σωκράτη Κοκκαλη μέχρι Marvin the Paranoid Android... (το έβαλα πείσμα να το νικήσω και τα κατάφερα τελικά βάζοντας το Γεβγκένι Γεφτουσένκο που δεν τον είχε στη βάση του...ευτυχώς γιατί δε θα πήγαινα για ύπνο ποτέ αν δεν τα κατάφερνα!)

Δοκιμάστε το σας λέω!!! Είναι απίστευτο!

Χαχαχα!!!!
Στο δεύτερο όνομα το νίκησα! Έβαλα πρώτα τον Johnny Depp, το βρήκε πολύ εύκολα, και μετά την Δέσποινα Βανδή, στην οποία έβγλαλε μια Svetlana Raznatovic! :worry: :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λοιπόν, για όσους έχουν εξεταστική και θέλουν κάτι διασκεδαστικό για διάλειμμα, δοκιμάστε αυτό το παιχνιδάκι. Βάζεις στο μυαλό σου ένα διάσημο πρόσωπο, είτε αληθινό είτε από βιβλίο/ταινία/video game κλπ, και το τζίνι το μαντεύει.

Έχω πάθει την πλάκα μου μαζί του, είναι άκρως εθιστικό και έχει βρει ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, από Sturm Brightblade μέχρι Σωκράτη Κοκκαλη μέχρι Marvin the Paranoid Android... (το έβαλα πείσμα να το νικήσω και τα κατάφερα τελικά βάζοντας το Γεβγκένι Γεφτουσένκο που δεν τον είχε στη βάση του...ευτυχώς γιατί δε θα πήγαινα για ύπνο ποτέ αν δεν τα κατάφερνα!)

Δοκιμάστε το σας λέω!!! Είναι απίστευτο!
Βλακείες.

Έβαλα την Καλυψώ και δεν την βρήκε.
Έβαλα τον Bill πάλι τίποτα.
Μόνο τον borat βρήκε... μου έβγαλε έναν μπεκρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top