Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Θέμα: Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:21, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Καλό Σεπτέμβρη!

(Δεν σε βλέπω να γκρινιάζεις, όλα καλά με το γνωστό θέμα, ε; )
Όσον αφορά το Σεπτέμβρη, θα σου πω ένα, είναι ο αγαπημένος μου μήνας.

Για το άλλο, τι να σου πω; Μπερδεμένα πράγματα!
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Hmm....

Δεν ηξερα που να το ποσταρω... Και ετσι ειπα να ποσταρω στην κουβεντουλα.... (αλλωστε να μην τιμισω το αγαπημενο μου θεμα;...)

Αφου ηρεμισαν τα πραγματα απο καπια γεγονοτα (ναι , αυτα που καταλαβες) Δηλωνω πως επιστεφω. Οι λογοι δεν νομιζω οτι ειναι αναγκεω να αναφερθουν. Δεν ειναι πολυ συγκεκριμενοι αλλωστε.. Ειναι πολυ φλου...
Ελπιζω πως αυτο που ηθελα να πετυχω με την απουσια μου το καταφερα, αν οχι... Τι να κανουμε... Θα φανει στην πορεια...
Ελπιζω οτι τα πραγματα εχουν φτιαξει,οτι και οι δυο πλευρες καταλαβαν τα λαθοι τους (ναι και οι δυο ειχανε πολλα) και οτι πλεων ξεπεραστικε το θεμα... Πισω, σαν να γυρισαμε απο ενα ταξιδι, που μας διδαξε καπια πραγματα (ελπιζω)

Δηλωνω απο τωρα οτι ισως να μην ειμαι ιδιετερα ενεργος για διαφορους λογους, απλα ανακοινωσα την επιστροφη μου απλα για να ξερετε οτι δεν απεχω πλεων για τον λογο που ειχα φυγει, αλλα για αλλους
Τι καλά που είσαι πάλι εδώ! Ελπίζω να δούμε και τους άλλους.

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Τάσο....

Δεν πρόλαβες την πρώτη σελίδα της νέας Κουβεντούλας.

Άμα βάλει να εμφανίζονται 300 μηνύματα στη σελίδα, θα προλάβει με άνεση κατουρήματος τη πρώτη σελίδα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα