Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Μου φαίνετε ότι το έλεγαν κιόλας ότι είναι μάπα. Απο τα καινούργια έργα υπάρχει κάποιο που να αξίζει πολύ να το δεις?
Ναι το έλεγαν όντως πατάτα.Από καλά έργα έχω να σου προτείνω το Βασιλειο των ουρανών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalipso

Νεοφερμένος

Η kalipso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
To φάντασμα της όπερας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φανταστικό:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
To Ονομα του Ρόδου. Χθες τελείωσα το βιβλίο και σήμερα είδα την ταινία η οποία ήταν μούφα και ανακριβής σε σχέση με το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είδα το "Τσεκούρι" του Γαβρά σε ένα σινεμά στη τύχη (δεν είναι και πολλά αυτά που το παίζουν τώρα :() και ήμουν μαζί με άλλον έναν μόνο, σε ολόκληρη αίθουσα :jumpy:

Καλή ταινία, αξίζει να τη δείτε σε dvd αν δεν τη προλάβετε στις αίθουσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ομιτζί σύμπτωσις~! 2 άτομα σε ολόκληρη αίθουσα και θες να πιστέψω ότι είδατε την ταινία :P :D;

ψ. που την είδες και πότε (βρε λες:hmm:; );
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πέμπτη βραδάκι στους Αγίους Αναργύρους....

ήταν αλλο ένα παιδί, αλλά δε κάναμε τίποτα γιατί μπαινοβγαινε ένας τύπος και μας το χάλαγε:P:P

του'δωσα σοκολάτα όμως...και του'κλεισα το μάτι:clapup: :clapup:


το'δες κι εσυ το εργάκι?:hmm: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
συνάδελφε στο κάψιμο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
είδα το κινούμενο κάστρο, καλούλι ήταν :) αν και περίμενα περισσότερα :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
3:00am when that time comes....beware!!!
τι παω και βλεπω θριλερ....ειμαι μαζοχα μαλλον:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χθες είδα το Lord of War... Πολύ καλή ταινιούλα! Δεν μπορώ να πω... Άξιζε τα 7 ευρώ που έδωσα για να την δώ.

Μου άρεσε ο τρόπος που δείχνουν την πραγματικότητα του σήμερα! Με χιούμορ στα σημεία που πρέπει, αλλά και σοβαρότητα ή ακόμη και ωμότητα σε άλλα σημεία!

Καλή δουλειά!!!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Είδα το million dollar baby. Πολύ καλή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Είδα το million dollar baby. Πολύ καλή!!!
...............Και πολύ ψυχοπλάκωμα....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είδα χτες το Flightplan και το Madagascar...


Το πρώτο ήταν ένα αρκετά καλό θριλεράκι/περιπέτεια... όχι κάτι τρομερό, αλλά βλέπεται..


Στο δεύτερο γέλασα πάααααρα πολύ!!! Συστήνεται!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Είδα χτες το Flightplan και το Madagascar...
Στο δεύτερο γέλασα πάααααρα πολύ!!! Συστήνεται!!!:clapup: :clapup: :clapup:

Έχω ακούσει ότι είναι πάρα πολύ ωραίο :D αλλά δυστυχώς δεν έχω πάει να το δω:(...Επίσης,είδα σε μια εκπομπή ότι τη φωνή της καμηλοπάρδαλης την κάνει ο David Schwimmer (Ross) από τα ''Friends'' :) :) :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σαν όλα τα παιδάκια και γω... είδα χτες το.... Robots :redface:
μου άρεσε :redface: :redface: :redface:
είχε και διαφημιστικό για το Charlie And The Chocolate Factory.... θέλω να το δω.... :redface: :redface: :redface:


βέβαια... το αγαπημένο μου EVER είναι το ένα και μοναδικό... ICE AGE!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
βέβαια... το αγαπημένο μου EVER είναι το ένα και μοναδικό... ICE AGE!!!! :clapup: :clapup: :clapup:


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Και 'γω τη λατρεύω αυτήν την ταινία!!!



Ετοιμάζουν το 2!!!!
αν θές εδώ είναι το τρέιλερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλά το ice age είναι μαμάτοοοοοοοοοοοοο!!
Το έχω δει 5 φορές!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μόλις είδα τα τσακισμένα λελούδια :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
σαν όλα τα παιδάκια και γω... είδα χτες το.... Robots :redface:
μου άρεσε :redface: :redface: :redface:
είχε και διαφημιστικό για το Charlie And The Chocolate Factory.... θέλω να το δω.... :redface: :redface: :redface:


βέβαια... το αγαπημένο μου EVER είναι το ένα και μοναδικό... ICE AGE!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
Μη ντρέπεσε ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ θέλω και εγώ να δω το Robots:redface:.....Και εντελώς μεταξύ μας έχω και δει τον "Σφουγκαράκη" :redface::redface::redface: :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Χαιρομαι πολυ που οι 3d ταινιες animation εχουν τοσο θερμο κοινο!
Ολες οσες αναφερθηκαν τις λατρευω!

Για ολους εσας προτινω να δειτε το Final Fantasy VII : Advent Children

Ειναι απο τους σχεδιαστες της προηγουμενης ταινιας και το σεναριο κινειται στο σεναριο του παιχνιδου για το playstation 1.Φοβαμαι οτι μονο απο dc η torrents θα το βρειτε καθως θα αργησει πολυ για Ελλαδα,απο οσο φανταζομαι

H τελευταια ταινια που ειδα ηταν το Saw 2 και μπορω να πω οτι μου αρεσε παρα πολυ και ειναι μια ανταξια συνεχεια με πολυ βαθυτερο σεναριο και αισθηση της αγωνιας κ τρομου,το συνιστω ανεπιφυλακτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top