Μουντιάλ VS. Γυναίκα

Μουντιαλ VS. Γυναικα
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Προσωπικά πάντως θεωρώ την κλωτσοπατινάδα μια βλακεία και μισή. Πιο ενδιαφέρον θα ήταν να παρακολουθώ ποντίκια σε αγώνα δρόμου παρά ποδόσφαιρο. Ευτυχώς που μέχρι στιγμής έχω πέσει σε άντρες που συμμερίζονται την άποψη μου επι του θέματος. Άλλωστε δεν νομίζω να κράταγε και πολύ με κάποιον απο αυτούς που βλέπουν μιας και συνήθως έχουν και άλλα πράγματα που με ενοχλούν και επίσης "χάνει και πόντους" όταν ασχολείται με κάτι τόσο χαζό και μάλιστα κάνει και σαν τρελός για δαύτο. Μακριά απο μας.

ΥΓ: Έχετε παρατηρήσει κάτι; Ενώ θεωρείται "κούλ" για μια γυναίκα να ασχολείται με πράγματα που ο θεωρούνται απο την πλειοψηφία ανδρικά, πχ ποδόσφαιρο, υπολογιστές, αυτοκίνητα, κανείς δεν το θεωρεί εξίσου "κουλ" να ασχολείται κάποιος με πράγματα που θεωρούνται "γυναικεία"... Χμμμμ :hmm:
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μα δεν είπα οτι θα τον χώριζα γι'αυτό. Απλά το πιθανότερο θα ήταν να χωρίσουμε γιατί πολύ σπάνια είναι ΜΟΝΟ αυτό. Συνήθως είναι κλασσικοί άντρες που έχουν το κλασσικό κόλλημα με τον αντρισμό, την τεστοστερόνη και τα @@ τους, και είναι οι άντρες που έτσι και τους πει η κοπέλα τους κάτι κατα τη διάρκεια του ματς θα της πουν και σκάσε. Μέχρι στιγμής έχω γνωρίσει ελάχιστες εξαιρέσεις. Στις περισσότερες περιπτώσεις το μέγεθος της λατρείας προς την μπάλα είναι αντιστρόφως ανάλογο του IQ και των τρόπων τους.
1)Τουλάχιστον προσπάθησε να εκφράζεις πιο ήρεμα την άποψή σου.
2)Υπονοείς δηλαδή ότι όποιος βλέπει ποδόσφαιρο και γενικά αθλήματα είναι ηλ****ς?:whatever:Ξεκόλλα λίγο,και τα αθλήματα μες στη ζωή είναι,για να ξεφεύγουμε απ'την καθημερινότητα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ αυτό που είπα είναι οτι δεν θα ήθελα να έχω ερωτική σχέση με κάποιον που ασχολείται με ποδόσφαιρο. Όχι οτι δεν θα έκανα παρέα μαζί του, αλλά με τίποτα σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αναλογα την περιπτωση. Κατα γενικες γραμες θα πρωτιμουσα να κανω κατι με την συντροφο, αλλα αν αυτη μου ζητουσε να κανουμε κατι το οπιο δεν μου αρεσει καθολου θα χρησιμοποιουσα το μουντιαλ ως προφαση για να μην το κανω. Δεν μου αρεσουν τα αθλιτικα, αλλα σηγουρα το μουντιαλ το βλεπω αλλιως, ενδιαφερομαι να μαθω τα αποτελεσματα αλλα δεν βλεπω τους αγωνες. Οποτε φυσικο ειναι να προτιμο την συντροφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Eμείς πάντως στο γραφείο επειδή δουλεύουμε ως τις 22 έχουμε θεσπίσει μουντιαλοδιαλείμματα απο τις 16 και μετά(ναι πάλι έπεσα σε γραφείο όπου σκοτωνόμαστε στην δουλειά:P ) .Πάντως εδώ λόγω των αρκετών Άγγλων,Ολλανδών και Γερμανών που κάνουν τουρισμό όλο το νησί κινείται στους ρυθμούς του μουντιάλ.
Επι του θέματος δεν μου αρέσουν αυτοί οι εκβιασμοί ή την μπάλα ή εμένα.Είναι σαν ένας άντρας να σου λέει αν θα πας πάλι κομμωτήριο θα χωρίσουμε.:D

Υ.Γ.1 Υπάρχουν αρκετές ποδοσφαιρόφιλες κοπέλες δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι αρσενικοί της παρέας εκπλήσσονται;)
Υ.Γ.2 Μια παλιά ατάκα απο ημισκούμπρια που συμπεριλαμβανόταν στις 20 φράσεις που δεν πρόκειται να ακούσεις απο άντρα "Γ@μησε τον τον τελικό κυπέλλου θα δούμε μαζί την Μιλάγκρος και ό,τι άλλο θες":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
"Γ@μησε τον τον τελικό κυπέλλου θα δούμε μαζί την Μιλάγκρος και ό,τι άλλο θες":D

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
με άκουσε το κτίριο :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε κορίτσια, αυτό που δεν μπορείτε να καταλάβετε είναι ότι δεν είμαστε κολλημένοι με την μπάλα απλά και μόνο ως μπάλα... Το θέμα γήπεδο έχει πολλές παραμέτρους! Είναι η αγωνία που έχεις ολη τη βδομάδα για τον αγώνα, η επικοινωνία με τα φιλαράκια για να κανονίσουμε που θα συναντηθούμε, με ποιανού το αμάξι θα πάμε, που θα πάμε για φαγητό πριν, να έχουμε κάτι στο μυαλό μας για μετά (ανάλογα βέβαια και με την έκβαση του αγώνα), να δώσουμε ραντεβού έξω από συγκεκριμένη θύρα για να δούμε άλλα φιλαράκια που έρχονται από επαρχία και να πούμε δυο μαλκιες... Στους εκτός έδρας πρέπει να καταστρώσουμε σχέδιο απόβασης, ή να βρούμε έγκαιρα αεροπορικά εισιτήρια, να χαβαλεδιάζουμε με τους φοβητσιάρηδες μέσα στο αεροπλάνο και άλλα πολλά τέτοια...
Το να πεις σε κάποιον που ασχολείται, να μην πάει στο γήπεδο ή να μην δει τον αγώνα είναι σαν να λες σε μια κοπέλα να μην πάει για ψώνια ή να μην μιλήσει για μια μέρα με τις κολλητές της στο τηλέφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Είναι η αγωνία που έχεις ολη τη βδομάδα για τον αγώνα,

o δικός μου έχει φάει τα νύχια του.
Λογαριασμούς, εφορίες, δάνεια τα έχω αναλάβει εγώ:P
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
η επικοινωνία με τα φιλαράκια για να κανονίσουμε που θα συναντηθούμε,

κι εγώ στην απέξω? τόσους λογαριασμούς πλήρωσα, δικαιούμαι άτα.:D
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
με ποιανού το αμάξι θα πάμε,

των άλλων, εμείς νο μάνεϋ μετα τους λογαριασμούς:P
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
που θα πάμε για φαγητό πριν,

στα γουρουνάκια στη κηφισιά, να μη μπορεί να σηκωθούν μετά από το φούσκωμα:P
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
να έχουμε κάτι στο μυαλό μας για μετά (ανάλογα βέβαια και με την έκβαση του αγώνα),

sex και δεν μας ενδιαφέρει η έκβαση του αγώνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
είναι σαν να λες σε μια κοπέλα να μην πάει για ψώνια ή να μην μιλήσει για μια μέρα με τις κολλητές της στο τηλέφωνο!

στερεότυπα, στερεότυπα and more στερεότυπα...
Μόνο και μόνο η εικόνα με αηδίασε (γυναικα που πηγαίνει μανιωδώς για ψώνια και μιλάει με τις κολλητές στο τηλέφωνο σαν καλό χαζοχαρούμενο cosmogirl :sick: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ στην δική σου περίπτωση, να σου πουν να σταματήσεις πλέων να ασχολείσε με το internet και να μην καταναλώνεις πλεων τοσες ωρες διαβάζοντας για το σχέδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
στερεότυπα, στερεότυπα and more στερεότυπα...
Μόνο και μόνο η εικόνα με αηδίασε (γυναικα που πηγαίνει μανιωδώς για ψώνια και μιλάει με τις κολλητές στο τηλέφωνο σαν καλό χαζοχαρούμενο cosmogirl :sick: )





ωωωωωχχχχχ!!!!
προσεχε τι λες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
[/font]
sex και δεν μας ενδιαφέρει η έκβαση του αγώνα:P
[/font]


doo! σε καραγουσταρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Τώρα εκτός από το Μουντιάλ των φτωχών, έχουμε φαίνεται και την ζούρλια των φτωχών. Διαβολική η σύμπτωση ρε παιδί μου να θέλουν όλες σεξ την ώρα του τελικού του Μουντιάλ... σε σημείο που να αναρρωτιέμαι, σε οργασμό τη Μαρίκα τη φέρνει ο γκόμενος ή η χαρά του οτι το δέλεαρ της ερωτικής πράξης, έπιασε τόπο; (Σπάσε το αβγό Kinder, η χαρά της ανακάλυψης). Εγω μυρίζομαι στο θέμα, πολλή ανάγκη για αυτοεπιβεβαίωση ( αν και διατηρώ τις επιφυλάξεις μου πως μπορεί να τίθεται και ζήτημα ανεκπλήρωτων ερωτικών ορμών) . Θα σας πω όμως κάτι γιατί προφανώς δεν το έχετε πάρει μυρωδίτσα:

Αγαπητή Χ, Υ , Ζ:

Το να δω Μουντιάλ, είναι επιλογή μου.
Το να σε κάνω κοπέλα μου, είναι επιλογή μου.
Και τα δύο είναι επιλογές, άρα μεταβλητές. Μόνο η μάνα μου, ο πατέρας μου κι ο αδερφός μου δεν αλλάζουν σ' αυτή τη ζωή.

Επιπλέον:
Το Μουντιάλ σεβάστηκε εσένα και δεν έβαλε διαφήμηση "Άσε τη ζουζούνα και κοίτα εμένα"
Έτσι λοιπόν κι εσυ θα σεβαστείς το θέλημά μου να δω Μουντιάλ.

Εαν δεν το σεβαστείς, έφυγες! Δε σε κρατάμε! Θα σέβεσαι τις επιλογές μου, όπως εγω σέβομαι τις δικές σου και δε σου σπάω το κινητό στο κεφάλι που μιλάς 2 ώρες με τον "κολλητό" απ' τη σχολή ή δε σου καίω το νεο εσωρουχάκι από το ZARA που φοράς στο "κατηχητικό", ακριβώς γιατί κι εσυ είσαι μια επιλογή μου. Αν δε σου αρέσω, μην κάθεσαι στην αγκαλιά μου. Αν κάθεσαι στη δική μου αγκαλιά, σεβάσου με. Αν με σεβαστείς σημαίνει οτι δε θα μου κάνεις καν κουβέντα για Μουντιάλ.;)

Τώρα μπορείτε οι όσοι εύθιχτοι και όσες εύθιχτες να ξαναπαίξετε με το κάρμα μου μιας και σας εκνεύρισα!:P Είναι εύκολο να παίξεις με δυο κουμπάκια στο στέκι, παρά να σεβαστείς ότι αγαπάς και να αλλάξεις νοοτροπία.:|

Δε θα ήθελα ούτε να είμαι από αυτούς που καταπιέζουν τις επιλογές των συντρόφων τους για ιδίον όφελος, ούτε από αυτούς που υποκύπτουν στα αχαλίνωτα και εγωιστικά ένστικτα των καταπιεστών συντρόφων τους.:(

Για την ιστορία... εχω κυκλοφορίσει στις κεντρικές λεωφόρους της Αθήνας νυχτιάτικα για να πανηγυρίσω για τις νίκες στο Ευρωπαϊκό του 2004 και άλλη φορά είχα πάρει αεροπλάνο στις 5 τα χαράματα για να παω να βρω μια κοπέλα (πλέον πρώην). Να σας δω, έχει κανείς το θάρρος να τα βάλει σε σύγκριση;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Το να δω Μουντιάλ, είναι επιλογή μου.
Το να σε κάνω κοπέλα μου, είναι επιλογή μου.
Και τα δύο είναι επιλογές, άρα μεταβλητές.

το να δει μουντιάλ η κοπέλα σου είναι επιλογή της:D


απίθανο ποστ βαλ :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πωωωωωωωωωω Γ@μώ το Μουντιάλ μου μέσααααααααααα!

Που για να κάνω σεξ και να τον δω έπρεπε να πάει μετά τις 12.30 το βράδυ....Έχε χάρη που δεν δούλευα τότε γιατί δεν θα είχα τίποτα! 8)

Και έχε χάρη που τώρα που είμαι μακριά ξέρω τι κάνει τις ώρες που έχει αγώνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Και έχε χάρη που τώρα που είμαι μακριά ξέρω τι κάνει τις ώρες που έχει αγώνα :P

Σεξ;;;;;:whistle: :whistle: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:

Καλά αν υποψιαστώ ότι κάνει σεξ με άλλη όταν έχει μουντιάλ και με εμένα δεν το έκανε θα τον σφάξω στο γόνααααααα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Καλά αν υποψιαστώ ότι κάνει σεξ με άλλη όταν έχει μουντιάλ και με εμένα δεν το έκανε θα τον σφάξω στο γόνααααααα! :P


:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Υ.Γ.Μου έδωσες ιδέα για θεματάκι thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Εγώ ένα έχω να πωωωωωωωωωω Γ@μώ το Μουντιάλ μου μέσααααααααααα!

+1:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον άρχοντα, πρέπει να σεβαστούμε τις επιλογές του συντρόφου μας όπως και αυτος τις δικες μας.Επίσης θα μπορούν να συνδιαστούν και τα δυο, τις ώρες που δεν έχει μουντιάλ να είμαστε μαζί.;)
Στο κάτω κάτω ενα μήνα υπομονή δεν μπορούμε να κάνουμε??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

Στο κάτω κάτω ενα μήνα υπομονή δεν μπορούμε να κάνουμε??:confused:

εδώ είναι το λάθος. Δώσε θάρρος στον χωριάτη και μετά θα θέλει να βλέπει και euro, champions league, ουέφα, πρωτάθλημα, κύπελλο, μέχρι και την Άνω Κολοπετινίτσα στους 128 της τοπικής διοργάνωσης :hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top