Μουντιάλ VS. Γυναίκα

Μουντιαλ VS. Γυναικα
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
?????????
Ρε παιδιά κάποιος να με τσιμπήσει ??? είναι αληθινή ???

?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Μισό να φέρω την πιρούνα να σε τσιμπίσω εγώ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Εύγε Vampire!
Να τα βλέπουν αυτά και οι υπόλοιπες κυρίες του φόρουμ (ειδικά κάποιες που κάνουν εκβιασμούς...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν δίνεις λαβές για εκβιασμούς αυτά παθαίνεις :D

αν το θέμα βέβαια ήταν "Wimbledon-άντρας", η απάντηση είναι προφανής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Εύγε Vampire!
Να τα βλέπουν αυτά και οι υπόλοιπες κυρίες του φόρουμ (ειδικά κάποιες που κάνουν εκβιασμούς...:P)

Όχι μονο για κάποιες αλλά και για κάποιους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πες μας οτι εισαι και γαυράκι και αποτελείωσέ μας!!! :P :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Πρώτα Μουντιάλ και μέτα όλα τ'άλλα;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά πάντως θεωρώ την κλωτσοπατινάδα μια βλακεία και μισή. Πιο ενδιαφέρον θα ήταν να παρακολουθώ ποντίκια σε αγώνα δρόμου παρά ποδόσφαιρο. Ευτυχώς που μέχρι στιγμής έχω πέσει σε άντρες που συμμερίζονται την άποψη μου επι του θέματος. Άλλωστε δεν νομίζω να κράταγε και πολύ με κάποιον απο αυτούς που βλέπουν μιας και συνήθως έχουν και άλλα πράγματα που με ενοχλούν και επίσης "χάνει και πόντους" όταν ασχολείται με κάτι τόσο χαζό και μάλιστα κάνει και σαν τρελός για δαύτο. Μακριά απο μας.

ΥΓ: Έχετε παρατηρήσει κάτι; Ενώ θεωρείται "κούλ" για μια γυναίκα να ασχολείται με πράγματα που ο θεωρούνται απο την πλειοψηφία ανδρικά, πχ ποδόσφαιρο, υπολογιστές, αυτοκίνητα, κανείς δεν το θεωρεί εξίσου "κουλ" να ασχολείται κάποιος με πράγματα που θεωρούνται "γυναικεία"... Χμμμμ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nταξ' το να ασχολειται ο ανδρας με τον αθλητισμο-εστω και παρακολουθοντας ποδοσφαιρο- οταν του αρεσει δεν ειναι τοοοοσο τρομερο.;)
Και αν μια γυναικα μονο και μονο επειδη του δικου της του αρεσει να βλεπει ποδοσφαιρο τον χωριζε για μενα ειναι τουλαχιστον προβληματικη.:|
Δεν μιλαω να ειναι με μια σημαια αγκαλια.Μην παμε στα ακρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Nταξ' το να ασχολειται ο ανδρας με τον αθλητισμο-εστω και παρακολουθοντας ποδοσφαιρο- οταν του αρεσει δεν ειναι τοοοοσο τρομερο.;)
Και αν μια γυναικα μονο και μονο επειδη του δικου της του αρεσει να βλεπει ποδοσφαιρο τον χωριζε για μενα ειναι τουλαχιστον προβληματικη.:|
Δεν μιλαω να ειναι με μια σημαια αγκαλια.Μην παμε στα ακρα.

Μα δεν είπα οτι θα τον χώριζα γι'αυτό. Απλά το πιθανότερο θα ήταν να χωρίσουμε γιατί πολύ σπάνια είναι ΜΟΝΟ αυτό. Συνήθως είναι κλασσικοί άντρες που έχουν το κλασσικό κόλλημα με τον αντρισμό, την τεστοστερόνη και τα @@ τους, και είναι οι άντρες που έτσι και τους πει η κοπέλα τους κάτι κατα τη διάρκεια του ματς θα της πουν και σκάσε. Μέχρι στιγμής έχω γνωρίσει ελάχιστες εξαιρέσεις. Στις περισσότερες περιπτώσεις το μέγεθος της λατρείας προς την μπάλα είναι αντιστρόφως ανάλογο του IQ και των τρόπων τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Michelle σε βρίσκω άκρως υπερβολική!!! Χρησιμοποιείς πολύ Βάρης χαρακτηρισμούς για κάτι που είναι πολιτισμός στην τελική...! Δεν λεω πως δεν υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις, αλλά αυτό που περιγράφεις είναι ακραίο!

Συμφωνώ να μην σʼ αρέσει κάτι (επιλογή σου είναι) αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γνώμη σου. :)
Όπως κι εμένα η γνώμη μου είναι τα όσα έγραψα παραπάνω (ή για την ακρίβεια, η γνώμη μου ειναι πολύ χειρότερη για το ποδόσφαιρό και τους πορωμένους με αυτό αλλά είπα να είμαι κόσμια).
Άλλοι είναι ρατσιστές με τους αλβανούς, άλλοι με τους ομοφυλόφιλους, ε εγώ είμαι με τους ποδοσφαιρόφιλους. Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις στα παραπάνω, αλλά είναι για να επιβεβαιώνουν τον κανόνα IMHO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστες :P. αν και όρος ρατσιστής δεν είναι ορθός εν προκειμένω, μιας και βγαίνει από το race - φυλή... εκτός κι αν μιλήσουμε για ομοφυλόφυλους και ποδοσφαιρόφυλους, οπότε το σώζουμε κάπως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Πες μας οτι εισαι και γαυράκι και αποτελείωσέ μας!!! :P :devil:




Πάντως εγώ πιστεύω πως το να αρέσει σε κάποιον να βλέπει ποδόσφαιρο δεν τον κάνει να ανήκει σε διαφορετικό είδος ανθρώπου... Μπάλα είναι βρε παιδιά, μας αρέσει, αν δεν σας αρέσει αφήστε μας ήσυχους να δούμε κανένα παιχνίδι και μην συμπεριφέρεστε λες κι είμαστε άνθρωποι των σπηλαίων... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Φέτος δεν έχω αγαπημένο (γιατί μου το θυμίζεται συνέχεια ΣΚΡΟΥΝΤ!:P) και δεν έχω δει καθόλου mundial.
Όταν είχα, δε με πείραζε να δούμε και λίγο Mundial αρκεί να με κρατούσε αγκαλίτσα και εγώ να χουρχούριζα σαν ευτυχισμένο γατί! χε χε!

Έκανα και κάτι χαζά αστεία σχόλια και σκάγαμε στα γέλια (ευτυχώς) π.χ. του έλεγα:
Olivares σημαίνει μεγάλες ελιές? Από το olive και το -άρες?
και αυτός μου απαντούσε "Το -άρες είναι απ' το σαχλαμΑΡΕΣ! :P :P "

Τι να πω. Ίσως ήμουν τυχερή, αλλά μέχρι τώρα δεν είχα σχέση με φανατικό ποδοσφαιρόφιλο.

Έπειτα είναι κι αυτό που λέει η KOYE. Αν συγκατοικείς με κάποιον, δεν μπορείς να έχεις την απαίτηση να απαρνηθεί ένα hobby του. :hmm:

Υπομονή κορίτσια! Θα περάσει κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεετσι ρε κοριτσια... Δεν ζητάμε να συμμετεχετε η να ακολουθήτε... 2 ωριτσες ειναι τι βδομαδα! Με λιγο γυναικεια πονηριά μπορείτε να εκμεταλευτήτε το γεγονός... :)

@ Vampire = Μας τελείωσες!

@ Isiliel = Το εχεις πιάσει το νοημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βρε Μισελ δεν ειναι δυνατον να μιλας ετσι για κατι που οπως και να το κανουμε, ειναι μια μορφη πολιτισμου. Αν δλδ εσενα σου αρεσε η ποιηση π.χ. δεν θα σε ενοχλουσε να εβγαινε καποιος και να ελεγε "Τι βλακειες ειναι αυτες, οι ποιητες ειναι στον κοσμο τους, καθονται και γραφουν ενα σωρο βλακειες και τους αντιπαθω υπερβολικα οπως και αυτους που τα διαβαζουν". Και οχι τοσο για εσενα, αλλα γιατι δεν μπορει ο καθενας να μιλαει ετσι για κατι το οποιο δεν ξερει. Εσυ δεν βλεπεις την τεχνη του ποδοσφαιρου αλλα αλλοι την βλεπουν και τη θαυμαζουν. Και τους υποτιμας μιλωντας με αυτον τον τροπο.

Εγω, δεν ημουν ποτε φανατικη του αθληματος (εκτος απο το τελευταιο euro :clapup:) αλλα φετος μπηκα στο νοημα και δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι εχω παρακολουθησει τελευταια καποιους καταπληκτικους αγωνες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λια μου, πολυ απλα -καταλαβαινω πως- εχεις γνωρισει μεχρι τωρα τα λαθος ατομα και σου εχουν δημιουργησει την λαθος εικονα.
Εαν υπαρχουν 10 που σκοτωνονται και λενε σκασε στον αλλο ή την κοπελα τους για την μπαλα κτλ κτλ υπαρχουν αλλοι 100 (τουλαχιστον) που ενω μπορει να τους αρεσει το ποδοσφαιρο οχι μονο ετσι να μην ειναι, αλλα το ακριβως Αντιθετο.
Το κακο ειναι ομως οτι συνηθως αυτοι στο μυαλο αλλα και στην τελικη γνωμη που θα σχηματισουμε οι περισσοτεροι μας γυρω απο ενα θεμα παραγραφονται και μενουν οι "αλλοι"...οι καμμενοι.
Για να μην αναφερω και την ταση που εχουμε πολλοι (οχι εσυ γιατι οντως μπορει να γνωρισες τετοια ατομα και να ηταν η πλειοψηφια τους ετσι) να κανουμε τον κουβα, πισινα.
Καμια σχεση οι μεν με τους δε.;)
Μετσξυ μας οντως μιλησες καπως βαρια και απολυτα.;)
Προσωπικα πιστευω πως ολα μπορουν να χωρεσουν σε μια σωστη σχεση με αμοιβαιες παρα και υποχωρησεις.;)
Ποσο μαλλον για τετοια, απλα,ανθρωπινα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για να υποστηρίξω αυτό που είπε ο Mario:

Κωστής Παπαγιώργης. Έχει γράψει φιλοσοφικά δοκίμια για τη μέθη, τη ζηλοτυπία, τη μισανθρωπία, τους νεκρούς, τη μνησικακία, τη φιλία και τον πόλεμο. Τώρα γράφει τη στήλη του ποδοσφαίρου στη LiFO.

Πάντως τότε με το Euro σκεφτόμουν πως είναι κρίμα, να μην μπορώ να πάρω την κόρη μου και να πάμε να δούμε έναν αγώνα με την ατμόσφαιρα που επικρατεί στα γήπεδα.
Την περίοδο του euro κατάλαβα πολλά. Κατάλαβα πως το ποδόσφαιρο έχει τεχνική, έχει θέαμα, έχει και ουσία. Γιατί το έχουν υποβιβάσει τόσο, είναι ένα καλό θέμα προς συζήτηση .
(κάντε μας ένα split! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α πα παααααα! ξου παλιο μουντιαλ! ακου εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top