Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
διδυμος με ωροσκοπο καρκινο και αρη στο σκορπιο :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Σκορπιός με ωροσκόπο Κριό..δεν τα πιστεύω τα ζώδια..
Όποιος ασχολείται πάντως ας δώσει πληροφορίες για το συνδυασμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Σκορπιός με ωροσκόπο Κριό..δεν τα πιστεύω τα ζώδια..
Όποιος ασχολείται πάντως ας δώσει πληροφορίες για το συνδυασμό

https://www.astrofree.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:

Thanks paikth
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Είμαι ζυγός και όχι δεν είμαι απ΄αυτούς που ξεκινάνε να διαβάζουν τα περιοδικά ποικίλης ύλης απ΄το τέλος.

Πολύ συνηθισμένο είναι το φαινόμενο μια κοπέλα να ζητάει το ζώδιο από κάποιον που της αρέσει και δε νομίζω να είναι αποτρεπτική μια ’’λάθος’’ απάντηση.
Εμένα πάντως δεν με απορρίψανε ποτέ λόγω ζωδίου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Είμαι ζυγός και όχι δεν είμαι απ΄αυτούς που ξεκινάνε να διαβάζουν τα περιοδικά ποικίλης ύλης απ΄το τέλος.

Πολύ συνηθισμένο είναι το φαινόμενο μια κοπέλα να ζητάει το ζώδιο από κάποιον που της αρέσει και δε νομίζω να είναι αποτρεπτική μια ’’λάθος’’ απάντηση.
Εμένα πάντως δεν με απορρίψανε ποτέ λόγω ζωδίου.:)

είναι γιατί έχεις πολύ καλό ζώδιο για άντρας :clapup:
ζυγοί άντρες = νοικοκύρηδες, ιδιαίτερα θερμοί, πιστοί, δίκαιοι και ένα σωρό άλλα καλούδια
(είναι ο άντρας μου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ζυγοί άντρες = νοικοκύρηδες, ιδιαίτερα θερμοί, πιστοί, δίκαιοι και ένα σωρό άλλα καλούδια
(είναι ο άντρας μου :P )

και μένα το αδέρφι, αλλά δεν είναι έτσι όπως τα λες γμτ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και μένα το αδέρφι, αλλά δεν είναι έτσι όπως τα λες γμτ :hehe:

στους δικούς του ίσως όχι....
στις "γυναίκες" όμως?? ;) (κι αν δεν είναι ουτε εκει, οκ τον επιρρεαζει βαθυτατα καποιος οροσκόπος :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
είναι γιατί έχεις πολύ καλό ζώδιο για άντρας :clapup:
ζυγοί άντρες = νοικοκύρηδες, ιδιαίτερα θερμοί, πιστοί, δίκαιοι και ένα σωρό άλλα καλούδια
(είναι ο άντρας μου :P )

Λές γι’ αυτό να μην με απορρίψανε ποτέ λόγω ζοδίου; Μήπως να τους λέω το ζόδιό μου πρίν με ρωτήσουν;:)

Κι αν δεν ξέρουν απο ζώδια θα τους λέω και τα καλούδια που μας ανέφερες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
είναι γιατί έχεις πολύ καλό ζώδιο για άντρας :clapup:
ζυγοί άντρες = νοικοκύρηδες, ιδιαίτερα θερμοί, πιστοί, δίκαιοι και ένα σωρό άλλα καλούδια
(είναι ο άντρας μου :P )

Πες τα !:clapup: :clapup: :clapup: Οι Ζυγοί είναι μαζί σου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λεων με ωροσκοπο τοξοτη.
Δεν πιστευω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν διαβαζω κιολας αν πεσει κανενα περιοδικο στα χερια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Διδυμακι κι εγω:clapup: :clapup: :clapup:
Αν πιστευω???????:hmm: Κατα το ωροσκοπιο, οι διδυμοι ειναι party animals, κοινωνικοι μεχρι αηδιας:D , αλλαζουν τους συντροφους σαν τα πουκαμισα τους, αλλα λενε και αλλα εννοουν και σιγουρα δεν φημιζονται για την οικονομια τους:P
Εεεε, τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως να υπαρχει και μια δοση αληθειας στα ωροσκοπια8) :hehe: :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ διδυμάκι :D

οι διδυμοι ειναι party animals
ναι, πως :D
κοινωνικοι μεχρι αηδιας
χμ χμ, είμαι; :worry: μπααα
αλλαζουν τους συντροφους σαν τα πουκαμισα τους
αυτό σχεδόν ισχύει, ένα πουκάμισο έχω όλο κι όλο :P.
αλλα λενε και αλλα εννοουν
άλλα λέω και άλλα καταλαβαίνουν πιο σωστά :D. ε δε φταίω εγώωω :redface:
δεν φημιζονται για την οικονομια τους
ουπς, μας πιάσανεεε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Καρκίνος του πνεύμωνα πρέπει να είμαι, αν και το σοβαρότερο πράγμα που έχω να κάνω είναι να ξύσω την μυτόνγκα μου προτιμώ να την ξύσω παρά να διαβάζω τις χαζομάρες τον αστρολόγων:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
κι εγώ διδυμάκι :D
κι εγώ διδυμάκι :D

5 χρόνια νωρίτερα να γεννιόσουν και θα κρατιόμασταν χέρι χέρι στο μαιευτήριο:kissing:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
party animals:
ναι, πως :D
μην τον ακούτε. Και μόνος του πάρτυ κάνει.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
κοινωνικοί μέχρι αηδίας:
χμ χμ, είμαι; :worry: μπααα
στην αρχή κοκκινίζει, μετά ασπρίζει. Μετά όμως γίνεται εμπριμέ. Και πάει με όλα:D
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εναλλαγή συντρόφων:
αυτό σχεδόν ισχύει, ένα πουκάμισο έχω όλο κι όλο :P.
ναι, αλλά πόσα παντελόνια και πόσα μπλουζάκια? ότι είναι τα σιντί για τον φρουφρού, είναι τα μπλουζάκια για το παλτούλι. :P
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
αλλα λένε και άλλα εννοούν:
άλλα λέω και άλλα καταλαβαίνουν πιο σωστά :D. ε δε φταίω εγώωω :redface:
ετσι είναι:redface:
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
οικονομία:
ουπς, μας πιάσανεεε :whistle:
:hehe: εγώ τι πρέπει να πω τώρα? :hehe:


επίσης είμαστε λίγο τρελαμένα, λίγο απροσάρμοστα, λίγο τρεις λαλούν και δυο χορεύουν, ενα απ'ολα με μπόλικο τζατζικι δηλαδίς.



Πάνω από όλα όμως, είμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ.






:whatever:






με ολίγη από ζώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Για να απαντήσω και εγώ εδώ.:clapup:
Λέων και μάλιστα τελευταία μέρα του ζωδίου.:P
22.08.:whistle:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.


:)

Γεννημένος: 24 Απριλίου 1989
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
είμαστε λίγο τρελαμένα, λίγο απροσάρμοστα, λίγο τρεις λαλούν και δυο χορεύουν, ενα απ'ολα με μπόλικο τζατζικι δηλαδίς
Είμαστεεε και φαινόμαστεεεε νταξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!αντεεεεεεεεεεεε!!!Ωστόσο να πώ..δεν θέλετε να μαι απο αυτούς που λαλούν:/: .Να μαι απο αυτούς που χορευουν??????????????????????????????????????????:clapup: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ζυγός (17/10) !
Δεν πιστεύω στις αστροπροβλέψεις...
Πιστεύω σε κάποια χαρακτηριστηκά που λένε οτι έχουν οι ζυγοί αν και πάλι δεν απόλυτο αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jenny:
Για να απαντήσω και εγώ εδώ.:clapup:
Λέων και μάλιστα τελευταία μέρα του ζωδίου.:P
22.08.:whistle:
Φιλιά.:inlove:

Τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Έχουμε γεννηθεί την ίδια μέρα 22/08/79:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Είσαι η πρώτη που συναντάω:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Υ.Γ.Μήπως έχεις και ωροσκόπο Λέων;;)
Υ.Γ.2 Μήπως είσαι η χαμένη δίδυμη αδερφούλα μου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top