Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Παρθένος είμαι και δεν πιστεύω γιατί το θεωρώ αντιεπιστιμονικό και βλακώδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και εγώ δεν πιστεύω σ'αυτά με την αστρολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ είμαι τοξότης 7 Δεκεμβρίου.Δεν πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ είμαι σκορπιός..δεν πιστεύω στις αστρολογικές προβλέψεις -ίσως εξαιτίας του ότι έχω δει ιδίοις όμασοι πώς γράφονται αρκετές από τις σχετικές στήλες..:down:-,απλά πιστεύω στα γενικά χαρακτηριστικά που προσδίδονται σε κάθε ζώδιο ανάλογα με την θέση των αστεριών την ημέρα γέννησής τους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Κρίος είμαι και γενικότερα δεν πιστεύω.

Πέρυσι λοιπόν μου διαβάζει η μάνα μου το ζώδιό μου και έλεγε να ετοιμαστώ για μεγάλες αλλαγές και καινούριους έρωτες για το 2005.

Καλά, της λεω, αυτά είναι βλακείες. Τι μπορεί να συμβεί;

Κι εκεί που είχα τη δουλίτσα μου στο Εργαστήριο ελέγχου Ντόπιγκ στο ΟΑΚΑ και έκανα το μεταπτυχιακό μου, μου την βαράει και φεύγω για Βραζιλία-Αργεντινή, παραιτούμαι από τη δουλειά, χωρίζω, τελειώνω το μεταπτυχιακό, συνεχίζω με διδακτορικό, δίνω κατατακτήριες, αλλάζω τόπο κατοικίας, καινούριος έρωτας μπαίνει στη ζωή μου κι εγώ μένω μ@λ@κ@ς και αναρωτιέμαι: Τελικά πιστεύω ή δεν πιστεύω;;;; :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κάτι τέτοια παθαίνω κι εγώ και μετα΄αναρωτιέμαι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αντί να λέω ότι "πιστεύω" στην Αστρολογία, προτιμώ να λέω ότι λαμβάνω υπ' όψιν ό,τι έχει να μου πει. Έτσι νιώθω πιό ελεύθερος.
Πρόκειται για πανάρχαια Ανθρώπινη γνώση με καλά και με κακά όπως όλα τα πράγματα.

Σας συστήνω και την Κινέζικη Αστρολογία παράλληλα, στην οποία είμαι Πετεινός. Εκεί περιγράφει επί πλέον πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
μου την βαράει και φεύγω για Βραζιλία-Αργεντινή
Δεν ήταν τα ζώδια,ήταν επειδή πήγες στα 2 καλύτερα μέρη του πλανήτη... :inlove:

Mετά από αυτό όλα τα άλλα είναι πταίσματα :D
Πες μου ότι μας μιλάς από την λατινική αμερική και να αρχίσω να κόβω φλέβες....
:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Εγώ είμαι σκορπιός..δεν πιστεύω στις αστρολογικές προβλέψεις -ίσως εξαιτίας του ότι έχω δει ιδίοις όμασοι πώς γράφονται αρκετές από τις σχετικές στήλες..:down:-,απλά πιστεύω στα γενικά χαρακτηριστικά που προσδίδονται σε κάθε ζώδιο ανάλογα με την θέση των αστεριών την ημέρα γέννησής τους...:)

οκ τα είπες εσύ για μένα και με γλίτωσες απ το γράψιμο :P

είμαι Αιγόκερως :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Δεν ήταν τα ζώδια,ήταν επειδή πήγες στα 2 καλύτερα μέρη του πλανήτη... :inlove:

Mετά από αυτό όλα τα άλλα είναι πταίσματα :D
Πες μου ότι μας μιλάς από την λατινική αμερική και να αρχίσω να κόβω φλέβες....

:jumpy::jumpy::jumpy:

Δυστυχώς επέστρεψα φίλε μου... :( Αν ήμουν στο Ριο αυτή τη στιγμή τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα καθόμουν μπροστά σε ένα pc; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Δυστυχώς επέστρεψα φίλε μου... :( Αν ήμουν στο Ριο αυτή τη στιγμή τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα καθόμουν μπροστά σε ένα pc; ;)


όχι βέβαια θα καθόσουν πίσω απο ζουμερά οπίθια:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
όχι βέβαια θα καθόσουν πίσω απο ζουμερά οπίθια:P:clapup:

Θα βγω λίγο off topic (ας με συγχωρήσουν οι mods) αλλά νομίζω ότι έχει αξία. Αυτό που πρόσεξα στο Ριο είναι ότι οι κοπέλες δεν είναι όλες τους όπως αυτές που βλέπουμε στην τηλεόραση.

Υπάρχουν κοπέλες με φοβερά οπίσθια (σάλια να τρέχουν κτλ), υπάρχουν κοπέλες με νορμαλ οπίσθια, υπάρχουν κοπέλες με όχι και τόσο καλά οπίσθια. Φαινόμενο δηλαδή που συναντάμε παντού.

Αυτό όμως που είδα είναι ότι καμιά κοπέλα δεν είχε πρόβλημα με το σώμα της. Κοντές, ψηλές, χοντρές, αδύνατες, με ή χωρίς κυτταρίτιδα, όλες κυκλοφορούσαν με τα string τους και τα tanga τους!!! Μέχρι και έγγυο είδα με string!!!

Στο θέμα μας τώρα... Είμαι Κριός!!!! :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πολλοί σκορπιοί μαζευτήκαμε στο στέκι..!! :clapping: έέέτσιι..γεράάά!!!χιχιιι!!!!:clapup::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Είμαι Σκορπιός, γεννήθηκα τη 31η Οκτωβρίου. Όχι δε πιστεύω σε αυτά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Καρκινάκι εγώ (24/6)...:)
με ωροσκόπο Λέων (άσχετο!).....
Και ναι, πιστεύω στα ζώδια ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριός (3/4)
με Καρκίνο ωροσκόπο (γ α μ ω την ατυχία μου:| )

αν ασχολούμαι..?..τοσό όσο μου το επιτρέπει η περιέργεια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατί βρε κοπελιά;;;; Τί έχουν τα καρκινάκια;;;; :'( εε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Γιατί βρε κοπελιά;;;; Τί έχουν τα καρκινάκια;;;; :'( εε;;;

ουπς...καρκινάκι είσαι ε?!:)
είναι υπερβολικά ευαίσθητα...αυτό είναι για μένα το μεγάλο κακό...
και απο την άλλη..ο Κριος με τον Καρκίνο είναι ζωδια με άκρως αντίθετα χαρακτηριστικά...και μπορείς να φανταστείς τι γίνεται..."πόλεμος":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ντάτσει είμαι τώρα βρε κοριτσάκι....:D
Ναι, δυστυχώς είμαστε πολύ ευαίσθητες ψυχές....:(
Για φαντάσου και μένα που έχω ωροσκόπο Λέων !!!!....Τις κακομοίρας γίνεται!!!!
Αυτό που μου την σπάει περισσότερο με το ζώδιο μου είναι η κυκλοθυμία, τα υπόλοιπα, θέλω να πιστεύω πως έχω "μάθει" να τα ελέγχω!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Ντάτσει είμαι τώρα βρε κοριτσάκι....:D
Ναι, δυστυχώς είμαστε πολύ ευαίσθητες ψυχές....:(
Για φαντάσου και μένα που έχω ωροσκόπο Λέων !!!!....Τις κακομοίρας γίνεται!!!!
Αυτό που μου την σπάει περισσότερο με το ζώδιο μου είναι η κυκλοθυμία, τα υπόλοιπα, θέλω να πιστεύω πως έχω "μάθει" να τα ελέγχω!!!!:)

ναι καταλαβαινω...ακριβως το ίδιο παθαίνω..φωτια με καρκίνο...απαπαπαπαπαπαααα!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top