Πόσα κιλά είστε;

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Είμαι 56 κιλάκια και κλασικά προσπαθώ να φτάσω τα 52 για να έχω περιθώριο να χλαπακιάζω μετά....και μετά ξανά τα ίδια και πάει λέγοντας...

:D Κι εγώ τα ίδια κάνω... Είμαι 54 και τόν τελευταίο 1,5 χρόνο έχω κολλήσει εκεί! Πού είναι οι παλιές καλές εποχές που ήμουν στάνταρ 52. Άτιμη ηλικιά... όσο γερνάω τόσο παχαίνω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
53 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Στην Ιταλια υπαρχει μια "παροιμια" αστεια για τις γυναικες που τους αρεσουν πολυ τα γλυκα και οι σοκολατες...
"Η σοκολατα-γλυκα ειναι το μονο φαγητο που μενει 3 λεπτα στο στομα....και 3 χρονια στον κ@λο":whistle: :P

Στην Ελλάδα ξέρουμε κι άλλα φαγητά που μπορούν να κάνουν το ίδιο:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τι διάολο, κάποιος έχει σαμποτάρει τη ζυγαριά :ermm:. αφού τρώω τρώω τρώω, φουσκώνει φουσκώνει φουσκώνει το σαμαράκι στην κοιλιά, η ζυγαριά γιατί έχει κολλήσει στο 69;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ειναι αυτο που νομιζεις :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
52 κιλα είμαι.Μπορω να αδυνατησω αμα θελω κι αλλο αλλα νομιζω οτι δε μου παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
48 με 50 συνήθως... Δεν εξαρτάται από εμένα αλλά από αυτά τα καταραμένα milkshakes!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
60-65 είμαι στα ίδια κιλά από το γυμνάσιο και μετά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
76 κιλά είμαι :redface:


edit: Έκοψα κάτι λόγο ρούχων κτλ :P
80 πλέον :redface:

:'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
68 (!?)

πάω να ζυγιστώ στο φαρμακείο αύριο γιατί δαύτη η ζυγαριά δεν πρέπει να την πολυπαλεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
τι διάολο, κάποιος έχει σαμποτάρει τη ζυγαριά :ermm:. αφού τρώω τρώω τρώω, φουσκώνει φουσκώνει φουσκώνει το σαμαράκι στην κοιλιά, η ζυγαριά γιατί έχει κολλήσει στο 69;

λογο κακης διατροφης και ελειπους ασκησης χανεις μυικο ιστο και οστεικη πυκνοτητα ενω παιρνεις λιπος.

well done:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Βασικά πάντα η ερώτηση "πόσα κιλά είσαι" μου έφερνε συνειρμικά μια άλλη ερώτηση..."πόσα κιλά μ@λ@κ@ς είσαι?":redface: :redface: :oops: :sorry:
Τεσπα..του σπιτιού η ζυγαριά χάνει γύρω στα 3-4 κιλά γι αυτό μ αρέσει να ζυγίζομαι εκεί...ειμαι 64 σε κεινη!!!!!!!!!:D :D
Καλά άκουσα και κάτι 54 και κάτι 52 πιο πάνω..αυτά καλέ ούτε στα όνειρα μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
λογο κακης διατροφης και ελειπους ασκησης χανεις μυικο ιστο και οστεικη πυκνοτητα ενω παιρνεις λιπος.

well done:p

το ανάποδο δεν παίζει να ισχύει δλδ; :confused:

thx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ζυγιστικα εχτες με ρουχα κια πα*****ια και με εβγαλε 78. Καλα δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ανάλογα το ύψος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1,70 με 1,73 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1,70 με 1,73 περιπου

Δεν μου φένεται και πολύ κανονικό ή εκτός και έχεις βαρύ κόκαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εχω βαρια κοκαλα οπως επισς εχω και μια κιλαρα. Αλλα τα θεωρω καλα γιατι μετραω με εναν αλλον τροπο εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
εχω βαρια κοκαλα οπως επισς εχω και μια κιλαρα. Αλλα τα θεωρω καλα γιατι μετραω με εναν αλλον τροπο εγω...

άρχοντας τζουνιορ!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
95,7!!!! οεο!

απο 104 95,7 not bad! άλλα 8-9 και καθάρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top