Πόσα κιλά είστε;

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
91 (αλλά ευτυχώς δε μου φαίνεται καθόλου)
*μουσικούλα pacman*
Μαλλον εκανα high score :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
μπορώ αν θέλετε να σας πω χίλια δύο άλλα νούμερα...
ΑΦΜ, IQ, ΙΚΑ, ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ, Νο πατούμενου (37 όσα κιλά είναι ο άλλος :P ) :P
αλλά κιλά.... ΖΑΜΕ! :P :P





Υ.Γ. Η τρομοκρατία δε θα περάσει!! :P :P
Υ.Γ.1 - βρε κακό να μην μπορούμε να γράψουμε τη λέξη π α π ο ύ τ σ ι χωρίς να βγάλει αστεράκια :P


Πες τα χρυσόστομη:clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω ειμαι 74
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
εγω είμαι 105! Αλλα δεν είμαι χοντρός είναι έτσι ο σωματέτυπος μου, ε λιιιιιγο κιλίτσα την έχω αλλα τίποτα τρελό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Πριν 8-9 μήνες ήμουν 75-77...
τώρα είμαι 60-62!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
68 κιλά (τι να κάνω; Επιβάλλεται να είμαι ελαφρύς! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
εγω είμαι 105! Αλλα δεν είμαι χοντρός είναι έτσι ο σωματέτυπος μου, ε λιιιιιγο κιλίτσα την έχω αλλα τίποτα τρελό! :P

η κοιλίτσα είναι γοητεία παππού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
η κοιλίτσα είναι γοητεία παππού:)

και η καράφλα! γοητεία είναι
άλλωστε το μπυρόκοιλο σε συνδυασμό με την καράφλα αποτελεί το πρώτυπο του άντρα των '90:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
και η καράφλα! γοητεία είναι
άλλωστε το μπυρόκοιλο σε συνδυασμό με την καράφλα αποτελεί το πρώτυπο του άντρα των '90:P

Γενικά, όλα σας τα κουσούρια έχετε φροντίσει και τα έχετε μετατρέψει σε γοητεία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειμαι οσα θα ηθελα...:mad: :(
θελω να παρω 5-7 κιλα περιπου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
θελω να παρω 5-7 κιλα περιπου...:/:

Θέλεις να πάρεις από τα δικά μου?:P:P:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
130 και κατεβαίνω... άτιμη δίαιτα!

Το καλό είναι ότι δε μου φαίνονται πολύ γιατί είμαι 2 μέτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
άτιμη..? ανάλογα... αν είναι εξουθενωτική... τότε πράγματι είναι άτιμη! επίσης εξαρτάται και από τις δυνατότητες του κάθε οργανισμού (εννοώ το μεταβολισμό του) όπως επίσης και από τη θέληση του καθενός! Αν το πάρεις απόφαση... δε σε τρομάζει!:) (μιλάω εκ πείρας..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
98,7 ! Να το αφήσω!
Θα επανέλθω με τα νέα μου κιλά σε μερικές μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μα είναι δυνατόν να ανεβάζετε τέτοιο θέμα την ώρα που προσπαθώ να απολαύσω την καρμπονάρα μου?!!!!!!!!
τςςςςς!!
:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
LOL, Γιάννη!!:D
Έλα βρε μια χαρά είσαι!
[τελικά δλδ υπάρχει και thread για τα κιλά...:whistle: ]

Εγώ να απαντήσω τώρα; Για τις γυναίκες είναι ευαίσθητη ερώτηση...:redface: Λοιπόν, 75 κιλά κουβαλώ, αλλά προσπαθώ να κατέβω κι άλλο [είχα πάρει 25 κιλά στην τελευταία εγκυμοσύνη:( ]...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
μα είναι δυνατόν να ανεβάζετε τέτοιο θέμα την ώρα που προσπαθώ να απολαύσω την καρμπονάρα μου?!!!!!!!!
τςςςςς!!
:angry:

φάε, παιδί μου, φάε! Τι φτουράει μια καρμπονάρα μπροστά στη ζυγαριά;
Καρμπονάρα και πάλι καρμπονάρα!! Οι μικρές απολαύσεις της ζωής...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
LOL, Γιάννη!!:D
Έλα βρε μια χαρά είσαι!
[τελικά δλδ υπάρχει και thread για τα κιλά...:whistle: ]

Εγώ να απαντήσω τώρα; Για τις γυναίκες είναι ευαίσθητη ερώτηση...:redface: Λοιπόν, 75 κιλά κουβαλώ, αλλά προσπαθώ να κατέβω κι άλλο [είχα πάρει 25 κιλά στην τελευταία εγκυμοσύνη:( ]...

Καλά θα είμαι στα 85! Το καλό ειναι ότι είμαι στο 1,85 με 86 οπότε δεν φαίνετε πολύ. Με το καλό να τα χάσεις και εσύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
φάε, παιδί μου, φάε! Τι φτουράει μια καρμπονάρα μπροστά στη ζυγαριά;
Καρμπονάρα και πάλι καρμπονάρα!! Οι μικρές απολαύσεις της ζωής...:)

μωρε 49kgr είμαι...
απλά είναι που εδώ και 2 μήνες θέλω να χάσω 2 κιλάκια .....και δεν μπορώ να κλείσω το ριμάδι το στόμα μου!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Καλά θα είμαι στα 85! Το καλό ειναι ότι είμαι στο 1,85 με 86 οπότε δεν φαίνετε πολύ. Με το καλό να τα χάσεις και εσύ! :)

Ευχαριστώ! Άντε, πάμε να φάμε τώρα...:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top