Τι ύψος έχετε;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Σιγά μην αφαιρέσουμε και τον 1ο όροφο για να χωράς, δεν μένει σε ιγκλού η ντου σε σπίτι μένει!:D

Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)
:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ρε.................είμαι 1.75

(Στο παραπάνω έχει ήδη υπολογιστεί ΦΠΑ 19%, η πραγματική τιμή έιναι ..... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχω διακόπτη δαπέδου, αμί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)
:P :P :P

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Ναι, αλλα γιατι οταν το χρησιμοποιω σαν δικαιολογια δεν πιανει ποτε? :hmm:

είναι γεγονός ..και όχι δικαιολογία!
κάτι που δεν χρειάζεσαι κιόλας!
μια χαρά είναι το ύψος σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Oυχι καλη μου!Για εμενα ή "αμεσως επομενη κατηγορια" ειναι η διμετρη και οχι οι petit κοπελες.
Δηλαδη δεν ειναι οτι μου αρεσουν οι κοντουλες απο "συμβιβασμο" ας πουμε.
Απλως μια ψηλη και ομορφη κοπελα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη.Οπως και για εμενα ΔΕΝ μπορει να περασει απαρατηρητη μια κοντουλα εξισου ομορφη.;)
Οπως προειπα τα παντα ειναι στο στυλ και στον αερα που εχει η καθε κοπελα.;)

δική μου λάθος έκφραση (λυπηθείτε το επί 3 συνεχόμενες μέρες ξενυχτισμένο δεν καταλαβαίνει και πολλά! :yawn::P)
Εννοούσα ότι είναι (τουλ όπως το διασταύρωσα και με κολλητούς αντρες φίλους!:P) οι 2 "κατηγορίες" γυναικών που "παίζουν" ψηλά στις προτιμήσεις...
Το οποίο προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου (όταν δεν φτάνεις το 1.60 και τα αθλητικά είναι το καθημερινό σου ...υπόδημα εκ πεποιθήσεως τέτοιες ...πληροφορίες είναι πολύ υπέρ μου:P:P:P)

παρεπιπτόντως το παραπάνω ενισχύεται εντόνως από διάφορες διαφορές που ακούω *και* εδώ μέσα... Εσύ, η (altzheimer με τα ονόματα ζητώ συγγνώμη!) 1.6χ-1.90, εγώ...

έέέέτσι.... :clapup::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
1.75 (χωρίς να σηκώσω τα χέρια παρακαλώ:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
1.69 είμαι!! 5 πόντους θα ήθελα παραπάνω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σχεδόν προκλητικό ύψος :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
1.96 Σχετικα Ψηλος.........:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Farmas:
1.96 Σχετικα Ψηλος.........:jumpy:

To σχετικά μου άρεσε!:P
Σε σχέση με τον φασούλα θες να πεις? (Καλώς ήρθες!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
δυστυχώς είμαι κοντούλα..1,60 (αλλά όχι με τα χέρια ανάταση..:D ) και λόγω ηλικίας :baby: δεν πρόκειται να ψηλώσω άλλο...:/:

δεν πειράζει όμως, πειράζει???..
όπως λένε τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
1,78

Όλοι απαντάνε για το ύψος. Άντε να δούμε ποιός θα απαντήσει, αν βγει topic "Πόσα κιλά είστε;"!!:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
1,78

Όλοι απαντάνε για το ύψος. Άντε να δούμε ποιός θα απαντήσει, αν βγει topic "Πόσα κιλά είστε;"!!:D :P

υπάρχει :P


edit
εδω..... https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=2517&page=4&highlight=%EA%E9%EB%DC :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1.70 με 1.73 είναι φυσιολογικό για αυτήν την ηλικία ή νάνικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Είμα πανύψηλη!!! 1,58 από πάνω μέχρι κάτω!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
1.70 με 1.73 είναι φυσιολογικό για αυτήν την ηλικία ή νάνικο;

Στα 15 σου? 1,73? Και συνεχιζεις να αναρωτιεσαι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Στα 15 σου? 1,73? Και συνεχιζεις να αναρωτιεσαι? :worry:

Εντάξει δεν είναι πολύ.Πολύ φυσιολογικό ύψος όμως είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ένας γνωστός στην ηλικία μου με περνάει άνετα 2-3 κεφάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top