Καψουροτράγουδα

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.


Γιατί απλα.. ΣΤΡΑΤΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.


Γιατί απλα.. ΣΤΡΑΤΟΣ

ΝΑΙ ρε αγόρι μου! ΝΑΙ! Σε πάω! Ά ρε Στράτο φωνάρα!

Πάρε λίγο Μάκη να γουστάρουμε:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εξαιρετικά αφιερωμένο


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συνεχίζουμε με τον Πρόεδρο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Συνεχίζουμε με τον Πρόεδρο.


Πρόεδρας είναι ο Γονίδης να ούμε! Πρωθυπούργας ο Στράτος!

Κι όπως είπα και στη Μαρία (αυτή στη Βικτώρια που χες φιλήσει:P) "Δεν υπάρχει ανάδρομος Ερμής, ΜΟΝΟ Ο ΓΟΝΙΔΗΣ". Πάμε:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να βάλουμε και τον άρχοντα, μην τον ξεχάσουμε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Μην αδικήσουμε και τον άρχοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Ύμνος...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



Σταμάτησε του ρολογιού τους δείχτες..





Πρώτη φορά...





Έλα να σβήσεις τη φωτιά...






Δώσε μου το στόμα σου. (1970)









Αγαπιόμασταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Eτσι οπως βλεπεις το Rena Koumioti-Stop the clocks needles και Rena Koumioti-first time, ειναι λες και θα σκαουν τρανσιες αντι για καψουροτραγουδα.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.





...είδαν πολλά τα μάτια μου,
στις γειτονιές του κόσμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πολλά μπράβο στους αγαπητούς συμφορουμίτες για την ανάρτηση των τεράστιων, ατελείωτων και αθάνατων καψουροτράγουδων "Ιστορία μου, αμαρτία μου" και "Αυτός ο άνθρωπος" της παμμέγιστης Ρίτας, "Έκλαιγε μαζί μου κι ο Θεός" του πρίγκηπα των ΡΟΜ Μανώλη Αγγελόπουλου (δεν μπορούσε και ο Θεόδωρος να είναι τόσο ενδιαφέρων στα έργα του ρε μαμώτο; ) και του "Κάνε κάτι να χάσω το τρένο" του υψηλότατου Μητροπάνου.

:worship: :worship: :worship: :worship:

Σπεύδω κι εγώ με τη σειρά μου να συμβάλλω το ταπεινό μου λιθαράκι στο αρχείο των καλύτερων καψουροτράγουδων όλων των εποχών:



Ο ύμνος των απανταχού κερατωμένων συζύγων...Ποια θυσία έχει κάνει αυτή (η π...) για σένα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως μου ήρθε στο μυαλό.. πολλοί ίσως να μην το θυμούντε αλλά είναι πολύ όμορφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
To βιολί το βιολί...!!!!

To κλιπάκι πάντως έχει ωραίες φατσούλες ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Άύγουστος- Νίκος Παπάζογλου
Δεν υπάρχει πιο ερωτικό τραγούδι-τέλος!


Επίσης :
Δυο μέρες μόνο-Γαλάνη
Σ'αναζητώ- Μαρία Δημητριάδη
Κάν'το αν μ'αγαπάς- Βανδή/Πετρέλης
Πρωτοψάλτη- Ο άγγελος μου,Δικαίωμα (τι τραγούδι!)
Κώστας Γαλανός - Όσο εγώ κανένας (άλλο τραγούδι!)
Ανδρέας Στάμος - Απόψε εισαι δώ
Μητροπάνος- Σβήσε το φεγγάρι
Αρβανιτάκη - Μέτρησα,Με το ίδιο μακό, Θέλω να σε δώ,Εδώ να μείνεις
Χατζηγιάννης -Μοιάζουμε,Δε φεύγω,Ο βυθός σου
Βανδή- Χωρίς Εσένανε,Εσένα περιμένω
Αντώνης Βαρδής-Δε θα με ξεχάσεις
Πάριος- Το γράμμα, Θα σε θυμηθώ (για να κόβεις φλέβες),Τι θέλεις να κάνω,
Μούχεις κάνει τη ζωή μου κόλαση
Ρέμος-Έτσι ξαφνικά
Βαλάντης- Έχω ανάγκη
Βίσση -Δε θέλω να ξερεις,Παραλύω,Πές το ξανά,Γκάζι,Δώδεκα
Τάμτα-Πετράκος-Είναι κρίμα
Μπλέ- Φοβάμαι ,Τον ίδιο το Θεό,Κόκκινο φιλί
Κιάμος- Χωρίς νερό μπορώ
Ειρήνη Μερκούρη- Κι αν τωρα δε θυμασαι,Παλίρροια,Μισό λεπτό,κ.α..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


Πες τα ρε ΜΑΚΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top