Καψουροτράγουδα

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κρατηθείτε καλά , θα πέσουμε






π.σ. δεν φταίω εγώ , με έπρηξε :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ένα κλασικό καψουροτράγουδο από τον μετρ του είδους Βασίλη Καρρά...



Ακούγεται τέλεια με συνοδεία Johnny Black και καρέλια χρυσή κασετίνα (μην το ακούσετε όμως μετά από ερωτική απογοήτευση γιατί μετά δε μπορώ να εγγυηθώ για το τί θα επακολουθήσει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λοιπον ακολουθει σπεσιαλ προγραμμα:clapup:










ωπααααααααααααα λεμεεεεεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι ωραία άσματα ρε μαμώτο. Αφού λέει μού 'ρχεται να τη διώξω για να πονέσω και να γουστάρω!!!:D:P
Και νόμιζα πως μόνο εγώ κάνω τέτοιες ανώμαλες σκέψεις. :P
Όταν τα ΄κανα σκατά με το συμπάθειο στα ερωτικά μου έπαιζαν καπάκι τα παρακάτω:

Μπορεί τον Μαζό :P να μην τον πάω, αλλά έχει πει τραγουδάρα



Και έρχεται και η Ρίτα για να απογειώσει τον πόνο:P


Και η Χαρούλα για να τον αποτελειώσει:P




Σοβάρεψα γαμώτη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μιας και πήρα φόρα με τα καψουροτράγουδα, ας βάλω κι ένα κλασικό με το Στελάρα...



Δυστυχώς ό,τι λέει αυτό το τραγούδι το έχω κάνει και ακόμα χειρότερο, ήταν εις μάτην:(

Ποτέ πια κλάμα για καμία γυναίκα!:mad:














































Μα τί λέω...
Αφού και την επόμενη φορά πάλι τα ίδια θα κάνω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εξαιρετικά και τα δύο, αλλά το δεύτερο τραγούδι επίτρεψέ μου να πω ότι το λέει ανεπανάληπτα ο μεγάλος Στράτος Διονυσίου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Δεν έχει αρχή και τέλος
Δεν έχει μέτρημα
θάλασσα που κυλάει
αυτό το αίσθημα
στο πιο βαθύ σκοτάδι
στη δυνατή βροχή
γιορτάζει η αγάπη,
γιορτάζει η αγάπη
της νύχτας το σκοτάδι
φωτίζει το φιλί...







Αχ, για να γεννηθείς εσύ κι εγώ

Γι' αυτό, για να σε συναντήσω

Γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου

Γι' αυτό, για να σε συναντήσω


υγ1. δεν έχει αρχή και τέλος αυτό το αίσθημα...

υγ2. στίχοι Τάσου Λειβαδίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ποια Μαντόνα και Καδρόνα ρε παιδάκι μου...

Στελλάρας, να βγαίνει η φωνή, σαν να ξεριζώνεται η καρδιά σου...

Απ' τα χέρια μου σε παίρνουν
και στα χείλη μου μου φέρνουν
το πικρότερο ποτήρι και να το πιω δίχως αναπνοή...


Τι να ξέρει αυτή από πόνο, ούτε μετανάστης πήγε στη Γερμανία (εκτός από κάποια της τουρνέ), ούτε βίωσε να μην της κολλούν τα ένσημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όττο δικό σου


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Διαβάζοντας το σχόλιο του Χάους για την Μανδόνα μια , αισθάνθηκα σαν την Πάστα Φλώρα στη γνωστή ταινία που είχε πει την ατάκα : " Πάντα περίμενα να μπει κάποιος σ' αυτό το δωμάτιο και να κλείσει τη μουσική .."

Βλέπω πως το γυρίσατε σε κλάσσικ καψούρα οπότε στα ντεκ απόψε θα πέσουν βαριά και ασήκωτα άσματα που συνήθως τραγουδούν άντρες σε βαριές καταστάσεις παρακαλείστε όπως απομακρύνετε τα γυναικόπαιδα και τα γυαλικά :P

Ρίχνω πρόγραμμα μέρος γου και ειδικό αφιέρωμα στον τιτάνα Αντώνη Ρεπάνη ...


















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ποσες και ποσες φορες εαν το εχω χορεψει...





αχ αυτος ο καρσιλαμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"Αχ στην αρχή των τραγουδιών,
το Αχ είναι γραμμένο.
Είναι γλυκό, είναι πικρό,
είναι κι ονειρεμένο"





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ο Χατζηγιάννης, απ' τους πιο ταλαντούχους τραγουδιστές της νέας γενιάς, ερμηνεύει δύο κομμάτια του, απ' τα αγαπημένα μου.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μιας και το άκουγα καθώς ερχόμουν σπίτι ....αχ....:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Οταν πινει μια γυναικα κι οταν παραφερεται
μην την επαραξηγειτε, πως ποναει δεν ξερετε...

Μου λετε πια να μη μεθω, γιατι δεν επιτρεπεται
μα της καρδιας μου τον καημο, εσεις δεν τον εξερετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.


Γονίδης, και θα σας φύγει το κρανίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παμε και στο αγγλικο αλα βοσκοπουλο:P





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είναι δυνατόν...να έχεις χωρίσει...
να πονάς...να χτυπιέσαι...και να αγαπάς βεβαίως...βεβαίως...
Να είσαι στα μπουζούκια με τον Johnie και να μην τραγουδήσεις το

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top