Καψουροτράγουδα

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η λίστα πρέπει να έχει:
  • Δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια
  • Μα πού να πάω
  • Δεν υπάρχουν άγγελοι
  • Παραστράτημα
  • Απόψε θέλω να πιω
  • ΑΝ θες βάλε και το "Δυο πόρτες έχει η ζωή"
Θα 'ρθουν κι άλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστω, ευχαριστω!

Kajira ποτε θα πας σπιτι;;:D

Τώρα είμαι σπίτι, αλλά μάλλον δεν σε βοηθάω, ε; :P

Βρήκα άλλη λύση νομίζω όμως.. τσεκ γιουρ ΠΜ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=vEl7q5IiTPw&feature=related


"Οταν τελειωσεις, κλεισε τα φωτα, κλειδωσε, και φυγε." :hehe: :P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


r.i.p. :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Το απόλυτο καψουροτράγουδο όλων των εποχών. Κόβω φλέβα μέρα μεσημέρι Σάββατο και μού 'ρχεται να βάλω το ουίσκι με πολλά παγάκια στην παραλία διάολε...

Χαίρομαι που μου ανήκει η τιμή να το συνεισφέρω στο υπέροχο αυτό θέμα.

Μια παράκληση μόνο: Σεβαστείτε τον πόνο του καψούρη, μην βάζετε τραγούδια που ξενερώνουν το αίσθημα και το ισοπεδώνουν. Θέλει κ#λο για να είσαι καψούρης ρεεεε!!:clapup: (για το Βέρτη μιλάω και συγνώμη φίλε Ράσκαλ:P:D)...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τρία πρόχειρα μιας κι έχω κέφι σήμερα :P



και



και



αχ...ειδικά αυτό το λατρεύω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μα καλά είναι αυτά καψουροτράδουδα ?

Ούτε η συμφωνική της Βιέννης :P

Βρε όταν λέμε καψουροτράγουδο δεν μιλάμε για πχιοτητα και αηδίες μιλάμε
για λιάρδα καταστάσεις από αυτές που αφού στίψεις το μπουκάλι με το τσιβας
να βγάλει και την τελευταια σταγόνα ακούς κάτι τέτοια ...

Αντε και έχω όρεξη σήμερα να σας κάνω πρόγραμμα:P

Θα σας ξεκινήσω χαλαρά για αρχή σαν να λέμε είσαι ακόμα στο 3ο - 4ο ποτήρι




Για να περάσουμε σιγά σιγά στο βαρύ πυροβολικό ..

















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ...τι έβαλες βρε Νεράιδα...αχχχχχχχχ :D

Μετά από αυτό πάντα βάζω να παίξουν τα εξής:



και

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.


ακούστε το και μετά κόψτε τις φλέβες σας :ρ

Καρβέλα ζεις, εσύ μας οδηγείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.



:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Τι ωραία άσματα ρε μαμώτο. Αφού λέει μού 'ρχεται να τη διώξω για να πονέσω και να γουστάρω!!!:D:P

Πολύ ωραίο το πρόγραμμα της Μελιώς, θα διαφωνήσω μόνο με το ξέπλυμα του Σφακιανάκη (πολύ δήθεν το άτομο). Μ' αυτό το τραγούδι κόβω φλέβα, μόνο για να γλιτώσω απ' το να τ' ακούω.

Φίλε SID, μ' έκανες να δακρύσω και δεν κάνω πλάκα. Το έχω συνδέσει αυτό το τραγούδι με μια πολύ δύσκολη εφηβεία...

Τέλος...

Καψούρα δεν γίνεται χωρίς τον Μητρο(κο)πανο. Χριστούγεννα του 2006, Φλώρινα, λίγο μετά τις φωτιές. Με θυμάμαι μετά την κατανάλωση μίας και πλέον φιάλης Chivas, παρέα με τοπικό τραγουδιστή β' σκυλάδικου, να τραγουδάω το παρακάτω σε καραόκι και να ραγίζουν μιλάμε οι πέτρες. Μέχρι και ο ...συνάδελφος είχε συγκινηθεί λέμε τώρα...

Θέλω απόψε να σου γράψω, μα φοβάμαι μήπως κλάψωωωω

Αλίμονο λοιπόν σ' αυτούς που δεν καψούρεψαν...



Χωρίς την αγάπη σου θα ήμουνα μόνος, εξαιρετικά αφιερωμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το πρόγραμμα της Μελιώς, θα διαφωνήσω μόνο με το ξέπλυμα του Σφακιανάκη (πολύ δήθεν το άτομο). Μ' αυτό το τραγούδι κόβω φλέβα, μόνο για να γλιτώσω απ' το να τ' ακούω.

Δεν θέλω σχόλια για το εν λογω άσμα διότι πρώτον έχει θρησκευτικές προεκτάσεις
αλλά και βαθιά κοινωνικές :P ( και Χριστός και αλήτης ) και δεύτερον το αγαπώ διότι
είναι δημιουργία του αγαπητού μου Τάσσου Βογιατζή ακα Τάσσου με τις μασέλες
βέρου Πειραιώτη άρα οφείλουμε τιμή στον δημιουργό αν και ο ερμηνευτής μας έχει
φλομώσει πράγματι στο δήθεν και στο μάσημα τσίχλας όποτε δίνει συνέντευξη :P


Στο θέμα μας ...
Τελικά σεις εδώ θέλετε και ποιότητα στην καψούρα
Οκ λοιπόν στη κονσόλα και απόψε η αφεντιά μου
και ρίχνω πρόγραμμα μέρος βου !!






Ο Αρχοντας του είδους ...











και το κορυφαίο ..







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αγαπητή μου Μελιώ, μόνο και μόνο για το "Άδειο μου πακέτο" αξίζει τον κόπο ν' ακούσω αγόγγυστα δέκα Σφακιανάκηδες να πούμε...

Πάμε παρακάτω:

Κάποτε ήμουν παντρεμένος, όχι όμως πια.

Μη ρωτάς το γιατί η αγάπη αυτή τώρα πια έχει τελειώσει,
η αγάπη η τόση...


Έχω στενάξει με τούτο το τραγούδι, που κανείς δεν θα το περίμενε από μένα, τον γνωστό σκληρόκαρδο Χάουλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
γονίδης ρεεεεε




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.


αυτο του πλουταρχου σπαει ταμεια:clapup::clapup::clapup: το χω και στο τουτου χαχαχαχα

ελααααααα τα λουλουδα να πεφτουννννννννννννν:clapup:




:cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top