Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ιζ ένι μπάντι χίαρ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οφ κορς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Γειά σου ρε Μηνά απ' το εξωτικό Ηράκλειο και την ακριτική Κρήτη, που μια ζωή ο Μητσοτάκης την εξυμνεί ως άντρο της Δεξιάς και μια ζωή καταπράσινη είναι!:P

Θα ανοίξω δυο μπύρες να πιώ να μου φύγει το άγχος. Επιτρέπεται μόνο να κοιτάτε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Θα κοιτάμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
καλησπέρες!! :)

θέλω κι εγώ μπύρα.. κάνει να πιω, που αύριο πρωί πάω για εξετάσεις αίματος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μηνά μην επηρεάζεσαι που για όνομα έχει τζακ φυστίκης . Ένα θα σου πω μόνο : το άβαταρ της είναι πραγματική φώτο της


και η υπογραφή της , αν και τώρα ντύνεται πιο σεμνά

τα πάντα όλα θα πούμε εδω πέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μηνά μην επηρεάζεσαι που για όνομα έχει τζακ φυστίκης . Ένα θα σου πω μόνο : το άβαταρ της είναι πραγματική φώτο της


και η υπογραφή της , αν και τώρα ντύνεται πιο σεμνά

τα πάντα όλα θα πούμε εδω πέρα

Εαν περάσω το τελευταίο μάθημα, θα βγάλω μια φωτό με στρίνγκ μόνο για σας! Και ναι έχω string, αλλά δεν το φοράω ούτε ήταν δικό μου! Για σας όμως θα κάνω μια εξαίρεση εξαιρετική!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
σιντακο ωραια φωτο διαλεξες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τέτοια λέτε και νιώθω την ανάγκη να την αλλάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ριλαξ ειπαμε και απολαυσε το καλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:αυτό μου ρθε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σιντ παιδίμ το κατεβατό σου στα κονφεσιονς ήταν απολαυστικότατο.. :hehe::D

αλήθεια γιατί η χειρότερη μέρα της ζωή σου ήταν η πρώτη στη σχολή; τι ΑΠΟ ΟΛΑ δεν άντεξες; :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::sick::sick::sick::sick::sick:
να το βαλεις και στα τραςςςςςς :P

ρε συ ξαναπετυχες τον νωευς ετσι ωρα??:hmm:


πς. κουκλιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυ:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
γεια σου μουνλαιτ μου :hug:

τι κάνεις;; εβριθινγκ φαιν; :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ποτέ δεν περίμενα ότι η καλυψώ ποιος η καλυψώ μπαίνει τέτοια ώρα στο στεκι - και δεν κοιμάται νωρίς νωρίς να ξυπνήσει νωρίς νωρίς

από την άλλη 1000 μηνύματα κάποτε πρέπει να γραφτούνε , οπότε αφού το πρωί ασχολείται με σοβαρές δουλειές , κάποια ώρα έπρεπε να βρεθεί

όλα έχουνε την εξήγηση τους - καλά όχι και όλα

δεν θέλω να μιλήσω για εκίνη την μέρα
πήγα με τα καλά μου για το πολύ πολύ κανέναν αγιασμό και κατήντησα να γράφω 100 σελίδες ανά λεπτό στον μαρουλά λες και έπρεπε να τελειώσει την ύλη της άλγεβρας σε μια μέρα

αν αυτος ο άνθρωπος είχε πάρει την ανάλυση (που παλιά την είχε πάρει από όσο ξέρω) θα είχε χρειαστεί τόσα τετράδια το έτος μας που τα δάση του αμαζονίου θα είχανε γίνει έρημος

ευτυχώς μετά ανακάλυψα τις έτοιμες σημειώσεις από γραμμικό . Βέβαια έχω δώσει συνολικά όσα θα πλήρωνα για κολλέγιο , αλλά δεν βαριέσαι και ξεπιάστηκε το χέρι μου (από το να γράφω) και δεν πιάνεται ούτε κρατώντας το πανάλαφρο πια πορτοφόλι

αυπνίες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιες χανι:)

εντ γιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν μιλάς σε μένα , σήκωσε το αριστερό χέρι , αν μιλάς στην καλυψώ το δεξί
αν μιλάς και στους 2 , απλά είναι αγένεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ποτέ δεν περίμενα ότι η καλυψώ ποιος η καλυψώ μπαίνει τέτοια ώρα στο στεκι - και δεν κοιμάται νωρίς νωρίς να ξυπνήσει νωρίς νωρίς

από την άλλη 1000 μηνύματα κάποτε πρέπει να γραφτούνε , οπότε αφού το πρωί ασχολείται με σοβαρές δουλειές , κάποια ώρα έπρεπε να βρεθεί

όλα έχουνε την εξήγηση τους - καλά όχι και όλα

δεν θέλω να μιλήσω για εκίνη την μέρα
πήγα με τα καλά μου για το πολύ πολύ κανέναν αγιασμό και κατήντησα να γράφω 100 σελίδες ανά λεπτό στον μαρουλά λες και έπρεπε να τελειώσει την ύλη της άλγεβρας σε μια μέρα

αν αυτος ο άνθρωπος είχε πάρει την ανάλυση (που παλιά την είχε πάρει από όσο ξέρω) θα είχε χρειαστεί τόσα τετράδια το έτος μας που τα δάση του αμαζονίου θα είχανε γίνει έρημος

ευτυχώς μετά ανακάλυψα τις έτοιμες σημειώσεις από γραμμικό . Βέβαια έχω δώσει συνολικά όσα θα πλήρωνα για κολλέγιο , αλλά δεν βαριέσαι και ξεπιάστηκε το χέρι μου (από το να γράφω) και δεν πιάνεται ούτε κρατώντας το πανάλαφρο πια πορτοφόλι

αυπνίες ;

πρώτον, μικρέ σιντ αυτή είναι η κανονική μου ώρα στο στέκι (περα από όλες τις άλλες ;p)
είναι η ώρα που χαζεύω χωρίς κανένας να διαταράσσει την ηρεμία μου. δηλαδή να γράφει ποστ που σε κάθε ανανέωση μου γεμίζουν τη λίστα κι άλλο :X
έχουμε όλοι τα βίτσια μας :happy:

βρε συ ξέρεις από πότε έχω να κοιμηθώ πριν τις τρεις? από χθές :happy:

σοβαρά τώρα, έλειπα απλώς λόγω εξεταστικής και επειδή ήθελα να περάσω κάποια "βαριά" μαθήματα. τελικά μάλλον μόνο με Στοιχεία και Θερμοδυναμική οφφ δε λιστ, θα τη βγάλω και θα λέω κι ευχαριστώ.. :worry:


Μαρουλά; :D ο μι τζι
μόνο 100 σελίδες; καλά είσαι. πφφ αυτή γραμμική άλγεβρα μας στοιχειώνει
έχει έτοιμες σημειώσεις το γραμμικό;;!! :confused::hmm:

εσύ τι κάνεις ξύπνιος;;

γιες χανι:)

εντ γιου?

φααινν :D

πρέπει να κοιμηθώ, και να σηκωθώ μέσα σε τρεις ώρες
ευτυχώς μετά μπορώ να γυρίσω να ξανακοιμηθώ- το ωραίο του να μην υπάρχει πουθενά στο πρόγραμμα η σχολή
! αχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top